Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oooo a to si ti

    Comment


    • Stani bre da idem da vetujem onaj trejd nekidan, nije humano

      Comment


      • Iskreno ova nedelja mi je svakako katastrofa, ne bih dobio ni sa njim u ekipi verovatno. Bar se tako tesim

        Comment


        • Za ova 4 kola, ili imam najgori skor ili najbolji..

          Comment


          • Odoh i ja na 0-4, to bi bilo to od ove sezone [emoji17]

            Comment


            • Svidjaju mi se rezultati ove nedelje Zola ce zavrsiti jos jednu nedelju kao prvi sa 4-0... Ja i, cini mi se, Bastia cemo biti drugi i treci kao jedini sa 3-1 skorom.

              Comment


              • Deo kad se pitam sta mi ovo treba u zivotu je dosao bas brzo ove sezone

                Comment


                • Mogli su fantazi bogovi da sačekaju malo a ne ovako odmah na startu [emoji16]

                  Comment


                  • Poserem se na waivere, eto tako. Po ko zna koji put sam ga ponovo ispusio na waiverima. Ne znam na koju foru sam iz nedelje u nedelju 10 of 13, 11 od 13, 12 of 13... pa kad dobijem kurcinu oci da izbijem, onda me nagradi pa me pomjeri na 6/7/8 od 13... More mrs u picku materinu.

                    Comment


                    • Ista situacija, taman vidim najavljuju nekog ja mislim pokupiću ga, kada ono kurčinela [emoji16]

                      Comment


                      • A u kurac... ne stigoh na vrijeme da maknem Montgomerya Tek mi sad dodje iz dupeta u glavu da je utakmica nocas i evo sad sam isao na fantasy da ga zamijenim... ali kurac, vec je zakljucan.

                        Comment


                        • DENVER - NEW ENGLAND ODGOĐENO.

                          Meč koji bi se trebao odgirati u utroak, Titans-Bills je jedini rizičan za ovu nedelju tako da eventualne zamjene trebate pravovremeno najaviti.

                          Comment


                          • Sinovi naslednici Chubb ti je IR a i Brown je pitanje oce igrati.

                            CDC Melvin Gordon odlozen mu mec.

                            Comment


                            • Ne prate oni forum, tj Sinovi slabo, ovaj nikako..

                              Comment


                              • Šteta što ljudi ne prate ako već igraju, prošle nedelje ne znam ko je ostavio odbranu Stilersa i svakako me dobio [emoji23]

                                Evo ja sam na 0:4 ali svakako igram..

                                Comment

                                Working...
                                X