Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dogovorili smo trade

    Keenum i Gordon za Riversa i Randle-a.

    Comment


    • Zahvaljujem

      Comment


      • Ovaj Jackson lose igrao u prehodnim nedeljama i bas sad kada ga stavim na fosnu on istrci TD

        Comment


        • Povredio mi se sada i Denarius Mur, raspadam se ko Cikago Bersi prosle sezone AHAHAHAHAHAHAHA

          Otisao dvojac iz Ouklenda, zamene zavrsile kod drugih i ispusicu ga i ovo kolo.Treba da se desi cudo pa da ne zabelezim treci poraz u nizu.Moracu da se cupam protiv Stefana i Urosa za PO, posto sam osakacen povredama bitnih igraca i tesko da ovde mogu do pobede.

          Comment


          • Meni titula zavisi od Harvina. Od ovih ostalih manje-vise znam sta da ocekujem, ali ako bi Harvin igrao kako zna i uspeo da nadomesti Gordona + sto konacno imam QB-a onda bih se lagano prosetao do trona

            Kapiram da nema nista od toga, ali dobro

            Comment


            • Bogami 100 i to bez Mekoja...
              Rutinski za sada protiv Marica.
              Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

              Comment


              • izredjasmo se svi na Mariću
                Originally posted by Brajkula
                Veruj meni, radi kako hoćeš

                Brajkula, 2014. N.E

                Comment


                • Pa kada mi ne igraju prvi i treci pik, kao i najbolji WR u ozbiljnom sam hendikepu.

                  Bio bi red da se Mekfaden vrati, previse bi bilo da i cetvrtu utakmicu pauzira(sestu u sezoni).A i valjda ce se Spiler dovoljno oporaviti.Ako nista drugo pokupio sam Burlesona.

                  Comment


                  • 10-2


                    Sledece nedelje derbi sa Soneom, a onda sa Ljubasinom. Bio bi zadovoljan da pobijedim jednu

                    Comment


                    • Treba mi solidan RB posto se i Mike James povrijedio, to je vec treci RB koji mi se povrijedio prvo Bradshaw, onda Martin.
                      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                      Comment


                      • Dominacija u Diviziji 1

                        Comment


                        • Polako se isplacuje Gordon

                          Comment


                          • The Week 12 Black Flag Award goes to Kaludjerica outscoring their projected points total by 32.86. Great job managing your roster, you have the strongest crew of the week. Worthy of waving the Assassin's Creed Black Flag.

                            NEXT...
                            Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                            Comment


                            • Originally posted by stefan12 View Post
                              Treba mi solidan RB posto se i Mike James povrijedio, to je vec treci RB koji mi se povrijedio prvo Bradshaw, onda Martin.
                              Trade deadline je prosao, tako da ti preostaje samo FA.Pokusacu da te dobijem bez Brisa i Pratera ovo kolo, posto obojica imaju tezak match-up i verovatno ce da budu ispod svojih projektovanih poena.

                              Comment


                              • A ovi sto ne ulaze da igraju pamtiti za sledecu sezonu da znamo ko nece moci da igra.
                                Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                                Comment

                                Working...
                                X