Announcement

Collapse
No announcement yet.

bwin Grand Prix České republiky MotoGP 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Nisam gledao uzivo ali sta je ovo???Tek 5 i 7 wtf?Ne mogu da verujem Pa sta njima treba vise jos su testirali tu ovo je strasno...

    Bradley Smith ispred Rosija pa je li moguce...Srecom Lorenco i Pedrosa su u drugom inace opet bi bio 5-6 sad ima neke sanse i Markez nije nesto..Ali Baustista i Cratchlow svaka cast
    Last edited by Djone7 Vale 46; 24-08-13, 13:58.
    Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
    sigpic

    Comment


    • #47
      hehehe svaka cast cal-u....bautista dobio 2 mesto pomocu markeza...mali popizdeo xixixi .....pedrosa slomljen i pored toga 4 mesto skidam kapu...fabricke yamahe opet zakazale wtf.....

      Comment


      • #48
        Al su se sturili u garazi yamahe
        Nisam nesto pratio i nije mi nikako jasno zasto vozac koji hoce da napreduje odlazi u Ducati, sta bi Karlu da uradi tako nesto

        Comment


        • #49
          Originally posted by crni View Post
          Sledece sezone bice 19 staza, znaci ulazi Argentina, od Brazila nema nista. A onda od 2015 ocekuj od dorne novu glupost, da izbaci Lagunu ili Herez

          i da, bravo za Edvardsa
          Argentina je jedino sto se zna za sad bukvalno, ali ostale - nista...

          Comment


          • #50
            Originally posted by dzigi79 View Post
            hehehe svaka cast cal-u....bautista dobio 2 mesto pomocu markeza...mali popizdeo xixixi .....pedrosa slomljen i pored toga 4 mesto skidam kapu...fabricke yamahe opet zakazale wtf.....
            Eto sad se vidi da nesto ne stima u fabrickoj Yamahi..Cak su i testirali tu pa jos da su ima da li ne znam sta ne bi ima bilo dovoljno.. Izgleda da je sad bolje otici u Tech3 nego u fabriku..Milim da je Cal trebao da ostane bez obzira na sve bilo bi tu jos prvih pozicija u kvalifikacijama..Al sta je tu je ostaje mi da se nadam da Vale moze nesto
            Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
            sigpic

            Comment


            • #51
              e pa samo nek izbace lagunu
              don't be scared homie
              sigpic

              Comment


              • #52
                ali bautista se na konferenciji uredno zahvalio markezu hahahah kakav lik
                don't be scared homie
                sigpic

                Comment


                • #53
                  Originally posted by denia_el View Post
                  e pa samo nek izbace lagunu
                  Rukovodstvo je vrlo brzo nakon sto su krenule price izaslo i reklo da pricaju sa Dornom i da su jako male sanse da je sledece godine skinu sa kalnedara... Iako, ruku na srce, ima dosta problema sa njom, zbog bezbednosti sme samo MGP da se vozi, staza je daleko, ne dolazi tako puno navijaca, a i nije klasicna americka staza, na koju se skupljaju svi moguci gutaci hamburgera i pite s jabukama... No, i pored svega bi bio greh skinuti je sa kalendara, ako se to desi, MGP gubi dusu, jer ce krenuti da jure za novcem kao sto je Bernie uradio u F1...

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by denia_el View Post
                    ali bautista se na konferenciji uredno zahvalio markezu hahahah kakav lik
                    Nisam gledao znaci da ga je pratio,negde sam cuo da se Marc iznervirao al po meni je trebao da sidje sa motora i da ga nasamara jer ne gotivim Bautistu uopste Ma zajebi sve ovo je meni glupo nek vrate kvalifikacije po 40 minuta i banja ovako taman sto sednu kraj ma bezi bre I vala ja bi ponistio svako vreme koje postavljaju vozaci kad prate nekog i to pogotovo u 15 min kad sedis u garazi i mozes da cekas da Markez ili bilo ko od boljih sedne na motor ti za njim i op eto vremena zavrsio si
                    Last edited by Djone7 Vale 46; 24-08-13, 14:20.
                    Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by Djone7 Vale 46 View Post
                      Nisam gledao znaci da ga je pratio,negde sam cuo da se Marc iznervirao al po meni je trebao da sidje sa motora i da ga nasamara jer ne gotivim Bautistu uopste Ma zajebi sve ovo je meni glupo nek vrate kvalifikacije po 40 minuta i banja ovako taman sto sednu kraj ma bezi bre I vala ja bi ponistio svako vreme koje postavljaju vozaci kad prate nekog i to pogotovo u 15 min kad sedis u garazi i mozes da cekas da Markez ili bilo ko od boljih sedne na motor ti za njim i op eto vremena zavrsio si
                      ma zalepio se za njega i oborio rekord staze haha da ne poverujesne znam,meni se ovako svidja,toliko mi je zanimljivo kao da voze trku,sva se uzbudima markez je trebalo da vozi svoje kvalifikacije i da ga boli uvo ko ga prati i sta ce da uradismejali su se posle na konferenciji,ma sve ok
                      don't be scared homie
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by denia_el View Post
                        ma zalepio se za njega i oborio rekord staze haha da ne poverujesne znam,meni se ovako svidja,toliko mi je zanimljivo kao da voze trku,sva se uzbudima markez je trebalo da vozi svoje kvalifikacije i da ga boli uvo ko ga prati i sta ce da uradismejali su se posle na konferenciji,ma sve ok
                        Auuu sva bi ja ta vremena ponistio A mozes li zamisliti Ercega kako vice sta je uradio Baustista:'Ovaj covek je oborio rekord staze fenomenalna voznja'... Ma da boli ga uvo a ovaj brzi od njega a pritom bas njega i prati mislim.. Da,da sve je ok a Vale 7
                        Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          Pazite sad kad se Idiotista zahvali Marku u prvoj krivini... Samo da ne izbaci nekog. Jedina pozitivna stvar za Rossija je sto je u liniji iza Pedrose i Cala. Malo besmislene kvalifikacije i stvarno sam zeleo da se Smith i Idiotista ne mesaju vec da imamo ove u prvih 5 sto bi garantovalo dobru trku. Ovako moram da se nadam da Rossi ne gubi vreme sa Smitom i naravno da se izbegne faktor Idiotista u prvoj krivini i da previse ne uspori vozace iza njega pa da se odvoje nekoliko...

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by Djone7 Vale 46 View Post
                            Auuu sva bi ja ta vremena ponistio A mozes li zamisliti Ercega kako vice sta je uradio Baustista:'Ovaj covek je oborio rekord staze fenomenalna voznja'... Ma da boli ga uvo a ovaj brzi od njega a pritom bas njega i prati mislim.. Da,da sve je ok a Vale 7
                            e da....valentino kao u zoni sumraka,nije mogao ni da se nasmeje u kameru,pa ti vidi koliko je satinije mi dobro kada ga vidim takvog
                            mada je i lorenco los,a zar ovo nije jamahina staza?
                            don't be scared homie
                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              Nemojte tolko da kritikujete Bautistu.Nek ga je pratio i šta sad.Kao dao Markez nikad nikog nije pratio.Ma zajebi kvalifikacije.
                              Sutra će se vidjeti ko je najbolji ovog vikenda.
                              If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                              Comment


                              • #60
                                obozavacu uvek rosija ali sutra pored njega navijam i za cal-a....nek covek veze pobedu sad i u silverstonu bar .....nek uradi nesto covek dok ne predje u ducati

                                Comment

                                Working...
                                X