Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Joj kad sad smece kolumbijsko istripuje da kopira Pirla sa dodavanjima... Barem ce slatko da se smeju na treninzima.

    Bilo kako bilo ovaj potez bi mi bio logican da je za nas potpisao Naingolan..ovako mi nista nije jasno ali valjda i Maci dokurcilo da gleda Fredija cuvenog plejmejkera <3

    edit: Kako se mentol kosooki sprda, 'ladovina http://www.inter.it/en/news/44723
    Last edited by Condition23; 20-01-14, 21:44.
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Napravice Conte od Guarina bestiju,samo gledajte

      Comment


      • Meni Juventus samo moze dobiti u ovom slucaju jer njima Vucinic nije bio od koristi ove sezone uopste niti su ga imali u planu,a sa ovom budalom moze biti svasta ako ga Conte urazumi malo...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Vucina verovatno nije vise hteo da se bori za mesto u timu. Ceni njega Conte, doneo je dosta toga, nebi ga on prodavao/menjao da ovaj nije izrazio zelju da ode. U Juventusu je postao mnogo veci radnik nego sto je bilo ko prognozirao, odradio masu teskih utakmica... sad je vec izgubio mesto u timu, u ovim godinama nije on taj tip igraca koji ce se po svaku cenu boriti za mesto u timu. Trazi on sad neki novi izazov. Nije mu Juve iz oka ispao.

          Guarin moze postati dobar igrac, ako pritom bude slusao trenera i bude igrao timski. Nema srljanja, nema izigravanja playa, nema sutiranja iz pm... ako bude odlucio da postane deo masinerije, ima nade za njega.

          Comment


          • Glumi pleja ? Msm da se ne pogađa poenta, od njega se traži u Interu da bude plej a on to čovek nije i zbog toga uglavnom komentari tog tipa. Što se tiče šuteva iz daljine meni je to na neku ruku rezonski jer čovek ima stvarno razoran udarac, sada što on to često radi iz nemoći svoga tima, pa šutne eto jer je nemoćan je peta stvar.

            Skroz drugačije će to da izgleda u Juventusu kada ga on upari sa ovim ostalim zverima, ti pored ovih igrača koje Juve ima možeš da budeš samo bolji, još ako se (a mora) podredi klupskoj disciplini, a to je tim ispred pojedinca, lagano on diže formu. U ostalom setite se njgovih partija pod AVB u Portou, pogotovo one kada je Porto samleo Viljareal 5:0.


            Inače, čitam da Inter nije odbio zbog tifoza već da je navodno dobio bolju ponudu od nekog X kluba, takođe čitam da se sutra nastavljaju dogovori i da isti idu ka realizaciji Guarin za Vučka i 3 milke, isto tako se piše da je Vučko već odradio preglede u novom klubu.

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Što se tiče šuteva iz daljine meni je to na neku ruku rezonski jer čovek ima stvarno razoran udarac, sada što on to često radi iz nemoći svoga tima, pa šutne eto jer je nemoćan je peta stvar.
              Lupio si sad zivota mi jesi ga otkinuo za sve pare. Taj razorni udarac ga je krasio u Portu, kako je to odjednom nestalo u Interu ja ne znam ali i sam si video gde najcesce zavrsavaju njegovi sutevi. Daleko od toga da je sutirao zbog nemoci tima, nego jednostavno mu se stvori prostor za sut i to je to. Mozda kod Kontea poradi na preciznosti pa to dodje na svoje mesto. Svakako ce da pokrije dosta prostora i u defanzivnim zadacima moze mnogo. U Juventusu ima ko da radi stvari koje Guarin ne treba ni da pomisli.
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Prošle godine vam je bio najbolji igrač, imao i par golova, ove ipak pre Palasio i Riki sa otvaranja sezone i tako prosečan čovek 3 gola i 4 asistencije ni kriv ni dužan. Ove godine je duvao par lopti u najdalji red tribina i par u korner zastavicu, ali uglavnom se to dešavalo jer mu se kao što ti kažeš otvori prostor i ispred sebe ima samo Palasija, a kako se dešava da se i Palasio nekada zbog moranja vraća po loptu, biva nekada i sam, i tako ili šutne ili je odloži samo na bok. Isto tako se izvlači i na stranu, jer se od njega traži u Interu da uzme loptu i izmisli nešto, što je naravno greška, ali on pokušava da odgovori na to, a kako tim u 3-5-2 uglavnom napada po boku, tu se dakle uglavnom lopta nalazi i on je primoran da se tu pomeri i onda sledi zalamanje unutra i gađanje suprotnog dela terene. Meni je to sve iz nemoći, kako tima jer navijači od istog pred svaku sezonu postavljaju nerealne domete (sad ćeš ti da kažeš kako ? Pa tako što se prošle godine kada je pao skalp Juventusu u Torinu, prvi poraz Juvea na Juve Areni, pao niz od 50 tekmi bez poraza, pričalo čak o Skudetu, a zna se gde se završilo, a isto tako i ove godine nakon simpatičnog starta i o mestu koje vodi u LŠ) tako i svoje nemoći jer igra rolu na koju svojim igračkim atributima ne može da odgovori.

                Msm neće on biti nikada prvi izbor u Juveu dok je ova garnitura u vezi tu iako novinari prave neke kombinacije 4-3-1-2 gde je Guarin ovaj kec, što je meni smeh, ali nije da ne može ni da posluži.

                Last edited by Brajkula; 21-01-14, 00:34.

                Comment


                • Dok se očekuje nastavak pregovora oko trampe Vučinić-Guarin

                  Comment


                  • Malo statistike...


                    Attached Files

                    Comment


                    • Tohir blokirao sve! Čekamo zvanično saopštenje koje treba da usledi...
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Guarin zaprijetio da nece trenirat ako ga ne puste da predje u Juventus.Inace ovaj Inter je cirkus od kluba,zatraze zamjenu i onda neko ludilo glume.
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment


                        • Znaci covek stvarno nije znao za deal izgleda, kakva sprdacina.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Ma znao je nego hoce da uzme jeftine poene kod navijaca.
                            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                            Comment


                            • Originally posted by soe View Post
                              Ma znao je nego hoce da uzme jeftine poene kod navijaca.
                              Kako god okrenes, cirkus je to veliki. Mada Guarin bas hoce da ide.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • http://forzaitalianfootball.com/2014...er-midfielder/

                                Nista meni ovde nije jasno, a ono kosooko djubre ako ne dovede Hernanesa neka mi se ne obraca vise
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X