Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako bije i levom i desnom Ernanes majstor brojimo precku 2 za Inter :/

    Spoiler
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Bravo Dzoni usetaj se u gol uteraj mi uteraj mi kola u garazu Dzoni sekirica Dzoni Dzoni Dzoni bikcina 2-0 !
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Ernaneš klasa. Nažalost malo je takvih u klubu...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Kovačić-Ernaneš-Kambijaso, to je to.
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Bice Krle bice Samo Hernanes da kida ovako i slobodno neka sutira non stop uci ce jedna pa neka zazredja. Kovaca klasa, kad cujem nekog da spomene njegovu prodaju prevrne mi se utroba. Sta skide Handan na kraju, dve lopte alal mu vera. Makar prenocismo na 4. mestu odavno to vidjeno nije :/ Ajmo Atalantu da bijemo kuci ajdeee.
            Last edited by Condition23; 15-03-14, 21:48.
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Kako sam osetio Parmu X2
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • Ja vise nemam rijeci da opisem sta se desava sa Milanom..

                Bravo Abbiati idiote...

                Comment


                • Kakav je retard Abijati jos porice da je bio faul a ubi coveka
                  Parma ako se ne varama 15 utakmica bez poraza jos od meca sa Juventusom kada su izgubili.

                  EDIT:Evo gola Ramija
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Mrtvi Pinilja omasi penal i Lacio odmah gol za 2-0. Mrs Kaljari u k.
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Od Milana je ostalo samo ime...

                      Comment


                      • Svaka cast majstore.

                        Comment


                        • Opet crveni golmanu ili je pravilo uvedeno, ili je među italijanskim arbitrima običaj neki ustaljen od ove sezone da daju crvene golmanima za pravljenje penala


                          EDIT: I niko da prokomentariše ovaj penal za AC, da je Juveu takav sviran potukli bi se ovde na temi.
                          Last edited by Brajkula; 16-03-14, 17:04.

                          Comment


                          • Hhahahah ja nisam ni video ovaj penal ali bas je smesan penal neverovatno hahaha
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment



                            • Namestio Mođi.

                              No nebitno to, grešile su sudije, greše i grešiće u budućnosti, nervira mene činjenica da samo kad se Juveu svira onda kao namešteno, sudije na guraju i te tra-la-la priče, pa smajliji tipa i tako to, cirkus večno sa narodom.

                              Comment


                              • to je zbog znacaja, npr kada Juve dobije takav poklon i na takav nacin recimo osvoji 3 boda to vise bode oci jer su u borbi za titulu (koju bi ionako osvojili), a ovde je rec o utakmici timova iz moze se reci sredine tabele, manje medijske paznje izaziva mec.... a druga stvar, ja nisam ni gledao mec, da jesam napisao bi bez problema da je penal u najmanju ruku diskutabilan, nemam nista protiv poklona ali isto tako nemam problem da priznam poklon...
                                greske postoje svuda, 80% foruma i javnosti sece vene na engleze, nzm zasto a eno danas isto gomila gresaka na derbiju utd-liverpul
                                Last edited by Miletić; 16-03-14, 17:47.
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X