Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2013. - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • šta nas tek čeka u finalu?!!!!
    Žile me toliko naplašio sa strašnim Nadalom, da se ne smem da zaspim..
    Originally posted by gokara
    Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

    Comment


    • Kad je musko finale_
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Salim se naravno,svaka cast Stenu,skoro ce on u prvih 5, ako ne i vise.

        Comment


        • Originally posted by Mr.M View Post
          Kad je musko finale_
          U ponedeljak u 23 h.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Gaske će pobediti sam sebe, Rafa treba samo da prebacuje..
            Originally posted by gokara
            Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

            Comment


            • U ponedeljak Nole oblaci crvenu majicu, a shminka je rekao da je on tada nepobediv
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Kad bi tenis bio samo samaranje loptice mozda bi Stanislav i pobedio koji put.
                sigpic

                Comment


                • Shminka prepisuje
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Mnogo mi je drago sto me je Nole demantovao,bila sam se ohladila nacisto,ubedjena da gubi u 3 seta:
                    Svaka cast Vavri,sjajno je odigrao
                    Moram da priznam da nisam verovala da ce Nole pobediti,usao u finale,a tu ga ceka strasno tezak mec.Ostajem pri stavu da Nole nije u formi,ali izvukao je nekako mec.Mora to mnogo bolje,ali da ne kvarim sada radost,a mnogo sam radosna kao i svi Noletovi navijaci
                    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                    Comment


                    • јао што је ово досадно!
                      sigpic

                      Comment


                      • Aj da pogledam malo i Nadala posle par meseci
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Originally posted by l1m4r View Post
                          Cek sta ste rekli?! Dobija Vavrinka?
                          Ja sam rekla
                          Aj sad udrite mi cvrge slobodnonece me boleti
                          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                          Comment


                          • Nole je odigrao onako kako igra u zadnje vreme, jedan meč OK, drugi klimavo. Dobro da je danas bilo klimavo ;)

                            Comment


                            • Originally posted by Nesic View Post
                              Nole je odigrao onako kako igra u zadnje vreme, jedan meč OK, drugi klimavo. Dobro da je danas bilo klimavo ;)
                              Ha, ha, ha.. dobra ti ova.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Vidi kakva velicina pored onog papana. Mici se na drugo mesto Sean molim te
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X