Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nebojsa Višković

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nebojsa , vise za nase tenisere navija komentator zagrebackog sport kanala nego Ti ! Misli o tome....

    Comment


    • O Viskovicu ne treba trositi reci sto se tice komentarisanja tenisa. Tu se sve zna. E sad, mene iznenadjuje koliko on dobro fudbal prenosi, bolje na primer od Ace Stojanovica (koji samo fudbal komentarise). Svi komentari su mu na mestu, svaka recenica je izgovorena kad treba. Sve u svemu - odlican !
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Delpovi forhendi ''Ubiše Pabla'' ... GENIJALNO !!

        http://www.youtube.com/watch?v=Ej5UwiTY2Dk

        Comment


        • Ne svidja mi se Viskovic najvise iz razloga sto misli da je popio svu pamet sveta ako zna kad Federer menja reket ili tako neke slicne gluposti i jos ih ponavlja na svakom mecu. I uopsteno gledano ne volim takve "poznavoce tenisa"
          A danas sam morao da ugasim ton kada je rekao da je Del Potru tesko da vrati parabolu Kuevasa jer je previse visok (2.08 m), jer loptica tako nisko odskoci da on mora da se spusti da bi je udario... Naravno, kada je pogledao usporeni snimak presao je na neku drugu temu ... loptica je odskocila visooooko iznad Del Potra... To je samo jedan primer.. ima ih jos dosta... Joj, da, sad sam setio: " kuevas je sam sebi iskopao raku"
          Cinjenica je da on to radi drugacije nego ostali, ali cini mi se da nekad pretera u svojoj originalnosti.
          Pozdrav od -a.

          Comment


          • Originally posted by Don Markoni View Post
            Delpovi forhendi ''Ubiše Pabla'' ... GENIJALNO !!

            http://www.youtube.com/watch?v=Ej5UwiTY2Dk
            pa da,Viško sluša dobru muziku..
            Originally posted by gokara
            Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

            Comment


            • Originally posted by KnjiskiMoljac View Post
              Ne svidja mi se Viskovic najvise iz razloga sto misli da je popio svu pamet sveta ako zna kad Federer menja reket ili tako neke slicne gluposti i jos ih ponavlja na svakom mecu. I uopsteno gledano ne volim takve "poznavoce tenisa"
              A danas sam morao da ugasim ton kada je rekao da je Del Potru tesko da vrati parabolu Kuevasa jer je previse visok (2.08 m), jer loptica tako nisko odskoci da on mora da se spusti da bi je udario... Naravno, kada je pogledao usporeni snimak presao je na neku drugu temu ... loptica je odskocila visooooko iznad Del Potra... To je samo jedan primer.. ima ih jos dosta... Joj, da, sad sam setio: " kuevas je sam sebi iskopao raku"
              Cinjenica je da on to radi drugacije nego ostali, ali cini mi se da nekad pretera u svojoj originalnosti.
              Pozdrav od -a.
              Pa, on mora da ponavlja gomilu podatakaI meni je muka od priča kako je Piles maltretirao Ferera ili Rodik kranje neromantično smuvao Bruklin ili Marej rekao da će navijati protiv Engleza , ali moraš da imaš u vidu da ne gledaju svi tenis redovno koliko mi ..

              Comment


              • Ja lično volim da gledam i teniske i fudbalske prenose uz Viškove komentare, mada neki moji prijatelji malo oštrije reaguju na neke njegove opaske. Ipak, mora se priznati da je on jedan od boljih poznavalaca tenisa na ovim prostorima, pa njegovi povremeni gafovi ne kvare toliko utisak koji se stvara gledanjem samog meča. Naprotiv. Nego, može li neko da ukratko opiše kako je to Rodik smuvao Bruklin, nešto sam propustio tu priču...
                Last edited by Rolando; 01-05-11, 01:17.

                Comment


                • Andy je uočio Bruklin u reklamnoj kampanji za kupaće kostime u Sports Illustrated-u,a zatim rekao svom agentu da je kontaktira..ostalo je istorija..

                  Originally posted by gokara
                  Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                  Comment


                  • Bem ti istoriju .. mislim njenu lepšu stranu, a Rodiku ostavljam agenta ..

                    Comment


                    • jos jednu stvar Viško često ponavlja.. Andy-jev IQ..a ni Bruklin ne zaostaje..
                      Originally posted by gokara
                      Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                      Comment


                      • Hvala na objašnjenju o Bruklin i Rodiku. Ja sam video fotke Megan Foks u jednom katalogu, pa ću reći svom agentu da je kontaktira...

                        Comment


                        • Od Viskovica bih jedino ja bolje prenosio meceve.
                          Steta pa necete cuti.
                          Poz

                          Comment


                          • Visko najbolji si u to nema sumnje. Don Makaroni je u pravu kad kaze da ne gledaju svi tenis redovno kao neki ( recimo ja ) pa zato mora da ponavlja neke price. Ali Visko molim te 1000 puta smo culi kakav je Annacone bio dubl i servis volej igrac.

                            Comment


                            • Hahaha .. Makaroni !!
                              Ma, nema greške sa Viškom .. počne povremeno malo više da brljavi, ali mu praštam .. Šta je beše sinoć izvalio ... Nešto kao ''taj i taj 1931. osvojio turnir u Rimu, ali se turnir tada nije igrao u Rimu, nego Milanu'' ..... Mislim da je tako nešto bilo !!

                              Comment


                              • све добро преноси... краљ

                                Comment

                                Working...
                                X