Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako je loše postavio živi zid Anduhar, a evo i crvenog i to direktnog za Taksidisa....dakle Milan napokon dobija nekoga u ligi.

    EDIT: Inače, već rekoh u temi da Galijani ostaje Berluskoni izjavio, da se nadovežem na post iznad.

    EDIT2: @Mauro_TB, zaboravih da napišem, dobrodošao u ovu malu ali odabranu četu, da ne pominjem priče oko aktivnosti i to
    Last edited by Brajkula; 01-12-13, 13:03.

    Comment


    • Vrlo vazna 3 boda, konacno pobeda u ligi, rezultatski cak dosta ubedljivo ali igra i dalje mora da napreduje mnogo... Raduje povratak i minuti za Faraona, Kaka koji je definitivno u formi, mudar potez Alegrija da izvede Balotelija koji je usao u nepotrebne rasprave sa igracima Katanije i sudijom (mada sad citam da ga je Spoli uvredio na rasnoj osnovi) i zameni ga Matrijem 10-ak minuta pred kraj... Odbrana je jos i dobro funkcionisala kada se pogleda od kojih je igraca bila sastavljena, po bokovima dosta problema ali razumljivo s obzirom na Polija i Emanuelsona kao bekove...



      edit: @Mauro_TB, dobrodosao rossonero
      Last edited by Miletić; 01-12-13, 13:52.
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • Konačno gostujuća pobjeda Milana u ovoj ligaškoj sezoni, zaista sam oduševljen. Meč baš i nije dobro počeo za nas nakon šokantnog pogotka Castra u ranoj fazi susreta. Ipak samo 7 minuta je bilo dovoljno Montyju da vrati rezultat u početnu fazu, nakon asistencije Urbyja.

        Nakon tih pogodaka gledali smo baš sušan meč, bez ikakvih šansi, sve do 63. minute kada Milan u vodstvo dovodi Super Mario pogotkom iz slobodnog udarca. Mirnom završetku meča pobrinuo se Kaka u 81. minutu, nakon asistencije Montyja.

        Ova je pobjeda puno značajnija za podizanje morala i samopouzdanja, što se tiče pomaka na tabeli on je mizeran odnosno neznatan. Naredni vikend protiv Livorna, pa onda 3 dana kasnije ogled sa Ajaxom. Ako se dobiju navedeni mečevi, onda tek možemo pričati o nekakvom laganom izlasku iz krize.

        Btw, hvala na ugodnim komentarima, i lijepoj dobrodošlici. Fino je za čuti. :ave:
        Last edited by Mauro_TB; 01-12-13, 14:02.

        Comment


        • Berardi igracina, IGRACINA
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • Ja bih isto rekao za Rikija Alavareza, kida čove ove godine.

            Berardi, nijednu asistenciju do ovog kola i onda dve, lako njega Juve kupuje/otkupljuje 50 posto dogodine.

            Comment


            • Riki preporodjen, Macari je to...
              bilo bi cudo da ga ne otkupe, oslobode se Kvalje recimo i upada Domeniko lagano
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                Riki preporodjen, Macari je to...
                bilo bi cudo da ga ne otkupe, oslobode se Kvalje recimo i upada Domeniko lagano
                Gledaj ti kako to Riki lagano reši 1 na 1 i asistira


                Što se Berardija tiče ne bih se ja ljutio da on ostane tamo još godinu dana da se razvija, tamo je on Bog i batina, prekidi, penali sve njemu daju i sigurno će tamo imati više minuta negu u Juventusu. Dakle, nije loša ideja ako on ovako nastavi da se tamo igra da provede još jednu sezonu na "klaljenju".

                Comment


                • Zaslužen gol Sampe.

                  Comment


                  • Pils Lajt dve tekme dva boda i to Laciju i Interu, klasika majstor nerešengo rezultata u Seriji A. Sjajn gol Renana, iz kolena sa oko 25 metara.

                    Imao je opet Inter priliku da se približi samom vrhu, s obzirom da je Roma jedva iščupala remi u Bergamu koja pravi novu seriju ove sezone, samo ovog puta nerešenih rezultata, pa tako Juventus ukoliko večeras odradi Udineze ide na +3.

                    Definitivno ova Roma bez napadača nema šanse za najveće domete, evo gledam danas počeli Florenzi, Markinjo, Žervinjo, a Bergano tradicionalno neugodno gostovanje velikanima...

                    Dakle, film se polako razvija u smeru koji smo svi predviđali na početku sezone....

                    Comment


                    • Macari izgubio meč. Imao sam osećaj da je Stramaćoni još trener... Kao pičke neke se brane ceo meč. Ne mogu da dominiraju ni kući...
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Miha ukrao Interu 2 boda na isti nacin na koji je njemu Lazio u proslom kolu, u poslednjim minutima
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Originally posted by Il Capitano View Post
                          Macari izgubio meč. Imao sam osećaj da je Stramaćoni još trener... Kao pičke neke se brane ceo meč. Ne mogu da dominiraju ni kući...
                          Slažem se, previše ziheraški ušao u drugi deo i stigla kazna. Takođe mi nije jasno ubacivanje Belfodila 5 poslednjih minuta i to ga za tih 5 minuta ograniči da ne može čovek golu da priđe, gledam ja ulazi Isak i Samp ima loptu on kao drugi napadač se povlači skroz desno i igra nekog duplog beka, brani nešto, postavlja Macari 5-4-1 bukvalno tu, brani se Inter kod kuće od Sampe koja sem šuteva sa 25 metara ništa 85 minuta nije napravila. Jesu se trudili istina, ali brate....

                          Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                          Miha ukrao Interu 2 boda na isti nacin na koji je njemu Lazio u proslom kolu, u poslednjim minutima
                          Cenim da bi Mihi lepše bilo da je uzeo Lacio, a danas izgubio, msm realno imao bi bod više nisam sada napisao neku mudrost, samo sam hteo da bacim akcenat na ono kada on kaže "moj Inter", a evo ovo je 4 bod da im otkida kroz trenersku karijeru.

                          Evo i Renanovog gola

                          Comment




                          • Marija Serifovic i Masimo Morati, izrazi lica sve govore
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • Roma opet nereseno,zaista se ovo nije ocekivalo od njih jos od onakvog starta sezone ali jednostavno od kako se Toti povredio oni su uspeli da pobede samo Udinese i odigraju jos 4 neresena rezultata u kojima nisu postigli vise od 1 gola po mecu...
                              Ako Juve dobije veceras ide na +3 a onda ne znam kako bi mogli do kraja polusezone da ih neko stigne a za kraj cemo videti posto ima dosta neugodnih gostovanja Juve pre svega Napoli,Roma,Milan pa i Udinese smatram da ce se konsolidovati do kraja sezone tako da bi mogli izaci do 6 mesta najvise a uvek su neugodni na svom terenu.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Ali dosta bolji raspored mi do kraja imamo od Rome, tako da možemo da odemo i na veći +, mada ja da sam Garsija više bih se cimao da me Napoli ne prestigne nego što bih se tripovao oko toga da li ću stići Juve.

                                Comment

                                Working...
                                X