Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2013. - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta aplaudiras budalo jedna Joj kako me nervira sa ovim glupostima...Tako Novace pokloni ti jos slemova svojim protivnicima...

    Comment


    • нема адреналина код Нолета, дакле, скино гаће...

      сада смишља говор, како да нахвали Рафу...

      Рафа трчкара по терену, игра победнички плес и шепури се као паун...
      Last edited by Žika; 10-09-13, 01:25.
      sigpic

      Comment


      • Sto bi mi kosarkasi rekli,ne moze ni mali bazen da pogodi samo ti saraj 2m u aut tele jedno
        sigpic

        Comment


        • Slomljen je a opet ne znam dali mu ista mogu zamjeriti.

          Comment


          • Originally posted by Petra View Post
            Citirala sam te samo zato sto me napadas tj moje pisanje,a ja mislim da pisem realno.No to je tvoje vidjenje,a to sto pises da zelim da Nole izgubi,nemam komentar,misli sta hoces,tvoje pravo.
            Ja znam za koga navijam,i uvek cu navijati za Noleta,ali biti realan navijac.

            Ne znam koja je tvoja realnost, ali ono sto je realno je da Novak nije sampion i da nema tu crtu u sebi, kao i da tvoj moto "izadji samo i bori se" to potvrdjuje. Sta ima od toga sto ce izaci na teren i ne pobediti, to nije mentalitet sampiona. Pobede se racunaju, koga boli kurac ko je izgubio finale.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Ubedljivo jedino pravo finale Grand Slam turnira ove godine...

              Comment


              • Originally posted by Gari NS View Post
                Sta aplaudiras budalo jedna Joj kako me nervira sa ovim glupostima...Tako Novace pokloni ti jos slemova svojim protivnicima...
                ...zelim laku noc svima..nemam vise zivaca da ovo gledam...
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  Slomljen je a opet ne znam dali mu ista mogu zamjeriti.
                  Naravno da mozes,onako poklonjen treci set i sve one brejk sanse sto je imao... NI treba da se pomirimo da nikad nece imati taj predatorski njuh kao Nadal i nekad Federer..

                  On covece poklanja slemove protivincima...

                  Comment


                  • Nole prelazi granicu dobrog ukusa sa ovom indolencijom

                    Comment


                    • тако, дувај у аут и нама се смучило више да гледамо..
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Petra View Post
                        Citirala sam te samo zato sto me napadas tj moje pisanje,a ja mislim da pisem realno.No to je tvoje vidjenje,a to sto pises da zelim da Nole izgubi,nemam komentar,misli sta hoces,tvoje pravo.
                        Ja znam za koga navijam,i uvek cu navijati za Noleta,ali biti realan navijac.
                        Ovo mi tako ne treba, ali nije kulturno da ostajem nedorecen...

                        Kad, gde i kako sam te napao?

                        Comment


                        • E pa ovo je stvarno previse,aj ti kuci lijepo i gledaj tenis,nemoj ga igrati jedno vrijeme...kazem ja 6:1 sunce ti jebeno,sta ti masis
                          sigpic

                          Comment


                          • Fedovci ce da zapjene ujutro


                            13 GS blizu

                            Comment


                            • Koja je ovo tuga, jebo te!
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Gotovo, sada samo da vidimo sa kojim rezultatom ce se zavrsiti .. Nema sa ovakvom igrom nista da radi vise sa Rafom kada igra. Neka uzme odmah bolje pauzu do kraja sezone, jer ce ga Rafa dobijati kad god se sastanu .

                                Evo sad promasuje sve sto je pogadjao ..
                                Last edited by Lord Aleksoni; 10-09-13, 01:30.

                                Comment

                                Working...
                                X