Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ja verujem i u ove rookieje Gurley i Cooper

    Comment


    • Dobro sam i prosao do kraja, posle 5-6 runde nisam znao gde udaram

      Comment


      • Bas slab draft za mene...
        Jedino sam zadovoljan zbog Lejsice...ovo ce biti njegova godina!
        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

        Comment


        • Ja se nadam da ce Bradford da pokida u Fili bar oceujem i Hill u Cinc. Al Denver mi DEF.ne znam sta da ocekujem od njih tu
          sigpic

          Comment


          • ja nemam niti jednog igraca iz Packers-a.. razmisljao sam se da draftujem R.Rodgersa kao TE al jok.. Lacy bi mi bio prvi pik jer ce biti zver pogotov sada kada nema Nelsona zbog povrede..

            Comment


            • Originally posted by Ricma View Post
              Slejvara legenda, 70 i 71 pik potrosio na Bena i Tomu.
              Vjeruj ti bratu, isplatice se


              Ja nisam zadovoljan jedino ovim sugavim RB-ovima koje sam pokupio... Mozda me ova mladjarija i dosljak iz ragbija izvade

              Zato mi WR sekcija izuva

              Comment


              • Originally posted by Powerslave View Post
                Ja nisam zadovoljan jedino ovim sugavim RB-ovima koje sam pokupio... Mozda me ova mladjarija i dosljak iz ragbija izvade
                bas nisi draftovao povredjene RB-ove kao ja (Gurley i Taliaferro)

                Comment


                • Kad si ih draftovao u prve dve runde.

                  Tacno bih imao i vise nego vrlo dobru startnu postavu da ne uze Brejdija.Uopste se nisam nadao da ce odbrana Remsa i Hauska da padnu tako nisko.

                  Comment


                  • QB: Newton,Carr
                    RB: Bell,Miller,Bell
                    WR: Cobb,Johnson,Landry,Agholor,Crabtree
                    TE: Thomas,Gilmore

                    Nije lose
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Meni se nijedan WR kog sam izabrao ne svidja,

                      Nego sto je Cruz bio onako nisko rangiran? znam da je proslu sezonu propustio i da je sad tamo Beckham glavni, al opet izuvao je proslih sezona nadam se da moze to da ponovi i ove

                      Comment


                      • Sad sam skontao sta sam sjebo, pre mesec dana sam pravio preferred positions, skroz zaboravio na to i takva mi je bila lista.Zbog svoje gluposti sam dobio malo slabiji tim, malo je falilo da imam odlicno skockan tim.Hteo sam posle Beneta da pokupim ali nisam zato sto sam uzeo Dzeferija.

                        Stavio 35 igraca po mojoj volji i tako su mi bili kotirani,posle krecu Bel, Piterson i sve one koji nisam preferirao u pocetku.Dobro sam na kraju prosao.Dobio sam ocenu A i dobio kritiku sto sam Adamsa prerano draftovao.

                        Sa 11 pika nisam uopste lose birao.Posle nisam imao ideju koga da uzmem, pa uzeo Valsa oko kojeg sam se isto dvoumio da li da ga uzmem ranije, pa sam se iznenadio da je slobodan Hauska.Prvi za odstrel ce verovatno da bude Parker.Za QB najveci zajeb sto nisam uzeo jacu zamenu, ali sta da se radi.Psovacu ovog kretena kao i u drugoj polovini prosle sezone.Odbranu Majamija sam uzeo zato sto ne verujem bas toliko puno Remsima(mada kao sto rekoh iznenadjen da ih niko nije pokupio u devetoj rundi), a s druge strane AFC East ima ne bas tezak raspored, pa zbog malo slabijih protivnika mozda su u stanju da ostvare vise poena.

                        QB Rivers, Bortles
                        RB CJ Anderson, Gore, Spiller
                        WR Jeffery, Adams, Wallace, Parker
                        TE Kielce, Cameron
                        K Hauschka, Walsh
                        DEF Sent Luis, Majami

                        @Slejv

                        Najgore mi je to sto si samog sebe lisio igraca na drugim pozicijama, Jeldon i Benet su ti bili potrebniji.Ovako mi ne deluje da si lose draftovao u prvih 5 rundi.Da je Gordon dogurao do mene u cetvrtoj rundi, pokupio bih ga.
                        Last edited by Ricma; 07-09-15, 06:47.

                        Comment


                        • Draft Grade A+
                          Proj Record 10-3
                          Proj Finish 2
                          Draft Summary

                          Although they selected last overall, Red Wings came through with a stellar draft-day showing. They were careful to balance their roster from the beginning, adding a quarterback, two running backs, and two wide receivers with their first five picks. By the end of the draft, Red Wings landed the most prolific quartet of wide receivers in the league.
                          Red Wings hedged their bets by scooping up Jarryd Hayne in the 13th round to back up Carlos Hyde, his San Francisco 49ers teammate (a 3rd-round selection).
                          Other NFL.com drafters felt that choosing Anquan Boldin in the 8th round was somewhat of a stretch (99th overall pick versus an ADP of 143.2).
                          Red Wings got off to a sizzling start, amassing the most projected points in the league during the first half of the draft.
                          Your chances to make the playoffs - 89.3%
                          Last edited by powerslave; 08-09-15, 01:02.

                          Comment


                          • Cudno, mislio sam da su bolje od mene draftovali Miko, ODB i Feyenoord.

                            Comment


                            • http://prntscr.com/8dxey5

                              Evo moje ocene. Tek sam sad stigao da malo pregledam sta sam draftovao, jer nisam imao vremena, i najvise sam zadovoljan sto sam pokupio Carlsa jer mislim da ce on imati dobru sezonu, ostalo manje vise ok. Jedva cekam da pocne

                              Comment


                              • http://prntscr.com/8dy3nz

                                Evo ja otvaram trade sezonu Mislim da je fair deal

                                Comment

                                Working...
                                X