Announcement

Collapse
No announcement yet.

bwin Grand Prix České republiky MotoGP 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    bolje nek ne zure sa tim menjacem dok ne budu potpuno sigurni nego da odustaju usled kvarova u sred trke... desavalo se da otkaze taj menjac na testu koji je bio nedavno, nije to jos dobro isprobano i samim tim je pouzdanost diskutabilna
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • #17
      Naravno, ipak je bolje sigurnih 16-20 poena, nego vrlo klimavih 25, a i ako se zavrsi trka, mozda se ne pobedi...

      Comment


      • #18


        fp1
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • #19
          bice tu borbejooooj ova staza me uvek raznezi.......obozavam je
          don't be scared homie
          sigpic

          Comment


          • #20
            Jel ovo Rossi postavio licno najbolje vreme u FP2 na tvrdjoj komponenti?? Nek me ispravi neko ako gresim posto sam gledao na livestream pa mozda nisam dobro video. Za ostale znam da su na meksim...

            Comment


            • #21
              Ej ej , nista ne govori zbog nas koji zivimo na selu i gledamo kad nam dozvoli SK

              Comment


              • #22
                Ne znam zašto ali imam predosećaj da će ovo biti Lorencova trka, i pre treninga sam imao taj osećaj.
                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                До поновног сусрета, твој Швабо

                mala H2H 2018/19
                suicide
                2019
                velika H2H 2019/20

                Comment


                • #23
                  Originally posted by denia_el View Post
                  bice tu borbejooooj ova staza me uvek raznezi.......obozavam je
                  Gladijatorske , na zivot i smrt..Lorenco, Doktor i Markez, Pedrosa , i dalje mislim da nema srca...
                  sigpic

                  Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by Vanja #66 View Post
                    Pa i rade na tome od pocetka sezone... Stvar je u tome sto je zabranjeno koristiti tehnologiju sa ulicnih supersport motocikala, tj. dvostruko kvacilo, te je ovaj problem daleko kompleksniji. Kompleksnost iziskuje novac, eksponencijalno zapravo, a novca je prethodne 2 godine bilo dosta manje nego sto se ove godine slilo... Sve su ovo i dalje repovi Rossijevog odlaska 2010... Tek sledece godine ce se to neutralisati.
                    Ma da... Trebali su da uvedu i razmisljaju kad i Honda ovako vec...Al sta je tu je mi ne mozemo da uticemo.
                    Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Bilo kako bilo idemo DOCTOREEE al morace za sutra da bar nadje negde oko 3,4 desetinke jos da bi ostao u prvom redu Inace ima dobar tempo slicno Assenu moze se ocekivati dosta.. A je li moguce da ovi sa Sport Kluba nece prenositi kvalifikacije koje traju 15 min a prenosice F1 kvalifikacije koje traju pfff?
                      Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        moguce moguceiznenadjivaces se ti jos druze moj
                        don't be scared homie
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          joooooj koliko zavidim svima koji su sad u brnuuhvatila me neka tuga....
                          don't be scared homie
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by denia_el View Post
                            moguce moguceiznenadjivaces se ti jos druze moj
                            Oni nisu normalni aloo sta rade ljudi ajde da su to kvalifikacije po 40 min ali 15 treba da ubace ili da se ukljuce bar za to vreme verovatno ce biti jedne od najzanimljivijih do sad .Ovde izgleda F1 ima prednost na ovoj televiziji..Oni nisu u stanju cak da ubace na neki drugi kanal a mogu da repriziraju nesto po 3 puta
                            Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              idite na www.shadownet.ro/channels.php .. i imacete prenos u hd-u preko british eurosporta....treba samo instalirati zadnji vlc player ako ga vec nemate...slika je odlicna 720 p quality
                              Last edited by dzigi79; 24-08-13, 08:46.

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by Djone7 Vale 46 View Post
                                Oni nisu normalni aloo sta rade ljudi ajde da su to kvalifikacije po 40 min ali 15 treba da ubace ili da se ukljuce bar za to vreme verovatno ce biti jedne od najzanimljivijih do sad .Ovde izgleda F1 ima prednost na ovoj televiziji..Oni nisu u stanju cak da ubace na neki drugi kanal a mogu da repriziraju nesto po 3 puta


                                uklopili se nekako
                                sigpic

                                Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                                Comment

                                Working...
                                X