Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • odličan pritisak Juvea, Đovinko fino odradi sam

    EDIT: Mexes ne zna gdje goni
    Last edited by ognjen; 06-10-13, 21:15.

    Comment


    • Ломи Ђовинко ко млад виноград.

      Ма само је питање било када ћемо да преокренемо, једноставно овај везни ред Милана је очај Ноћерино-Де Јонг-Мунтари, све месари.

      Comment


      • Uvek sam voleo Djovinka...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • realno je bilo pitanje vremena pored Mexesa i Zapate... Djovinko ne ceka nista
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • Originally posted by Il Capitano View Post
            Uvek sam voleo Djovinka...
            Да је само 10 цм виши, убица би био, овако има тај хендикеп, јбг...али увек да гол Милану


            EDIT:
            Ето ти кад си лош човек, добијеш црвени и онда човек кога си као псето набо песницом те попиша.
            Last edited by Brajkula; 06-10-13, 21:20.

            Comment


            • kakvu je samo putanju imala lopta kod ovog slobodnjaka Pirla, savršenstvo

              Comment


              • gasim tv a i forum, upalila se mrznja pa da sasecem u korenu
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Viši je 1cm od Insinjea a fali mu 5cm da bude kao Mesi... xD

                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                    gasim tv a i forum, upalila se mrznja pa da sasecem u korenu
                    Ако си на мене мислио и онај део са Мексесом, ништа лично

                    Originally posted by Il Capitano View Post
                    Viši je 1cm od Insinjea a fali mu 5cm da bude kao Mesi... xD]
                    Али Инсиње игра праву позицију АМЛ, ценим и да би Ђовинко ту више доприносио, овако се често деси да се не види међу штоперима.
                    Last edited by Brajkula; 06-10-13, 21:45.

                    Comment


                    • ma kakvi, daleko bilo samo mi padne mrak na oci kada vidim koliko su smesni pa preventive radi ugasio da ne napisem neku glupost i uvredim klub ili njegove simpatizere u afektu... cestitke na pobedi
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Хвала брат

                        Мало фалило да опет закува, срећа па остаде 4 минута до краја. Одбрана канал канала, тражио сам им алиби, али не вреди....

                        Comment


                        • dokaz da je kanal kanala su 2 gola Muntarija ali pomocu kojih trikova je Matri uspeo da uvalja onolike golove za Juventus, to meni nije jasno, ajde jaca ekipa pa dobija vise cistih lopti, bolji zavrsni pas, lakse je sve onda ali opet mi je neverovatno...
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • Strasno koliko je losa odbrna u nekim trenucima i sta sve oni sebi dozvoljavaju. Teren je bio bas klizav, jest da je u prvih u 20mih igran odlican fudbal, al posle toga delovali su igraci nekako pogubljeno posebno Juve. Dosta nekarakteristicnih gresaka i prilicno nepovezana igra u dosta situacija. Mada kontam derbi je derbi, nebitno koliko je u losoj formi Milan oni ce uvek dati sve od sebe u ovakvim mecevima. I oni su znatno otezali Juventusu da igra tecno sa svojim dosta dobrim presingom.

                            Onaj Mexes je pravi majmun, onaj orangutan smrdljivi. Msm nije ni nas Chiellini nikakva cvecka, ali smrad ne zasluzuje ni da igra ovu igru. Ono udaranje i povlacenje posle kornera je bedno. I na kraju zbog prigovora dobi crveni tj drugi zuti. Ranije je trebalo govedo izbaciti napolje.

                            Comment


                            • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                              dokaz da je kanal kanala su 2 gola Muntarija ali pomocu kojih trikova je Matri uspeo da uvalja onolike golove za Juventus, to meni nije jasno, ajde jaca ekipa pa dobija vise cistih lopti, bolji zavrsni pas, lakse je sve onda ali opet mi je neverovatno...
                              Знаш ли ти да сам ја у трипу да он игра боље код вас данас, него што је то радио код нас јуче. Код нас лопту није могао да прими, а сада баш учествује у игри, дао је и завршан пас мислим Монтоливу када је Буфон сјајно одбрабнио 1 на 1. Али јбг нема га да даје голве, но ко и да му да лопту кад Алегри игра са све "тркачима" у вези, плус Монтоливо вечерас на некарактерисчичној њему позицији.

                              @Прото, нзм да ли ова учестала ротација утиче на њих, али ни налик оној одбрани од прошле две сезоне, и што је најцрње много кикс голова, много. Такође, очајно улазимо у меч, добар део утакмица ове сезоне смо губили и онда се тргнемо и преокрећемо или бар покушавамо да преокренемо (Галата и Интер).

                              Мора ово Конте да наштелује пред Реал, једноставно мора, јер би нам бодови против њих готово па гарантовали да ћемо да извучемо подоста "засрано" стање у групи.

                              Comment


                              • Ma ima dosta utakmica a sami je pocetak sezone. Ispuhali bi igraci u jednom periodu tj pali bi dosta sa formom da igraju sve jedni te isti. To nam se prosle godine desilo. Sad dosta rotira, al nije to problem formacije, postavljanja, taktike, nesporazum medju igracima... znaci ne mogu da ti navedem razlog koji pogadja u centar problema. Vec manjak koncentracije, znaci individualna greska, ne timska, znaci nije bas da je kriva komplet odbrana. Vec obicno jedan defanzivac zajebe stvar jer dozvoli sebi da nonsalantno reaguje.

                                A u LS nam se dobro ne pise. Ono sto je Galata primila 6 komada od Reala meni ne znaci nista. Los dan im bio i ovi ih ubili na kontre. Mi sad moramo da pobedimo barem jednu Reala, u goste Galatu. Kod kuce nebi trebalo da imamo problema sa onim jilandskim vikinzima.

                                Comment

                                Working...
                                X