Announcement

Collapse
No announcement yet.

bwin Grand Prix České republiky MotoGP 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
    ne vidim odakle ideja da je ovo pripremna sezona za Doktora i da ce biti daleko konkurentniji u narednoj

    ako se sve bude odvijalo po nekom planu do kraja sezone... ovo je moja projekcija naredne

    - MM i Lorenco glavni kandidati za titulu, mozda i jedini, MM kao novi sampion prepun samopouzdanja i iskusniji za sampionsku sezonu a Zizela ljuti svrgnuti sampion koji ce morati da grize
    - Pedrosa koji ce se pogubiti potpuno i postati svestan da verovatno nikad nece uzeti titulu i Rossi koji se tesko odupire krstenici ali moze da pokaze magiju i to moze da radi redovno pod uslovom da se rese problemi sa masinom (sto ne ocekujem jer ce baciti kompletan akcenat na Lorenca)
    -olaksavajuca okolnost za Doktora je sto Cal vise nece biti konkurentan

    dakle po svemu ovome Doktor moze biti 3. u sampionatu i to u zavisnosti koliko se Pedrosa pogubi i koliki otpor pruzi... vise od toga nazalost mislim da jako tesko moze da ostvari, naravno osim ako ne podeli neke samare na kraju neuspesne sezone i ne uzme stvar u svoje ruke sto bi bilo idealno ali u sta isto tako cisto sumnjam jer je preveliki ego Zizele i ljudi oko njega
    Ja cu reci svoje misljenje na ovo sto si ti napisao..sledece godine VR 46 ce biti nocna mora za sve...ako ne bude tako,ja necu vise pisati na ovom forumu...to obecavam!
    sigpic

    Comment


    • i ja mislim da je sledeca sezona njegova..ako ne bude sledeca nece nijedna..
      MESSI 10

      Comment


      • iskreno se nadam da si u pravu
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • Originally posted by Rossini View Post
          Ja cu reci svoje misljenje na ovo sto si ti napisao..sledece godine VR 46 ce biti nocna mora za sve...ako ne bude tako,ja necu vise pisati na ovom forumu...to obecavam!
          I ja se nadam da si u pravu ali realno je gotovo ne moguce ipak ce njemu biti 36 godina...

          Originally posted by Drezik View Post
          Rossi je rekao ...treba da se sastanu i pricaju ....e sad vi udrite masti na volju o cemu
          A sa kim treba da se sastane?


          5635_614995575198559_352547062_n.jpg

          #GoSilverstone #DOCTOR #BELIEVE
          Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
          sigpic

          Comment


          • Markez,vanzemaljac puta dva..mislim da on ne zna sta je strah,da to njemu nije ucitano u program na rodjenju....

            Comment


            • Gazzeta ‘Maybe Marquez will switch to F1,’ jokes Rossi
              MESSI 10

              Comment


              • Originally posted by Djone7 Vale 46 View Post
                I ja se nadam da si u pravu ali realno je gotovo ne moguce ipak ce njemu biti 36 godina... :

                ..navesu ti samo jedan primer,za koji msm da je itekako relevantan kada su pitanju velika imena ovog sporta,a koji su bili itekako konkurentni i u nekim"poznim" godinama za ovaj sport..Mike Doohan ili na srpskom Majk Duan..covek je samo imao tu nesrecu da se polomi,inace osvoji on i 6 titulu u 35 godini..

                edit:
                ..pa sto ne bi i Rossi??a bolji je majstor od Majka,uz svo uvazavanje,kako njega tako i njegove postovaoce..
                Last edited by Rossini; 27-08-13, 21:14.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Rossini View Post
                  ..navesu ti samo jedan primer,za koji msm da je itekako relevantan kada su pitanju velika imena ovog sporta,a koji su bili itekako konkurentni i u nekim"poznim" godinama za ovaj sport..Mike Doohan ili na srpskom Majk Duan..covek je samo imao tu nesrecu da se polomi,inace osvoji on i 6 titulu u 35 godini..

                  edit:
                  ..pa sto ne bi i Rossi??a bolji je majstor od Majka,uz svo uvazavanje,kako njega tako i njegove postovaoce..

                  Pa sto ne bi? Ali ne znam valjda oce motor da mu se sredi i pocinje Pa ce mo videti
                  Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
                  sigpic

                  Comment


                  • da ce biti konkuretniji to je sigurno..a i on sam sigurno zna da nema jos mnogo vremena..tako da cekamo te doctore sa brojem 10
                    MESSI 10

                    Comment


                    • Originally posted by Rossini View Post
                      ..navesu ti samo jedan primer,za koji msm da je itekako relevantan kada su pitanju velika imena ovog sporta,a koji su bili itekako konkurentni i u nekim"poznim" godinama za ovaj sport..Mike Doohan ili na srpskom Majk Duan..covek je samo imao tu nesrecu da se polomi,inace osvoji on i 6 titulu u 35 godini..

                      edit:
                      ..pa sto ne bi i Rossi??a bolji je majstor od Majka,uz svo uvazavanje,kako njega tako i njegove postovaoce..
                      Mik Duan... Mick na engleskom, iako se zove Michael, tj. Majkl, ali su verovatno down under previse lenji da kazu Majk umesto Mik...

                      Comment


                      • Originally posted by Vanja #66 View Post
                        Mik Duan... Mick na engleskom, iako se zove Michael, tj. Majkl, ali su verovatno down under previse lenji da kazu Majk umesto Mik...
                        ..moze i tako..
                        Originally posted by Djone7 Vale 46 View Post
                        Pa sto ne bi? Ali ne znam valjda oce motor da mu se sredi i pocinje Pa ce mo videti
                        ..motor ce srediti,u to ne sumnjam vise..2013-ta je po mnogo cemu slicna 2006-oj..jedino sto nisu iste godine..ali opet,ne sumnjam u VR-a..to mu je ionako zadnja sezona gde bi mogao ostavriti svoj san,tako da bi trebalo da vozi kao za prvu titulu..zna i on da je nakon toga "the end"..
                        sigpic

                        Comment


                        • Kada vec pricamo o nekoj narednoj sezoni,iako je ova jos u punom jeku,da li zna neko razloge odlaska Cala iz techa..?..msm da je to velika,velika greska..ili neko iz techa nije zeleo da ispuni uslove..?
                          sigpic

                          Comment


                          • Yamaha nije mogla da mu obezbedi to sto je on trazio, ovamo dobija dosta novca, garancije Audija da ce se motor poboljsavati, a izgleda da mu je ugovor koncipiran sa get-away-free klauzulom posle godinu dana, ako se ipak ispostavi kao totalni promasaj i nema naznake poboljsanja.

                            Za njega je dobro sto ce proci vise od godinu dana kako je Audi preuzeo Ducati. Za ovo vreme se mahom radilo na osoblju i radilo se na komunikaciji i na efikasnijoj razmeni svega relevantnog - informacije, podaci, delovi... Nemoguce je da Audi, a zna se da su ulagali novac tamo ovo vreme, nista ne uradi za godinu dana na motoru - sto je ocigledno - a da se negde drugde nije postigao znacajan pomak. Isli su metodicno - daj prvo da sredimo projktni biro i fabriku, pa neka tako sredjeni pocnu da rade na motoru, a za to vreme cemo i mi da ga sredjujemo.

                            Cal je ono sto Ducatiju treba - neko ko grize, ko ce traziti maksimum i ko realno i nema alternativu. Dovi je bio u Hondi, on zna kako je na dobroj masini i nista tamo nije uradio. Rossi je Rossi, Hayden je ipak sampion, Stoner je uzeo titulu sa njima. Od svih njih, Cal definitivno ima najmanje toga za sobom i on mora da se preda tome u potpunosti, jer ako ne uspe, u neki drugi fabricki tim preci nece nikako. Cak mislim da je i Suzuki za 2015. vec resen koga bi da dovedu tamo...

                            Comment


                            • ...ma sve je to ok sto kazes,medjutim po meni je to " s konja na magarca"..nzm,mozda je i najbolje vec tako,da se oproba negde drugde sa tom opcijom free nakon godinu ili dve,lepa kinta naravno,i da nakon toga ceka povlacenje Rossija..msm da je on vec vidjen u fabrickom timu Yamahe..pogotovu ako MM uzme titulu,a po svim prilikama to ce i biti najverovatnije..
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                                da mi je neko rekao da cu ikada navijati da Horhe Lorenco izdrzi na prvom mestu i pobedi....


                                Nemoj mi zameriti druze. Nesto citam komentare o Silverstonu od prosle godine i naidjem na ovaj post

                                Comment

                                Working...
                                X