Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Ne moze Napoli veznim redom da parira meni je to bilo jasno odavno...

    -3 idemo dalje jbg jos Lazio od ove turneje teskih gostovanja
    Neće biti ovako u Napulju dogodine, skroz drugačiji meč....ali ovo je rastavljanje na delove, bolji Juve u svakom segmentu.

    I još nešto, koliko volim Ljorentea, kakva igračina, moć, uklopio se baš šmekerski, samo martinela Tevezu i samo u peterac da gurne neku, naravno u vazduhu svaku dobije i tako.

    Čist crveni Ogbone između redova čisto da se pomene.

    Comment


    • Mora tu jedan jak stoper i jos jedan vezni kreativan + da se nadamo da ce Hamsika neko da iskopa iz kanala...

      Ocekivao sam ja ovdje poraz i nista to strasno nije jer je samo -3,sad u naredne 4 utakmice 3 igraju kuci i tu se mora sto vise bodova osvojiti
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Mora tu jedan jak stoper i jos jedan vezni kreativan + da se nadamo da ce Hamsika neko da iskopa iz kanala...

        Ocekivao sam ja ovdje poraz i nista to strasno nije jer je samo -3,sad u naredne 4 utakmice 3 igraju kuci i tu se mora sto vise bodova osvojiti
        Sve nezgodne čoveče - Parma, Lacio, Udine i Inter a između redova i odlučujući mečevi u LŠ, biće tesno po Rafu i drugare.

        Comment


        • Ian Capasso ‏@capasso10 5m

          All of #Juventus' goalscorers today were signed for free.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Sve nezgodne čoveče - Parma, Lacio, Udine i Inter a između redova i odlučujući mečevi u LŠ, biće tesno po Rafu i drugare.
            Parma i dosta losi Udinese ako su im nezgodni onda nema tu sta da se prica...

            Lazio u gostima i Inter kuci jesu teske utakmice,ali na muci se poznaju junaci
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • De Laurentis obecao neko trosenje u januaru, videcemo koliko ce se Napoli unaprediti na tom polju, Matica jure, za sada jedini veznjak koji se ozbiljno pominje.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Dobar je Matic,ali nije on toliko potreban jer mora neko kreativan doci ako nesto hoce da naprave...
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Jbg, po njega ce verovatno ici, a Matic ume da zavrne zavrsni pas, ali nije klasican kreativac. Ne znam, koga bi mogli dovesti drugog, ne pada mi niko na pamet.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Parma i dosta losi Udinese ako su im nezgodni onda nema tu sta da se prica...

                    Lazio u gostima i Inter kuci jesu teske utakmice,ali na muci se poznaju junaci
                    Jbg, nezgodni su to rivali, ali trebao bi domaći teren da odnese prevagu. Ogroman im je kiks Sasuolo, to nisu smeli da dopuste, a izgubiti bodove u Torinu i nije neka sramota.

                    Matić idealan igrač za Rafu, moće na sve taktičke zamisli da odgovori, dobar u defanzivi, može i u ofanzivi, real deal !

                    EDIT:
                    Last edited by Brajkula; 10-11-13, 21:52.

                    Comment


                    • Nadam se da je sad svima postalo jasno da Napoli ne moze do titule i da ce prestati njihovo precjenjivanje na ovom forumu .. Najdrazi su oni meni u Italiji , ali realnost je drugacija . Drugi ako budu premija . Sva teska gostovanja su izgubili i to go ne mogu da zabiju , ako izuzmemo Milan ( mada Milan trenutno i ne spada u jace , no hard feelings navijaci Milana ) . Da je Cavani tu , druga bi se pjesma pjevala , ovako jok .

                      Sad u 1 cu snimak odgledati , jer nisam gledao live , kakve majstorije Pirla i Pogbe
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Originally posted by Dale View Post
                        Nadam se da je sad svima postalo jasno da Napoli ne moze do titule i da ce prestati njihovo precjenjivanje na ovom forumu .. Najdrazi su oni meni u Italiji , ali realnost je drugacija . Drugi ako budu premija . Sva teska gostovanja su izgubili i to go ne mogu da zabiju , ako izuzmemo Milan ( mada Milan trenutno i ne spada u jace , no hard feelings navijaci Milana ) . Da je Cavani tu , druga bi se pjesma pjevala , ovako jok .

                        Sad u 1 cu snimak odgledati , jer nisam gledao live , kakve majstorije Pirla i Pogbe
                        Milan,Fiorentina?

                        Sa Cavanijem 5 titula u nizu steta ove sezone jbg nece
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Cavani im je licno bodove donosio i davao je iz sezone u sezonu oko 30 golova u Italiji , sam rijesio milion utakmica .. Nisu je osvajali , ali su opusteno drugi bili , ove godine tesko da ce i to .. A kad o njima pocnete da pricate imam utisak da se o Bayernu pise , koliko ih hvalite
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Isto ovako su prosle sezone popili batine od Juventusa,nista bolje nije bilo...

                            Ja ih hvalim jer ih volim zbog Higuaina,Callejona i Beniteza

                            Cavani je prosle sezone imao period od dva i po mjeseca kad nije dao go,tu su izgubili titulu ako su se borili za nju uopste

                            Ove sezone 9 bodova u onakvoj grupi u LS nije mala stvar,a vjerovatno ce da osvoje jos koji.Uzimajuci u obzir koliko je ovo limitirana ekipa u poredjenju sa Juventusom to nije mala stvar uopste,a ni -3 nije neki bauk

                            Opusteno drugi bili prosle sezone,prije toga 5. zavrsili tako da mi to i nije bas opusteno
                            Last edited by AK47; 10-11-13, 22:35.
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Jeste imao taj period , ali je opet sezonu zavrsio kao ubjedljivo najbolji strijelac s 29 komada ..

                              Ne znam , moguce je da ste vi upravu , da ja grijesim i volio bih da je tako , da osvoje na kraju , ali iskreno ne vidim taj scenario apsolutno nikako .. Roma isto igra odlicno do sada , ali ruku na srce Juve je tu i dalje ubjedljivo najbolja ekipa i 90 % ce oni slaviti opet na kraju sezone .
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Realno napravili su katastrofalnu gresku sto su prodali Kavanija, nema tih para kojim se on moze zameniti.

                                Pritom doveli neke tuge od igraca, dobri momci da ne gresim dusu, ali nema tu potencijala
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X