Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vezni red sjajan, vec sam istakao Behramija, mnogo veliki radnik, Dzemaili takodje. Evo dade ga Balonja, vrhunski gol...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Nova tri boda na krilima mog brata ubice...27 godina nisu uzeli ovdje,ali dodje debeli sa svojom tekicom i Pipita i uzmu to mekano

      Sad bi se mogli i odmoriti neki igraci u srijedu protiv onog smeca od ekipe
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Шта значи кад имаш очајника на голу, мени овде реално требао Х да дође, али ето сплет различитих околности доводе нас до чињенице да Наполи и Рома из прва четири кола излазе са 100 % учинком.

        Очекује нас доста узбудљива сезона ако се по јутру дан познаје.

        Comment


        • Ma mogao je Napoli daleko bolje da igra, ali ljudi dali gol, i Rafa shvatio da su dosli do cilja, povukli se, dali posle jos jedan, i to je to. Takticka pobeda...

          Romu nisam jos nijednom gledao ove sezone, mozda jednom na 5 minuta, ali tamo Garcia radi strasan posao, trenercina...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Gonzalo Higuain 5 utakmica za Napoli 4 gola i asistencija...idemo dalje za iste pare
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Сад видох на фејсу, Сое шибнуо

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Gonzalo Higuain 5 utakmica za Napoli 4 gola i asistencija...idemo dalje za iste pare
                Ma moze on to jos bolje...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by Freshman91 View Post
                  Ma moze on to jos bolje...
                  Ne moze nego mora... mada mora mu se nesto i oprostiti zbog perioda adaptacije na novog trenera,saigrace i komplet ligu i sredinu
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Ne moze nego mora... mada mora mu se oprostiti zbog perioda adaptacije na novog trenera,saigrace i komplet ligu i sredinu
                    Аргентинци то лагано у Италији, мада мене није претерано одушевио осим у мечу са Дортмундом где је искидао.

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Аргентинци то лагано у Италији, мада мене није претерано одушевио осим у мечу са Дортмундом где је искидао.
                      Nema on sta da kida i iskida,samo treba da zabija i da ekipa dobija...to je to

                      Brojke su za sada sasvim ok mada mora bolje,ja ocekujem bolje
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Iskljucio sam sop, nisam izvalio da je Balo popio crveni, sta je uradio neandertalac ???
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Nema on sta da kida i iskida,samo treba da zabija i da ekipa dobija...to je to

                          Brojke su za sada sasvim ok mada mora bolje,ja ocekujem bolje
                          Ако је тако, онда му добро иде, труди се дечак, мада данас је имао одличну дозу среће код гола. Небитно одлично појачање за Наполи и за лигу, која је бар 3х боља него прошле сезоне.

                          Originally posted by Freshman91 View Post
                          Iskljucio sam sop, nisam izvalio da je Balo popio crveni, sta je uradio neandertalac ???
                          Немам појма ни ја, видео сам да нешто гњави судију, али нисам очекивао црвени. Како следеће коло гори опет Милан без њега, ау хоће Болоња да се омрси, мада је реално иста очај на почетку ове сезоне.

                          Comment


                          • Napoli nije dobio 27 godina na San Siru, moj debeli brat dodje u ligu i odradi to kao nesto najnormalnije. Baloteli u zivotu nije promasio penal, dodje moj celavi brat i brani to kao nesto najnormalnije.

                            Bogovi bre!

                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                              kakav poklon kladionica kvota 3 na pobedu Napolija za nedelju dana na San Siru
                              rekoh ja jos pre 7 dana...
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • Каква је емоција градски дерби Рима, какво је то ривалство, без премца највећи градски дерби на свету



                                Comment

                                Working...
                                X