Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2013. - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo Jeco , samaraj samo .. Ako je moguce do 1/4 1/2 da dodjes

    Janko za sad solidan, malo se muci da zavrsi set ali dobro , naucice ..

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Auu, trebala sam i Kuznetsovu da stavim u anketu
      Ne znam igra li jos Nadja Petrovna,ona je van konkurencije sto se stajlinga ticeoni njeni karnerici su neprevazidjeni
      Ako igra,ako moze ubaci nju
      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

      Comment


      • Igra, mislim da je ispala vec u 1. kolu, ali slazem se, ona je uvek ima ocajnu opremu

        ajmo Serena, za sat vremena resi to
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Колико неизвестан меч играју Кербер и Бушар

          Како је сад леп поен одигран, и како је Кербер успела да га добије..милина за гледати иако не волем да гледам женски тенис

          Comment


          • Ispala je Nadja od Glushko.
            OVAKO

            Comment


            • Originally posted by Stefan-kobe View Post
              Ispala je Nadja od Glushko.
              Steta zbog stajlinga
              Ajde Jankela,potegni malo vise
              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

              Comment


              • Originally posted by Petra View Post
                Steta zbog stajlinga
                Ajde Jankela,potegni malo vise

                Dobro je, uzeo je prvi set, al imorace da zapne malo vise i da zavrsi ovo u tri seta ..

                Comment


                • Vec vidim da ce Serena da igra 3 seta protiv ove
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Pennetta

                    Fantastičan otpor Bouchard.

                    Comment


                    • Izvuce Janko drugi set,ajde sad treci
                      Idemo Ana
                      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                      Comment


                      • Ajmo Tipson jos jedan set. Ana odlicno pocela, nek zadrzi takav tempo. A sad da vidimo i Federera na AA, trebalo bi da pocne za desetak minuta.
                        OVAKO

                        Comment


                        • Sledi Karlito sou, ako uzme 5 igara puna kapa.
                          sigpic

                          Comment


                          • Tako Jankela,u 3 seta
                            Idemo Ana,sad drugi set
                            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                            Comment


                            • U cemu prodje karijera Karlita Berloka da ga covek pita
                              sigpic

                              Comment


                              • U mestenje kachketa
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X