Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL SEZONA 2013-14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Blago tebi Slejvara, moci ces da podjebavas navijace Ajlandersa, Devilsa, Rendzersa, Dzetsa i Dzajantsa.

    Comment


    • Samo da se uzmu pare i odma se dresovi kupuju

      Comment


      • Originally posted by Maric91 View Post
        Blago tebi Slejvara, moci ces da podjebavas navijace Ajlandersa, Devilsa, Rendzersa, Dzetsa i Dzajantsa.
        a od sinoc i Knicks-e

        Comment


        • Znaci prioriteti su dresovi Lidstroma i Dzoa Montane.

          Ja koliko znam on ne gleda NBA, ali u svakom slucaju moze i njih da podjebava.

          Comment


          • Sve je spremno. Od veceras, svako vece ista pozicija za mene

            Comment


            • Originally posted by Powerslave View Post
              Sve je spremno. Od veceras, svako vece ista pozicija za mene
              Tu sam i ja...
              Lets go Bruins
              Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

              Comment


              • Bruins, a? Zasto bas oni?

                Comment


                • Originally posted by Powerslave View Post
                  Bruins, a? Zasto bas oni?
                  Zbog jednog jedinog Milana.
                  A tu je naj gotivniji igrac Patrice.
                  Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                  Comment


                  • Slave, nemoj da vrbujes ljude na svoju stranu Pusti coveka da sam odluci, a koliko vidim covek zna prave vrednosti...taman da budemo 2-2 BOS-DET

                    I da, Bergi je definitivno najgotivniji igrac Bostona

                    Comment


                    • Bergeron je strasna faca, ali je zato Marchand odvratan za cijelu ekipu


                      Sinoc je svaka dosla 6+, zato cu veceras svaku da igram 0-5 pa dako me usere

                      Comment


                      • Nisam gledao nista od sinocnjih utakmica, ali po rezultatima bih rekao da je bilo neizvesno sto bas i nisam ocekivao.

                        A veceras poslastica St. Louis vs Chicago! Valjda ce Blues konacno ove sezone nesto vise da uradi. Navijam za njih na zapadu.

                        A sutra duel dva omiljena tima Boston vs Detroit! Iako je Boston favorit cini mi se da ce to biti zanimljiva serija.

                        Comment


                        • Ni ja nisam nista odgledao do sada, samo pogledam one retardirane highlightse na nhl.com sa onom ribom koja verovatno ne zna koliko trecina ima u jednoj utakmici Ali se spremam za veceras, to ne propustam, bice pakleno. Slave, ne vredi igrati 0-5, vidis da nisu normalni

                          Comment


                          • Vidim, vidim Gadjem ove veceras 4-6 svaku

                            Comment


                            • @petar84

                              Kako nisi skontao da dole imas da biras sledece opcije: Full Game, Highlights i Condensed Game?

                              Ja sad odgledao condensed game koji je trajao malo vise od 10 minuta.Mada juce sam samo isao prvo na game recap, pa posle odgledao ko covek te klasicne hajlajtse.

                              http://www.nhl.com/gamecenter/en/rec...navid=sb:recap

                              Comment


                              • Gledao sam preko mobilnog pa nisam skontao...u svakom slucaju hvala

                                Comment

                                Working...
                                X