Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako uzmem ovo stavljam Petermana na avatar mjesec dana

    Comment


    • Originally posted by Bastia33 View Post
      Ja sam kao komesar bio počeo slati PP početkom sezone pa sam shvatio da smo svi aktivini i da se postave promjene čim se nešto desi, pa sam prestao i provjeravati. Izvinjavam se
      Ma opusteno, nisam ni ja primecivao nego sad vidim da Kaludjerica nije namestio a igra protiv mene pa sam primetio. Al opet nije namestio, prepisacemo to nekim obavezama

      Comment


      • Izgubih od Naslednika 103.52 103.44 Eliot kilavi ,tj,vise Preskot i trener,slabo ga koriste nesto a zver je u red zoni
        sigpic

        Comment


        • Opa ovaj week protiv Dirtya, mada pola mu tima na pauzi ili kod doktora. Opadaš, ali ajde dosta su ti bile 4 pobjede u nizu

          Originally posted by Jack View Post
          Izgubih od Naslednika 103.52 103.44 Eliot kilavi ,tj,vise Preskot i trener,slabo ga koriste nesto a zver je u red zoni
          Baš bolesno, to je jedan scrimmage jard i da se svede na to Fantasy je ili najbolja ili najgora stvar na svijetu, nema između

          Comment


          • Originally posted by Bastia33 View Post
            Opa ovaj week protiv Dirtya, mada pola mu tima na pauzi ili kod doktora. Opadaš, ali ajde dosta su ti bile 4 pobjede u nizu
            Nema veze sad kad je Bizon izgubio moze malo da se odahne, taman cu da izbacim kombinovani sastav ovo kolo. Mozda probam da uhvatim neko iznenadjenje

            Comment


            • Kako sam ovo dobio stvarno, ne znam. Super je što svi igraju, zanimljiva je sezona do sad

              Comment


              • Cestitika na pobedi Bastia, potajno sam se nadao da ce Odell kiksnuti a Gould da odigra dobro kao i do al nista. A dobro krenulo bilo, Bekam ispustio pas a Gould pogadja sa 53. Medjutim do kraja 2 TD Bekama i to je to Greska je napravljena sto sam izostavio Johnsona ali rekao sam da cu mesati malo ovo kolo na iznenadjenje, bolje da nisam...

                Comment


                • Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
                  Cestitika na pobedi Bastia, potajno sam se nadao da ce Odell kiksnuti a Gould da odigra dobro kao i do al nista. A dobro krenulo bilo, Bekam ispustio pas a Gould pogadja sa 53. Medjutim do kraja 2 TD Bekama i to je to Greska je napravljena sto sam izostavio Johnsona ali rekao sam da cu mesati malo ovo kolo na iznenadjenje, bolje da nisam...


                  Jbg bilo je već +6 ili 8 za mene prije utakmice, i bilo je nerealno za očekivati da će kicker da nadoknadi 8 poena protiv OBJ-a, ipak nisu baš toliko rutave stvari u Giantsima

                  Sad do kraja će biti baš borba za bye u prvom kolu PO-a, a i u PO će da pršti, ti i Bizoni imate baš bolesne timove.

                  Prije nedelju-dvije sam pokušao dogovoriti sa triggerom trejd za DJ-a. Njega je već ispizdilo a ja sam znao da će Lefty da vrati staru šemu kakvu smo imali kod Ariansa. Pustio sam mu da bira bilo koja dva igrača osim MGIII i Ertza, i mislim da sam bio baš blizu da ga nagovorim ali nije uspjelo Mislim da i ovako i onako niko tu ne bi puno izgubio, npr da je uzeo OBJ-a i Ingrama/Connera imao bi sigurnih 20+ poena od njih svake sedmice (posebno sad kada se Bell ne vraća i Conner je RB1 do kraja, tu bim me čak i zeznuo malo), a ja bih imao DJ-a i dovoljno dobru klupu da popunim prazno mjesto.

                  Comment


                  • U narednom kolu skoro svi matchup-ovi mi crveni.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ko je Stefan (Kaludjerica)? Ima dvojicu na bye-u

                      Comment


                      • Milsim da je Jevta 1992 ,nema sansu protiv mene i da mu igra Brejdihah salim se ,valjalo bi da ima ful tim,bzv.ovako,
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Jack View Post
                          Milsim da je Jevta 1992 ,nema sansu protiv mene i da mu igra Brejdihah salim se ,valjalo bi da ima ful tim,bzv.ovako,
                          Ubaci Macka na flex i doda Lamara sa FA i uzima lagano

                          Comment


                          • Originally posted by Bastia33 View Post
                            Ubaci Macka na flex i doda Lamara sa FA i uzima lagano
                            Njih dvojica zajedno koliko ce meni Ezikel doneti
                            Al sam samouveren,tacno cu izgubiti sad protiv 2bye/a
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Jack View Post
                              Njih dvojica zajedno koliko ce meni Ezikel doneti
                              Al sam samouveren,tacno cu izgubiti sad protiv 2bye/a
                              Zato će Saquan imati koliko Zeke i MCM zajedno

                              Comment


                              • Mene Dirty pregazi Nista, mijenjaju se ciljevi za ovu sezonu... sad je cilj da se ostane u prvoj ligi

                                Comment

                                Working...
                                X