Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nebojsa Višković

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • OBAVESTENJE!

    Obavestavam gospodina Nebojsu{pa,kad moze on onako prisno sa RODZER-om...}da je izvesni,bivsi svetski broj jedan na ATP listi , Rodzer Federer ispao u cetvrtfinalu Mastersa u RIMU 2001.godine.
    Sve drugo on,ionako,vec zna. Pozdrav!

    Comment


    • Srecan rodjendan!
      sigpic

      Comment


      • videh i ja sada na Viskovom blogu da mu je rođendan..
        pa,srećan mu bio..
        Originally posted by gokara
        Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

        Comment


        • Najbolji komentator ubedljivo Nek je ziv i zdrav jos sto godina

          Comment


          • Gospodine Viškoviću,

            Dugme 'mute' nije čarobno. Dugme 'mute' također gasi razularenu parišku publiku, gasi onaj huk sa tribina nakon svakog Rogerovog poena, tako da je najpametnije promijeniti kanal i slušati malo objektivnosti? To je ono što činim, ne samo ja, već mnogi drugi. Sporklub, ES, nebitno je... malo ste se pogubili u posljednje vrijeme.

            Comment


            • Viško, ubedljivo najbolji si ! Da li si prmetio da Nadal kada odlazi na pauzu izmedju gemova i kada se vraća, preskače aut linije na ternu? A mozda mi se samo učinilo!

              Comment


              • Originally posted by sasapetrovic View Post
                Viško, ubedljivo najbolji si ! Da li si prmetio da Nadal kada odlazi na pauzu izmedju gemova i kada se vraća, preskače aut linije na ternu? A mozda mi se samo učinilo!
                ja nisam,ali nije nemoguće,ima on tih opsesivnih sujevernih radnji..
                Originally posted by gokara
                Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                Comment


                • Još od vremena kada je bio komentator na RTS-u smatrao sam ga jednim od najboljih i najstručnijih srpskih komentator, što se tiče tenisa.

                  Comment


                  • Biće teško, mnogo. Francuz, mamicu mu, tačno zna kako treba protiv Đokovića.
                    Opasno pretjeruje.

                    Comment


                    • Nisam bila ovde odavno. Pa da kažem opet koju.

                      Beše finale, Noletova igra na vrhunskom nivou, totalno uživanje u svemu, neopisiva sreća i euforija, a sve ostalo je istorija.

                      Behu i reprize. Neke i odgledah, mogu koliko hoćete puta.....ali nažalost svaki put ih "uhvatih" na B92 sa sve komentatorom Igorom Vujičinom, nadam se da nisam pogrešila.
                      Bog te, pa šta je ono.... Zar ta TV nema nacionalnu frkvenciju?....
                      Auh! Kako da takav antologijski meč gledam na mute? Kako?
                      Mislim da nije potrebno reći da sam premijeru meča, finale W, gledala na SK..

                      I znate šta, porediti komentatora sa B92 i Viškovića je čist kriminal.
                      Zbog toga treba ići zatvor.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Olja,da li je potrebno reći da se u potpunosti slažem sa tobom?
                        Originally posted by gokara
                        Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                        Comment


                        • Vujčin dobro poznaje tenis, ali je kao komentator ništa više od proseka ... O Višku se sve zna ..

                          Comment


                          • Ovaj W (meceve) sam gledao uglavnom na SK , razlog je ocigledan, jednom mislim da mi je nestao SK na kratko pa sam jedan mec ispratio na B92. Sto se tice kvaliteta komentarisanja teniskog meca tu je SK u ogromnoj prednosti najvise zahvaljujuci Viskovicu. A kada se govori o aktuelnosti (dodatnim prilozima, zanimljivim detaljima off-court, intervjuima) B92 je bio mnogo sadrzajniji. Sto je i logicno: veca medijska kuca , vise novca , novinari na licu mesta .... Tako da nije bilo na odmet pogledati i sportski prilog na B92 vezan za W. Svako vece oko pola dvanaest mislim da je termin bio.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • "Sjajnooooo"!!!" Divnooooo"!!! Po meni ima najprijatniji glas,kad bi mogao NBA da prenosi bilo bi Divnooooo!!

                              Comment


                              • Sta ce ti Visko u kosarci kad imamo Kovacica
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X