Announcement

Collapse
No announcement yet.

bwin Grand Prix České republiky MotoGP 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hahahahaha zasto bi zamerio shvatio sam da postoji- Markez.
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • Da, postoji Marquez, koji:

      - voli da se trka i bori na stazi,
      - ne kalkulise dok vozi,
      - ne pretvara se da je nesto sto nije i ne kopira druge,
      - pokazuje veliko postovanje prema Rossiju van staze, a na njoj nimalo,
      - iskreno uziva u tome sto radi i ne trudi se da progurava svoje potrebe van staze...

      Upravo sam naveo 5 stvari u cemu su Lorenzo i Marquez dijametralno razliciti, a koliko razumem, uglavnom su upravo te stvari koje Rossijevci ne podnose kod Lorenza... Dje je zapelo?

      Comment


      • Originally posted by Vanja #66 View Post
        Da, postoji Marquez, koji:

        - voli da se trka i bori na stazi,
        - ne kalkulise dok vozi,
        - ne pretvara se da je nesto sto nije i ne kopira druge,
        - pokazuje veliko postovanje prema Rossiju van staze, a na njoj nimalo,
        - iskreno uziva u tome sto radi i ne trudi se da progurava svoje potrebe van staze...

        Upravo sam naveo 5 stvari u cemu su Lorenzo i Marquez dijametralno razliciti, a koliko razumem, uglavnom su upravo te stvari koje Rossijevci ne podnose kod Lorenza... Dje je zapelo?
        Tako je momčino
        If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

        Comment


        • A zasto sad Rossijevi navijaci da navijaju za njega? Zato sto DORNA tako kaze? Evo ja ne mogu da navijam za njega jer sam izgubio respekt prema njemu upravo zbog DORNE i raznih situacija i menjanja pravila samo zbog njega. Moze da on bude i desetostruki sampion ima da navijam protiv njega i to je. Plus dok Rossi vozi on je za mene neprijatelj br. 1. Da mi je neko pricao da ce se pojaviti neko iritantniji od Lorenca ne bih mu verovao ali je DORNA uspela da upropasti mozda potencijalnog ne Rossija(koji je level za sebe) vec MM...

          Comment


          • po meni najvaznije..decko ne zna za strah,vozi kao lud svaku trku,ne ceka nikoga nego odmah napada i pokusava da pobegne..lorenza odavno nisam video da tako nesto radi..on pobedjuje u trkama gde ima pol poziciju i uspe da pobegne na pocetku..tj moglo bi se reci jedino moze da vozi sam..
            MESSI 10

            Comment


            • Originally posted by mikisavic89 View Post
              A zasto sad Rossijevi navijaci da navijaju za njega? Zato sto DORNA tako kaze? Evo ja ne mogu da navijam za njega jer sam izgubio respekt prema njemu upravo zbog DORNE i raznih situacija i menjanja pravila samo zbog njega. Moze da on bude i desetostruki sampion ima da navijam protiv njega i to je. Plus dok Rossi vozi on je za mene neprijatelj br. 1. Da mi je neko pricao da ce se pojaviti neko iritantniji od Lorenca ne bih mu verovao ali je DORNA uspela da upropasti mozda potencijalnog ne Rossija(koji je level za sebe) vec MM...
              Ne treba da navija niko ni za koga za koga taj neko ne zeli, ali ako su Lorenzovi problemi oni koji jesu i zato ga ne podnosimo - koji su to Marquezovi problemi? To sto mnogi sa pravom smatraju da je to prvi vozac sa realnom sansom da bude Rossijev naslednik u pogledu voznji, titula, odnosa prema sportu? I Doohan je docekao da ga posmatraju kao jednog od najvecih ikad, a svakako najveceg u tom trenutku, sve dok nije dosao Rossi. I sta je on ucinio? Dao mu Burgessa...

              Rossi dozivljava da se pojavljuje neko ko bi mogao biti jedan od velikana i svakako najveci talenat od njega samog i sta on radi - za odgovor pogledati moj potpis... Velikani su velikani jer znaju kad dolazi sledeci velikan i jer se tome raduju, jer ce i oni moci da uzivaju u onome sto ce videti u narednim godinama i jer ce biti neko ko ce dalje gurati granice sporta i ljudskih mogucnosti...

              I Dorna nista to nije uspela da upropasti, niti pravi novog Rossija od Marqueza, ne znam samo odakle vam sve to...

              Comment


              • ne postoji objasnjenje, MM mi je antipatican jos od nizih kategorija i to se nije promenilo...
                iskreno MotoGP pratim zbog jednog coveka i nisam siguran da li cu pratiti nakon sto se isti povuce, ako je prepoznao novog velikana pa mu pravi mesta onda treba odmah da se povuce, Doktor kog ja pamtim bi malog poslao u sljunak i da testira tvrdocu asfalta nekoliko puta, sasekao bi to u korenu da se ne razmase kao sto je sad slucaj, ovaj aktuelni cini se nema ni volje ni sposobnosti da to uradi
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                  ne postoji objasnjenje, MM mi je antipatican jos od nizih kategorija i to se nije promenilo...
                  iskreno MotoGP pratim zbog jednog coveka i nisam siguran da li cu pratiti nakon sto se isti povuce, ako je prepoznao novog velikana pa mu pravi mesta onda treba odmah da se povuce, Doktor kog ja pamtim bi malog poslao u sljunak i da testira tvrdocu asfalta nekoliko puta, sasekao bi to u korenu da se ne razmase kao sto je sad slucaj, ovaj aktuelni cini se nema ni volje ni sposobnosti da to uradi
                  Bio je i meni,ali dok je bio u nizim kategorijama..otkako je usao u najacu klasu,imam utisak da se promenio..opustio..nzm..ispunio mu se san..vidi mu se po faci da je srecan sto je tu..i to je zaista lepo..e sad,sto ruki pobedjuje druge,ne zaboravite kako je "nas" ruki krenuo i sta je sve radio..nista lose,ali samo se setite..to je isto i sa MM..mladost,nesto novo za njega,uspeh..jos to i voli..sve su to stvari da jedan mlad covek bude sretan i presretan,a pritom da ne iskvari sebe..nadam se da nece..a na stazi nije da bi mazio nekoga,vec da radi ono sto najbolje ume..a bogami ume,i kako vreme ide,umece jos vise i bolje..a nas "ruki"izgleda da nema sa cim da to sasece,inace bi on to rade volje..
                  Last edited by Rossini; 29-08-13, 02:50.
                  sigpic

                  Comment

                  Working...
                  X