Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisi bas upravu Maricu, ali to je tvoje misljenje, Lacy ce imati nekih 10-15fp u proseku, ali je klasa koji nekada moze otici i preko 20, ali 15 je prosek recimo, zasto ga ne bi trejdovao npr. za 2 WRa od 10fp u proseku? Ja uvek bi... Jos ako bi dobio RBa sa 7-8fp u proseku, isplati se.
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Ne znam kakva ti je kalkulacija, ali taj trejd bi mogao da se ostvari kada ima mali broj timova pa je kvalitet igraca skoncentrisan.U vecim ligama je to teze ostvarljivo zato sto neko ima dobre RB, neko WR, neko dobar mix...Sa Lejsijem dobijas konstantnost, nije on tek tako pik prve runde.Dok sve te druge pozicije ne bi moglo da se kaze, jednu nedelju ce da eksplodiraju, dok ce u drugoj nedelji da podbace.Ne mozes da racunas na konstantnost kod takvih igraca(WR od 10 poena i RB od 8), a i nije da nemaju konkurenciju koja moze da utice na njihov udeo u napadu.

      Comment


      • Originally posted by Mr.M View Post
        Nisi bas upravu Maricu, ali to je tvoje misljenje, Lacy ce imati nekih 10-15fp u proseku, ali je klasa koji nekada moze otici i preko 20, ali 15 je prosek recimo, zasto ga ne bi trejdovao npr. za 2 WRa od 10fp u proseku? Ja uvek bi... Jos ako bi dobio RBa sa 7-8fp u proseku, isplati se.

        Da je taj WR Cob slazem se...
        A ti trazis Lejsija i Sandersa moja dva naj igraca a nudis mi tvoje rezerve.
        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

        Comment


        • Nisam ja kriv sto imam dobre rezerve
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Cudi me da nisi jurio Virina.

            Kob i Miler za Lejsija i Meklina bi bio fer trejd.

            Comment


            • Nema nista od toga!
              Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

              Comment


              • Originally posted by Ricma View Post
                Cudi me da nisi jurio Virina.
                Nema ništa od njega, dok je bio u Patsima i radio nešto sada ništa

                Comment


                • Da je radio nesto u Petsima, zadrzali bi ga.

                  Ovde jedino ce Bekam da dobija vise pasovao od Ilije, eventualno ako se neko od hvatackog korpusa probudi.U Petsima je bio cetvrta opcija u napadu.

                  Comment


                  • Landry,Crabtree,R.Matthews,Andre Johnson,Lamar Miler,Newton

                    Svi otvoreni za trade...
                    Last edited by Mr.M; 23-09-15, 17:46.
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Jebes ti ovakav fantazi kad niko nema muda da trejduje
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by Mr.M View Post
                        Jebes ti ovakav fantazi kad niko nema muda da trejduje
                        Cuti, dobio si Marshall-a za J.Bell-a sta bi vise dosta ti je

                        Comment


                        • Цео дан мислим о томе да је вечерас једна од текми, и уђем пар пута на фантази и во не саставим тим.
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • Bez Dzefrija i ove nedelje.

                            Comment


                            • Upisana prva pobeda
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Заборавим да саставим тим и победим први пут.

                                Заборавићу и следеће недеље.
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X