Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam ih gledao prvo poluvreme, dobri su bili. Kaka ima nekoliko dobrih akcija, al mora igrati El Shaarawy da bi imali sto vise resenja u napadu jer covek zna znanje. Milan jos nema nikakvu formu, jer mu ni glavni igraci nisu u formi. Verujem da ce biti bolje pre ili kasnije.

    Comment


    • Nece Mario nikad penal fuliti ..
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Dobili penal i to u '97 minutu. Je li barem opravdano dosudjen ? Znamo da Balo penale ne masi

        Comment


        • Pipita i Hamsik kao da igraju zajedno barem 5-6 godina...

          Ali kako je Callejonu lego Kalco to je nevjerovatno,igra decko fantasticno
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by Prototype View Post
            Dobili penal i to u '97 minutu. Je li barem opravdano dosudjen ? Znamo da Balo penale ne masi
            Ja ne znam fakat , kliknuo na rezultatima da vidim ko je dao prvi go za Milan , kad pise dosudjen penal i tek onda okrenem na Arenu 2 i pogledam
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Callejon je dobar igrac, al u Real je mogao samo da stagnira. Ovo mu je idealan potez.

              Comment


              • Callejon ti je ismijavan u Realu skroz,bas je bio meta provokacija jedno vrijeme...npr ja sam mislio(valjda malo pod utiskom svega toga) da ce ovaj Mertens biti dosta bolji od njega,ali za sada skroz kontra Jose Maria dosta ispred

                Pokupi se covjek lagano i dodje u Kalco,Rafa mu sve nacrta i on pravi igrac,gledam Albiola veceras bez kiksa...

                Jedino me je razocarao Armero,kakav je to igrac bio jedno vrijeme,stroj pravi...sada bas pao u formi Zuniga bolji za klasu
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by Prototype View Post
                  Callejon je dobar igrac, al u Real je mogao samo da stagnira. Ovo mu je idealan potez.
                  odlično su oni odradili ovaj transfer rok, prodali Cavani-ja i za te pare doveli tri igrača, Pipita-u, Kaljehona i Albiola, po meni savršeno
                  Last edited by ognjen; 14-09-13, 21:56.

                  Comment


                  • Pa Mertens ce biti bolji, talenat je on. Msm moze biti bolji, na njemu je da to ostvari. A za Callejona sam nesto imao dobar osecaj, nije da sam bio ubedjen, ali sam verovao da ce pod Benitezom dati svoj maksimum.

                    I mene cudi Armero, mada on ti je klasicni igrac koji se oslanja na motoriku. Ako je u dobroj fizickoj spremi onda jede po krilima, ako nije to onda nije ni prosecan igrac.

                    Comment


                    • Originally posted by DelBoy View Post
                      odlično su oni odradili ovaj transfer rok, prodali Cavani-ja i za te pare doveli tri igrača, Pipita-u, Kaljehona i Albiola, po meni savršeno odrađeno
                      A mnogi su ismevali ove transfere...

                      Comment


                      • Originally posted by Prototype View Post
                        A mnogi su ismevali ove transfere...
                        znam, i to je jedan od razloga zbog kojeg mi je drago da su se ova trojica ovako dobro uklopila u Italiji

                        Comment


                        • Odlicno. Inter se polako budi, a ovaj covek je zasluzan za to

                          Comment


                          • Fiorentina tek u zadnjih 10 minuta pocela da igra i isplatilo se odmah ..

                            Borja Valero za 1-0 .
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Borja Valero odlican i ove sezone...
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • kakav poklon kladionica kvota 3 na pobedu Napolija za nedelju dana na San Siru
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X