Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da oni hoce pustit na stadion sve zainteresovane navijace Juventusa, pa popunili bi pola stadiona. Redovno imamo masu navijaca na gostovanjima

    Comment


    • Ocajna ova ekipa Lazia, bas su dno.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post
        Ocajna ova ekipa Lazia, bas su dno.
        Imaš pogrešnu sliku o njima jer gledaš utakmicu sa najjačom ekipom u ligi, dakle nisu oni dno, solidna ekipa za italijanske uslove, druga je stvar što je Juve za iste uslove prejak.

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Imaš pogrešnu sliku o njima jer gledaš utakmicu sa najjačom ekipom u ligi, dakle nisu oni dno, solidna ekipa za italijanske uslove, druga je stvar što je Juve za iste uslove prejak.
          Ma dno, ljudi imaju fin kadar, a igra im je nula, pa ljudi imaju igraca vise i ne mogu preci centar.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Auuu sta odbrani Storari,a Bonuci zaspao lepo rece Brajkula da je on najveca rupa kad se igra sa 4 pozadi
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Branim Bonućija svim silama, ali on sve više počinje da mi se penje na jedno mesto, isto tako molim Bog da će nam jednog dana basic formacija biti sa 4 pozadi, evo ovo sa igračem manje a sa 4 pozadi bolje izgleda nego prvoh 27 minuta sa jednakim brojem igrača gde je sve što smo od Juventusa videli bilo zapravo izdrkavanje u dodavanjima poslednje 3-ke.

              Comment


              • Kakav sut Keite...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Auu umalo ga primismo,sreca pa pogodi lopta Storarija.Mora da izdrzimo jos ovih par minuta vazan je ovo bod.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Originally posted by bice View Post
                    Auuu sta odbrani Storari,a Bonuci zaspao lepo rece Brajkula da je on najveca rupa kad se igra sa 4 pozadi
                    To sam ja rekao, prati na casu Storari nam spasio bod. Kako skide onaj sut svaka mu dala

                    Comment


                    • A da znam da je neko od vas dvojice
                      Storariju svaka cast izvadi nas iz govana covek,i eto mogu reci da smo bili losiji sto je i normalno sa igracem manje poslednjih 15 minuta nas unistio Lazio,ali sutra ocekujem kiks Rome makar nereseno da dodje sto je vise nego realno.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Nije ovo loše s obzirom kako se meč razvijao, relano da nam je neko na poluvremenu ponudio bod oberučke bi ga prihvatili, dakle

                        Da dobijamo do kraja ove slabije i eto 32. Skudeta, nema greške.

                        Originally posted by bice View Post
                        A da znam da je neko od vas dvojice
                        Storariju svaka cast izvadi nas iz govana covek,i eto mogu reci da smo bili losiji sto je i normalno sa igracem manje poslednjih 15 minuta nas unistio Lazio,ali sutra ocekujem kiks Rome makar nereseno da dodje sto je vise nego realno.
                        Znam da si se sprdao dobrim delom, no da kažem da sutra i nije baš realno da kisknu, ali isto tako neće pobediti sve do kraja, to je sigurno. Dakle, ove lakše da dobijemo sve do kraja, uz po neki derbi, npr. ovaj što sledi sledećeg vikenda u Torinu gde ne sumnjam u pobedu, i radujemo se.
                        Last edited by Brajkula; 25-01-14, 21:41.

                        Comment


                        • Kvalitetnih 1:47 u vidu pregleda meča u ovom Sky Sport miksu

                          Comment


                          • Evo 3 i po utakmice da protivnici nisu sutirali u okvir gola ROme

                            Ljajic nakon sjajne akcije Gervinha za 0-1 .

                            Rutinski nova 3 boda , najvjerovatnije
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Žervinjo glavni igrač Rome u napadu, sve što se uradi ide preko njega, da li gol, da li asistnecija, ovog puta sjajno protrčao po boku i povratna za Adema koji tako nastavlja da čekića.

                              Molim te Bože samo da se Miha ne vrati u repku, molim te, pa da novi selektor, kako god se on zvao, pozove Adema. Đuričić, Adem, Lazar, Mitrović, Matić, Tadić....pa mi smo jaki kao crna zemlja, nema dalje.
                              Last edited by Brajkula; 26-01-14, 12:26.

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Žervinjo glavni igrač Rome u napadu, sve što se uradi ide preko njega, da li gol, da li asistnecija, ovog puta sjajno protrčao po boku i povratna za Adema koji tako nastavlja dačekića.
                                Žervinjo celo poluvreme pokušava nešto. Mnogo grešaka napravi, jer mu je kontrola lopte nula, ali eto desi se da probije i to bude letalno.

                                Bravo, Ademe, majstore! Najbolji strelac uz Florencija i Benatiju.

                                Comment

                                Working...
                                X