Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Powerslave View Post
    Kad RB koji ti je na klupi pokupi 21.40
    Meni tako Foles bio rezervni QB i uzeo vise poena nego startni QB Rivers

    Comment


    • Originally posted by Powerslave View Post
      Kad RB koji ti je na klupi pokupi 21.40
      Kao da me nećeš dobiti bez njega
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • Originally posted by Mladen View Post
        Kao da me nećeš dobiti bez njega
        Pa, ova startna RB trojka bi isto trebala da donese dosta

        Comment


        • Doneće ti minimum 60 poena, a ko će meni da donese više od 20 sem Meninga ? ćuti tu i ne kukaj, računaj da imaš skor 9:2
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • Prvo nisam skontao koji RB iz Tampe ima najvise pretrcanih jardi, da sam znao uzeo bih tog kojeg je uzeo Aleksa.A drugo sto nisam skontao da je neko otpustio Bena Tejta.

            I bice veliko pojacanje za moju ekipu sledece nedelje sto Spiler odmara.

            Comment


            • Od koga to Ljubasin gubi???
              Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

              Comment


              • Originally posted by Mladen View Post
                Doneće ti minimum 60 poena, a ko će meni da donese više od 20 sem Meninga ? ćuti tu i ne kukaj, računaj da imaš skor 9:2
                Hahahaha gle mojih kretena... Pa ti ces me dobiti lagano.

                Projektovali strucnjaci 160+ poena, a necu uzeti ni 100.

                Comment


                • Originally posted by jevta1992 View Post
                  Od koga to Ljubasin gubi???
                  Raspadam se

                  @Maricu, eto ti tvoj fb

                  Comment


                  • Originally posted by Maric91 View Post
                    Prvo nisam skontao koji RB iz Tampe ima najvise pretrcanih jardi, da sam znao uzeo bih tog kojeg je uzeo Aleksa.A drugo sto nisam skontao da je neko otpustio Bena Tejta.

                    I bice veliko pojacanje za moju ekipu sledece nedelje sto Spiler odmara.
                    Ja

                    Gledaj bre mene, nisam ubacio Raineya iz Tampe . Covek 34 peona uzeo . Mogao sam sad ubedljivo da vodim protiv Marica, ovako imace neku sansu
                    Last edited by Lord Aleksoni; 17-11-13, 22:35.

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post

                      @Maricu, eto ti tvoj fb

                      Ja trpim tvoje postove kada kukas u Partizanovoj temi, mozes i ti moje u ovoj.

                      Sada Bris tatica da se vise oslanja na pass, a manje na rushing i moze ovo da udje u neizvestan mec. xD

                      Comment


                      • Jel igra Colston uopste? Da sam ga ostavio u rezervama sad bi sigurno imao 100 jardi i 2 TD-a

                        Comment


                        • Koja igracina je ovaj LeSean McCoy,najbolji RB u ligi!!!
                          Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                          Comment


                          • Originally posted by Powerslave View Post
                            Kad RB koji ti je na klupi pokupi 21.40
                            A tri invalida koja ti igraju u prvoj ti donesu 16.20...

                            Tacno bi nekome j*bao majku za one projekcije.

                            Comment


                            • Jedino da ti Greg Olsen baš podbaci, ali ono baš a da Gostkowski ima veliki broj poena pa da te jedino tako dobijem, da mi kicker donese pobedu. Ali mislim da ćeš ipak dobiti ovaj meč. Pejton ni 15 poena nije prebacio, a i ostali su mnogo mnogo podbacili. U principu kad pogledaš rezultat našeg meča, svestan si da su svi naši globalno podbacili i da će pobednik biti onaj čiji su igrači manje podbacili.
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Originally posted by Powerslave View Post
                                A tri invalida koja ti igraju u prvoj ti donesu 16.20...

                                Tacno bi nekome j*bao majku za one projekcije.
                                Ma i ja budala gledam te projekcije, pa stavim na osecaj i gotovo. Klupa mi ima vise poena od prve postave. Zahvaljujuci tome Maric ima sanse da dobije mec. Ja i dalje vodim, ali meni ostao da igra samo Ridley a njemu jos dvojica. Molim boga da poludi Ridley pa da izborim nekako pobedu.
                                A jos i Giantsi poludeli a ja stavio Broncose za odbranu

                                Comment

                                Working...
                                X