Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2013. - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nadal ce veceras rutinski verovatno u tri seta resiti mec, al to nije dobro, treba ga sto vise izmoriti, zato bih voleo da vidim jedno 5 setova, ahahaha sto se naravno nece dogoditi. Mada cuda se dogadjaju ponekad.
    Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

    Comment


    • Rekoh li ja vama...gde su Rafaelovci. Jesu li nade sada vece ili manje za finale...
      sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

      Comment


      • Vidi ga Gaske sto je uzeo 2 gema...bezobrazno
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Ha, ha, ha.. dobra ti ova.
          To sam i ja mislio posle polufinala na Wimbyju...

          Comment


          • Al poklanja Gaske

            Comment


            • Originally posted by Vanja #66 View Post
              To sam i ja mislio posle polufinala na Wimbyju...
              Mislim.. nisam se dobro izrazila.. bila sam ironična... pogrešan smajli...
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Vanja #66 View Post
                To sam i ja mislio posle polufinala na Wimbyju...
                Teorema važi od pre par dana

                Comment


                • Tuga golema

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Mislim.. nisam se dobro izrazila.. bila sam ironična... pogrešan smajli...
                    A i ja sam pogresnu osobu citirao...

                    Originally posted by Nesic View Post
                    Teorema važi od pre par dana
                    Sto se mene tice, moze da pocne da vazi i tek sad... Ali stvarno da vazi.

                    Comment


                    • Gaske uzeo 3 gemamozda uzme celih 9
                      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                      Comment


                      • Gaske je sporo usao u mec i odmah izgubio servis, a od tada igra i vise nego dobro
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Izgubi glupo Gaske onaj uvodni gem, inače bi ovde bilo i neizvesnosti..
                          Originally posted by gokara
                          Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                          Comment


                          • Kada bi nekako mogao da uzme brejk pa da dodje do tajbrejka ... Ali tesko. Nadal da popusti nece.
                            sigpic

                            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                            Without error there can be no brilliancy.

                            Comment


                            • Opet ja propustio mec
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • Ne treba Gaskea otpisati, samo mu je prvi gem bio loš, a ovo dalje igra dobro!
                                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                                Comment

                                Working...
                                X