Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I moji lavovi vode u gostima protiv Viole , ne mogu vjerovati.

    Spoiler
    Last edited by Rossonero; 26-03-14, 20:26.

    Comment


    • Odlicno poluvreme Juventusa,Karlitos u strasnoj formi,samo nek nastavi tako i da proradi u EL pa da zapevamo
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Napoli gura Cataniu u Serie B.

        Comment


        • Molinaro nije postigao ovakav gol u svom zivotu i sad nasao da pogodi.
          Malo opustanje igraca,ne sme se primiti jos jedan gol,i mora se brzo odgovoriti jos jednim golom.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Balloteli 0-2 , steta sto vecinu utakmica igra preko neke stvari , a realno moze da bude zvijer od igraca.

            Comment


            • Pobeda Juventusa iako je lako mogla Parma do boda ovde uspeli smo da se odrzimo,sledi duel sa Napolijem tu ce biti veoma neugodno kao i svake godine ne secam se kad smo ih zadnji put dobili na Sao Paolu.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Parma izgubi utakmicu samo kada igra sa šampionom

                Velika je šteta što se Rosi povredio, imali bi vrlo zanimljivo borbu za najboljeg strelca između njega, Imobilea i Teveza.

                Comment


                • Kakav dogovor Brajko ima Juve sa Torinom po pitanju Cire? Bolja je Ciro opcija nego li 18 milki i Osvaldo.

                  Comment


                  • Msm da smo dali 50% njega i pare za Ogbonu.

                    Ja sam pre za igrača nikad robota, Osvalda, no to sam samo ja.

                    Msm da ćemo i ostatak Ćire dati na leto za Ćerćaru.

                    Comment


                    • Da li se Matri sklonio Baloteliju?

                      Comment


                      • Ccc... Ala ste pretplatili tog kiksaru Ogbonu. Vrlo moguca je i ta tvoja verzija da ce u potpunosti prodati Ciru zbog Cercija , posebno ako Konte odluci da menja formaciju, mada dosta toga zavisi i od SP-a, kao i da li ce sveci pustiti Osvalda za manju cifru od dogovorene.

                        Comment


                        • Videćemo šta će na leto biti, jedino što sam sada siguran je da Vučinić ide.

                          Comment


                          • [vine]MOrj5BJEOH9[/vine]

                            Cudi me da niko nije okacio ludacki gol Henriquea. Van Basten style.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Nema više kanala Love Serie A pa se ujedno i manje prate ostali mečevi, konkretno golovi...

                              A gle Španci kakav kanal imaju. Bruka koliko kvalitetno.

                              https://www.youtube.com/user/laliga/...sort=dd&view=0

                              Francuzi takodje, i oni još na engleskom...

                              https://www.youtube.com/user/Ligue1o...view=0&sort=dd
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • San Siro taboo: katastrofa Intera i Milana
                                Samo 13 pobjeda u 30 utakmica
                                Vu-hu, zato što si hladna kao stena !?

                                Comment

                                Working...
                                X