Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije mi teško, idemo do kraja sezone pa da vidimo gde smo... xD

    Ne ulazim u to kakvi su penali. Fiorentina recimo dosta napada pa i ne čudi broj penala, Inter slabo to radi pa onda toliko i ne čudi što još nije dosudjen penal...

    Evo za poslednjih 7 sezona ko je dobio najveći broj penala...

    06/07 - Kaljari i Roma (10 penala)
    07/08 - Milan (11)
    08/09 - Milan (12)
    09/10 - Roma (11)
    10/11 - Roma (13)
    11/12 - Katanija i Inter (11)
    12/13 - Milan, Juventus i Napoli (11)
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Originally posted by DelBoy View Post
      Roma će platiti 3 miliona evra a Sanabria će vjerovatno odmah na pozajmicu u Sampdoriju ili Sasuolo.
      Što bi bilo dobro da i on i Paredes odu na pozajmicu u isti klub. Isti klubovi se pomonju kao destinacija za pozajmicu za obojicu (Sasuolo i Sampdorija).
      Kakav je mali? Jesi li ga gledao nekad?

      Comment


      • Originally posted by HeadBurn3r View Post
        Što bi bilo dobro da i on i Paredes odu na pozajmicu u isti klub. Isti klubovi se pomonju kao destinacija za pozajmicu za obojicu (Sasuolo i Sampdorija).
        Kakav je mali? Jesi li ga gledao nekad?
        Nisam ga gledao ali čitao sam o njemu i skoro svi kažu da je veliki talenat i provlačila se čak opcija da Barselona proda Tello-a kako bi se njemu ustupilo mjesto u prvom timu.

        Barselona nije ni voljna da ga proda ali dečko želi nove izazove
        Last edited by ognjen; 08-01-14, 15:15.

        Comment


        • Originally posted by HeadBurn3r View Post
          Evo još da te uverim. Ne znam koliko je dobar odabir, Roma je jaka u vezi, ne znam koliko će se naigrati. Ali sigurno veliko pojačanje i igraće on, čak sam mišljenja da će se nametnuti na De Rosijevo ili Strotmanovo mesto iako oni objašnjavaju neke stvari.

          Ma imace dobru minutazu sva trojica. Rotirace se na dva mesta u timu, a i ko god ostane na klupi, bice prva opcija da udje sa klupe u veznom redu. Po meni bas jaka i zdrava konkurencija koja je i neophodna ako se cilja liga sampiona i ozbiljna borba za titulu narednih sezona. A i svaka cast ljudima iz Rome za igrace koje dovode ova dva prelazna roka. Vidi se da tacno znaju sta zele.

          Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
          neka Cristante dobije jos prilika sto bi moralo da se desi i nece mi biti uopste zao sto je Radja zavrsio na Olimpiku umesto na San Siru
          Batice, probudi se . Nece golobradi Cristante ni dobiti priliku dok god crna mamba Muntari dominira sredinom

          Comment


          • Obradovao me Kristante sada poprilično lepo, u svom stilu, šut sa distance neodbranjivo, najveći potencijal uz Berardija od tog novog italijanskog ruha sigurno. Možda bi i pametno bilo da ga puste negde na pozajmicu da skuplja minute, dečko lagano može da bude neizostavan u veznom redu nekog Torina, Đenove i tsl. sa sve ovih svojih 18.godina.

            Što se Rome tiče ne verujem ja lično da će oni da vuku ovaj vezni red DDR, Rađa, Strotman i Pjanić duže od godinu dana i prva neka jaka ponuda za jednog od njih taj ide. Bez obzira na sve, sjajno pojačanje je Rađa, ali možda je ipak pametnije da se juri još jedan jak štoper sa Benatijom da igra i eventualno neki napadač koji garantuje 15 golova po sezoni. Inače, Sabatini palac gore objašnjava kako se radi ovaj posao, ubija se Roma od para ove godine samo zahvaljujući njemu, dogodine kada bude LŠ plus neki generalni sponzor (jer ga sada nemaju) može to da bude finansijski vrlo stabilan klub, a pored svega toga pojačan je sa sve takvim finansijski isplatljviim radom i igrački kadar, ocena odličan 5.

            Comment


            • Gura Roma za LS, nema zime za njih, samo mora napadac pod hitno.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Što se Rome tiče ne verujem ja lično da će oni da vuku ovaj vezni red DDR, Rađa, Strotman i Pjanić duže od godinu dana i prva neka jaka ponuda za jednog od njih taj ide. Bez obzira na sve, sjajno pojačanje je Rađa, ali možda je ipak pametnije da se juri još jedan jak štoper sa Benatijom da igra i eventualno neki napadač koji garantuje 15 golova po sezoni. Inače, Sabatini palac gore objašnjava kako se radi ovaj posao, ubija se Roma od para ove godine samo zahvaljujući njemu, dogodine kada bude LŠ plus neki generalni sponzor (jer ga sada nemaju) može to da bude finansijski vrlo stabilan klub, a pored svega toga pojačan je sa sve takvim finansijski isplatljviim radom i igrački kadar, ocena odličan 5.
                Kastan igračina ove sezone, ne bih ga menjao ni za šta. Baš lepo sarađuju Kastan i Benatija. Mada treba još jedan dobar rezervni štoper, Burdizo nepouzdan.

                “I’ll go on loan to another team in the Serie A. The club will give me the options, I will not be able to play in Rome for six months,” Paraguayan striker Antonio Sanabria told Radio Monumental 1080 AM about his future.“They have already deposited the money needed to the Spanish federation for the clause requested by Barcelona,” he revealed as lanacion.com.py reports.
                Eto i Sanabrija završen.

                Comment


                • Napoli ga poduvao za Gonalona

                  Napoli President Aurelio De Laurentiis accused Lyon of rejecting the same bid they requested for Maxime Gonalons.

                  Last week negotiations appeared to be at the final stage, but on Tuesday Olympique Lyonnais surprisingly announced they had turned down the offer.

                  “We proposed to Jean-Michel Aulas precisely what he requested,” De Laurentiis told French newspaper L’Equipe.

                  “He sent us a message asking us for €17m. He wrote to me that he would’ve sold Gonalons and that was his price-tag.”

                  This is the second time Napoli have just failed to capture the midfielder, who had also been very close to a move over the summer.

                  According to Lyon chief Aulas, Napoli had proposed "€15m plus €2m in bonuses" rather than €17m outright.
                  Okreću se Banegi

                  Having missed out on Maxime Gonalons, Napoli have now set their sights on Valencia midfielder Ever Banega.

                  Lyon President Jean-Miche Aulas revealed on Tuesday that the club had rejected a €17m offer from the Partenopei for Gonalons.

                  And as such, Sport Mediaset have claimed that Rafa Benitez’s men are now looking at the Argentina international to bolster their midfield.

                  The website believe that the draw of potential Champions League football will entice Banega to Stadio San Paolo, with Valencia struggling in their fight for the fourth spot in Spain.
                  EDIT:
                  @HeadBurn3r, može to i bolje, cenim da bi više voleo da vidiš štoperski tandem npr. Benatija-Astori nego Benatija-Kastan, bar bih ja voleo da sam navijač Rome
                  Last edited by Brajkula; 08-01-14, 19:05.

                  Comment


                  • Iskreno, Banega im je bolja opcija 3x, bas ono sto im treba.
                    Ne fali nista Castanu Brajki, bas Roma ima odlican tandem.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Veruj, Astori mi ne uliva poverenje u poslednje vreme. Naduvan igrač.

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman91 View Post
                        Iskreno, Banega im je bolja opcija 3x, bas ono sto im treba.
                        Ne fali nista Castanu Brajki, bas Roma ima odlican tandem.
                        Iamo odličnu paradu Kastan kod crvenog, boksovao u stilu Van Der Sara
                        Ništa specijalno taj Kastan meni, evo Kaseres mi je bolji štoper od njega.

                        Comment


                        • Nista specijalno ni Astori, bar da si naveo nekog boljeg stopera da dovedu.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Castan je za klasu jaci ove nego prosle sezone,ma i vise...mene je bas prijatno iznenadio igra fenomenalno
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Nista specijalno ni Astori, bar da si naveo nekog boljeg stopera da dovedu.
                              Šteta je za tog Astorija što vredi dosta i nijedan klub iz Italije neće da izdvoji toliku sumu za štopera, a onaj koji bi možda i hteo je više nego extra popunjen na toj poziciji.

                              Originally posted by AK47 View Post
                              Castan je za klasu jaci ove nego prosle sezone,ma i vise...mene je bas prijatno iznenadio igra fenomenalno
                              To je zbog trenera najviše jer kod Zemana je tandem Rome mogao da bude i Vidić-Ferdinand iz najboljih dana oni su sa onakom "filozofijom" igre morali da primaju 2 po meču.

                              Comment


                              • Ma ne bez zajebancije ja sto sam gledao perfektno igrao,bas odlicne reakcije ove sezone bez obzira na promjenu trenera sto stoji normalno...
                                Last edited by AK47; 08-01-14, 22:59.
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X