Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Biće baš tesno ove sezone. Koliko beše ispada?
    sigpic

    Comment


    • 3/12

      Comment


      • Originally posted by Crni Đorđe View Post
        Biće baš tesno ove sezone. Koliko beše ispada?
        Ja i jos dvojica

        Comment


        • Originally posted by Crni Đorđe View Post
          Biće baš tesno ove sezone. Koliko beše ispada?
          Tesno ce biti svake sezone jer ispadaju 3 ekipe. Na sredini tabele ce zadnjih par kola biti zajebano jer u jednom trenutku se mozes boriti za PO i ako izvisis igras onaj plej aut. Tu onda ako izgubis dve, kraj. Nema bezbedne pozicije.

          Comment


          • Najsigurnije ući u plej-of. Svih 11 ekipa mimo 8:0 tima su u opasnosti. Sudden death sistem ne prašta.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Crni Đorđe View Post
              Najsigurnije ući u plej-of. Svih 11 ekipa mimo 8:0 tima su u opasnosti. Sudden death sistem ne prašta.
              9:0.

              Koliko vidim, kome RB-ovi najduže ostanu zdravi, taj uzima ove godine.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Bastia, stvorio si neprijatelja bezveze, šta će ti qb

                Comment


                • Originally posted by Mark0 View Post
                  Bastia, stvorio si neprijatelja bezveze, šta će ti qb
                  Ti si naivan ako misliš da smo tek sad postali neprijatelji

                  Sudeći po onome kako je igrao protiv Cardinalsa, Tua je u najmanju ruku opasna njuška

                  Comment


                  • It is on!

                    Edit:Zeke je na popustu do petka 13.
                    Last edited by Mark0; 11-11-20, 15:04.

                    Comment


                    • Koji sam ja kreten Zaboravio da maknem odbranu Coltsa iz startne postave pa sad ne mogu da startujem odbranu Washingtona... koju sam ugrabio sa waivera s namjerom da ih startujem ovo kolo protiv Lionsa. Nisam ulazio na fantasy nekoliko dana i zaboravio sam da moram da cekam waiver do petka i da su Coltsi bili u cetvrtak Tacno ce ovi da uzmu 20 poena...

                      Comment


                      • Ja sam do sada bio šampion da odaberem trulu odbranu. Evo i ove nedelje ne znam da li Majami ili ipak Tampa..

                        Comment


                        • Addicted2HouseMusic - Robinson je Q, postoji dobra sansa da nece igrati a MNF je pa vidi sta ces.

                          Ostali tip top, to volim da vidim.

                          Comment


                          • Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
                            Addicted2HouseMusic - Robinson je Q, postoji dobra sansa da nece igrati a MNF je pa vidi sta ces.

                            Ostali tip top, to volim da vidim.
                            Hvala što svake nedelje obaviš moj posao, ja nekako svaki put zaboravim.

                            Ja večeras bacam kockicu i startam Edmondsa umjesto Drake. Kažu da će obojica dobiti 50/50, Drakača tek izlazi iz povrede a Chase je svejedno bolji kad god Drake igra. Ne smijem od sramote se pojaviti ovdje ako sa 5-1 doćem na 5-5

                            Comment


                            • Originally posted by Bastia33 View Post
                              Hvala što svake nedelje obaviš moj posao, ja nekako svaki put zaboravim.
                              Opusteno, to je minut, dva posla. A i ja svake nedelje kazem ranije u toku dana cu izbaciti ko sta treba da zameni da imaju vremena i onda zaboravim i izbacim ovako pola sata pred meceve. Sreca pa ove nedelje svi lepo sastavili

                              Comment


                              • Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
                                Addicted2HouseMusic - Robinson je Q, postoji dobra sansa da nece igrati a MNF je pa vidi sta ces.
                                Hill i Gurli na bye, Jackson na IR. Jedino koga mogu da ubacim je Slayton, ali on se ofucao. Tako da moram ići na rizik.

                                Mislim da će mi ovo kolo biti baš loše, i da se sprema prvi poraz.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X