Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL SEZONA 2013-14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako sam se samo iznervirao jbt koja dominacija.
    Za dzabe sam ostao budan do pola 6 ujutru.
    Ima i ona kad je pak pogodio Lucica posle udarca Boychaka
    Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

    Comment


    • Sva sreca 2 utakmica je u subotu u pola 7.
      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

      Comment


      • Definitivno najzanimljiviji duel je Kings vs Ducks Utakmice sigurno nece biti lijepe za oko ali ima da se biju i krljaju samo tako Nikad se nisu sreli u PO... ima da se poubijaju

        Posle njih, Bruins-Canadiens. Nema potrebe pricati o tom rivalstvu A jos nakon onakve prve utakmice...

        Po mom meraku, volio bi da da se u sledecoj rundi nadju LA, Boston, Minnesota i NY Minnesota je sad napaljena samo sto ne vjerujem da ce im to pomoci protiv onih... no ajde... da se nadam

        Comment


        • Kakav je gol postigao Kane sinoc

          A veceras poslastica - prva utakmica u Kaliforniji Sta god imale Patke, mislim da nemaju sanse protiv Kings-a. Mislim da samo Chicago i Boston mogu sa njima da igraju na 4 dobijene. Na stranu sve, reklo bi se da se Quick vratio u formu.

          Sinoc sam prvi put vidio da neko daje dva gola u OT-u i to prakticno iz iste akcije

          Comment


          • Uh, gledam veceras utakmicu na 1:3, i vec razmisljam sta cu ovde napisati, jer nisam hteo da komentarisem prvu utakmicu, a imao sam sta napisati, i za Raska, i za srecu, i za sanse...i onda nailazi "perfect storm" u trajanju od 10min (sve se vratilo, i za prvu, a i za veci deo ove utakmice) Mislim da je sad svima malo lakse u Bostonu. Ipak, nije mi jasno kako smo kroz par minuta izgubili sve konce veceras, nismo iskoristili PP 5 on 3, pa onda jos par sansi, i onda iskljucenja, sve ode u pm...

            Sve u svemu, serija ce biti zanimljiva...MTL je opasna ekipa, disciplinovana do bola, samo pogledajte blokirane suteve u ove dve utakmice, jako dobro organizuju igru, solidan PP, takodje i PK...bice pakleno

            Comment


            • Nisam gledao ovu danas. Cekam LA u 02:00

              Comment


              • Odlicna je bila utakmica. Ducks-i su bili bolji... ne znam jesu li oni bili toliko dobri ili je takva igra bila rezultat loseg nastupa Kings-a. Quick i odbrana su bili na nivou, ali ofanzivno vrlo slab nastup. Gaborik "ukrao" utakmicu Kakav pas Kopitara za gol u OT-u

                Ali definitivno potez meca je ova odbrana Martineza

                Comment


                • Koliko grijese

                  Comment


                  • Uf, dobro je, izvukli smo pobedu misice...mislim da smo u psiholoskoj prednosti zbog sinocne utakmice...nije lako izgubiti 1:0 na produzetke...a bili smo u nekim trenucima zreli da izgubimo

                    Послато са GT-S7580 уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Veceras poslastica NY-PIT game 7! Naravno, navija se za NY

                      Sto se tice druge utakmice veceras, Go Wildz! Ocemo i tamo game 7



                      A Boston... Ocajna utakmica sinoc. Nisam gledao cijelu, ali sam vidio dosta. Kakvu su podlogu napravili i jedni i drugi, bice mrtvih u poslednjoj utakmici. Ovom prilikom preporucujem svima da nocas isprate NY-PIT a sjutra vece obavezno da gledaju Boston

                      Comment


                      • Prvo da kazem da mi je bas krivo zbog Minesote. Igrali su fantastican hokej u svakoj utakmici(PO), a nema potrebe pricati o njihovoj brzini i transformaciji odbrana-napad. Vratice se oni sledece seone.

                        Cikago... standardno. Kane treba spomenik da dobije Nadam se da nece stici do finala ove sezone.


                        Hohohohoho sta rade Rendzeri Gubili 3:1, i povezali 3 pobjede i to 2 u Pitsburgu Imali su Rendzeri padova, ali je Henrik branio nevjerovatno iz utakmicu u utakmicu. A sinoc je jos jednom pokazao zasto nosi onaj nadimak Najbolji je kad se igra pod pritiskom




                        Pa-pa PIT Sjajan PO za "najboljeg igraca svijeta"... not!
                        Last edited by powerslave; 14-05-14, 12:31.

                        Comment


                        • Zasluzio je Montreal da prodje dalje. Navijam za finale LA-NY. Ako LA prodje veceras

                          Comment


                          • Hohohohoho kakva trecina za LA Prosuli su Cikago sinoc i ako su ovi do poslednje bili neuporedivo bolji.

                            Comment


                            • Posle sto godina, sinoc sam malo gledao utakmicu..LAK kida, strasni su u svim linijama...a Quick...sanjace ga ceo Chicago...nicna mora.

                              Slave, svaka cast za predvidjanje sto se tice LAK, rekao si da im retko ko moze parirati, i to jos kad su igrali sa SJS, a tad su gubili 0:3...

                              Sad ja kazem da preostale tri ekipe nemaju sta da traze sa njima

                              Послато са GT-S7580 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • LA Kings 5

                                Chicago Blackhawks 4


                                Jesam li već rekao da je LA glavni grad Amerike dajte taj NFL

                                The Kings became the first team to play 21 games through the first three rounds of the playoffs and make it to the NHL finals. The 2002 Avalanche and 1993 Maple Leafs also played the maximum amount of games through three series, but they lost in Game 7 of the conference championships.

                                Los Angeles is the only team to play all three of those Game 7s on the road.

                                http://7online.com/sports/rangers-to...p-final/88948/
                                винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                                Comment

                                Working...
                                X