Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo Bonuci ljubi te brat sa gol linije izbaci.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Ali kakva je rupa ovaj Bonući, kakve kikseve on čovek pravi i na kraju se iščupa odbrani gol.

      Comment


      • E kako sad nije bio gol, i Kaka je previse zakomplikovao, sto pusti loptu.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Vec vidjen gol za 1-0... jos meni u sekundi zasecka sopkast i samo vidim opet lopta do Kake i Bonuci sa linije.
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Mnogo pasivan ovaj juve. Konte se nafurao na ovu taktiku od kada dobio romu sa tri komada pa je sada redovno rola u vecim tekmama. Milan izdominirao prvo poluvreme.

            Comment


            • e jesam baksuz

              Comment


              • Volim te Markizio

                Comment


                • Kad se ovoliko sansi propusti u 92% slucajeva stize kazna.
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Milan - Atletico verzija broj 2

                    Bitno je za Milan da imaju igru , rezultati u ovom momentu i nisu najvazniji , jer je dosta toga vec izgubljeno ..

                    Uglavnom ovo s Clarenceom odlicno izgleda , a realizacija ce doci
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Ajoj dadosmo gol ni iz cega,posteno Milan bolji u prvom poluvremenu ali katastrofalna greska Ramija.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • To je odlika jace ekipe, Milan gotovo celo poluvreme napada, bolji je, ali evo gola. Ovo je gol Marchisia.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Boze sacuvaj. Znao sam da ce da prime gol, sta su propustili, oborise mi tiket ppx

                          Comment


                          • Sace jos vise da se zatvore i cekaju sansu, ima skroz tekmu da ubiju

                            Comment


                            • Kako smo igrlai prvi period rezultat je vanplanetaran.

                              Generalno smo u problemu, van ritma, pri tom se ne odnosi na taktiku Kontea, ima čovek sliku kako da dobije Milan u gostima i ide ka tome, već pričam o tome da nekako mašimo lopte, svaki 3 prijem nam je zapravo dobar, neprecizna dodavanja itd.

                              Što se Milana tiče stekao sam mišljenje u ovom prvom poluvremenu da oni zapravo bolje igraju bez Balotelija, ok izmisli taj gol, ali dosta lopti potroši jer sam mali milion puta video da ima rešenje i on šutne sa 30 metara iskosa umesto da nastavi dalje da razvija napad kroz pas. Ovako Milan igra, probija bokove, napada, imali su posed, imali dve dobre šanse i ok su se suprostavili, no nije meni iznenađenje jer mi se čini da oni podižu formu.

                              I da napišem samo i ovo "Ljorente flop" Gol kao na malom fudbalu

                              Comment


                              • Kao da gledam reprizu utakmice Milan-Atletico , ista stvar se desava , nema veze idemo u drugo poluvrijeme na sve ili nista..

                                Mnogo me raduje ovakva igra dolaskom doktora na klupu , realizacija ce doci treba malo strpljenja.

                                Neka drugo poluvrijeme odigraju ovako i ako izgube utakmicu ja cu biti zadovoljan.

                                Seedorf

                                Comment

                                Working...
                                X