Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad mi najbolji WR ima 5 poena protiv najgore pas odbrane u ligi onda nema sta vise da se prica, kola su krenula nizbrdo. Cestitke na pobedu Bastia

    Comment


    • RIP Slejvara

      Prenosicu mu poruke. Samo da ne odustane od lige dogodine. Mada sada ima i NHL tema da zvrji prazna.

      Comment


      • Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
        Kad mi najbolji WR ima 5 poena protiv najgore pas odbrane u ligi onda nema sta vise da se prica, kola su krenula nizbrdo. Cestitke na pobedu Bastia
        Jaoooo kako volim one jinxove petkom, stidi se

        Originally posted by Ricma View Post
        RIP Slejvara

        Prenosicu mu poruke. Samo da ne odustane od lige dogodine. Mada sada ima i NHL tema da zvrji prazna.
        Pa koga ja da podjebavam sad konstantno... Ne znam šta se desilo ali vidim samo da je pola godine ban, ne znam zašto bi se nas i fantasya odricao zbog toga.

        Comment


        • Sranje situacija, bacio crnjak u temi za politiku i cap.

          Ja i Uros se valjali od smeha dok smo citali, cak smo i zabelezili upis.

          Nakon Chiwwija, jos jedan forumas na ciju foru sam se nasmejao i dobi covek ban od pola godine.

          Comment


          • Već se javio na chatu lige, neće bataliti..

            Comment


            • Originally posted by Bastia33 View Post
              Jaoooo kako volim one jinxove petkom, stidi se
              Mora malo psiholoske igre

              Pre neki dan citam na redditu neki post kaze lik nesto na foru 'uvek pre kola stavim u prvo postavu igrace kojima NFL.com projektuje najvise poena to kolo i drzim tako cele nedelje da zastrasim protivnika i onda zadnji dan ubacim koga sam hteo'

              Comment


              • Originally posted by Bastia33 View Post
                Jaoooo kako volim one jinxove petkom, stidi se

                Ja tako nastradah pre koje kolo.
                sigpic

                Comment


                • Ove nedelje ne da nema nijednog neaktivnog u postavama nego nema nijednog Q igraca. Svaki komesar bi pozeleo ovakve vlasnike timova u svojoj ligi

                  Comment


                  • Mislim da je aplikacija zaslužna za to, meni bas olakšava posao..

                    Comment


                    • Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
                      Ove nedelje ne da nema nijednog neaktivnog u postavama nego nema nijednog Q igraca. Svaki komesar bi pozeleo ovakve vlasnike timova u svojoj ligi
                      Zlatni ste zaista

                      Comment


                      • Jebi se Bastia, nisi morao Galmana da pokupiš, ja budala ga izbacim

                        Comment


                        • Originally posted by Mark0 View Post
                          Mislim da je aplikacija zaslužna za to, meni bas olakšava posao..
                          Dobro je sto postoji ali aplikacija je realno krs, mozda je do mog fona ali sumnjam jer koristim dosta aplikacija i nijedna mi nije onako spora. Ne mogu da verujem da multi-milijarderska kompanija ne moze da napravi krstenu aplikaciju pogotov sto je to nesto sto ogroman broj ljudi koristi.

                          Comment


                          • Vala baš, nekada se toliko ukoči da moraš da čekaš minut da odreaguje na opciju koju si pritisnuo..

                            Nešto sam čitao da može Tajsum Hil da se stavlja na TE ili neku drugu poziciju ali meni neće

                            Comment


                            • Meni radi bas fluidno. Android ili iPhone?

                              Comment


                              • Android.. Pa nije baš fluidno, nekako je usporena, baš je nivo ispod u odnosu na druge fantasyje..

                                Comment

                                Working...
                                X