Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo da Persi i Runi ostanu zdravi Manca ce izgrmeti u drugom delu sezone. Smaraju Mojesa, a covek igra bez dva najbolja igraca lige celu sezonu.
    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Jel vam stize jos neko ko pravi razliku?
      Pominje se Kroos, a on ce itekako praviti razliku ako dodje. Mada sumnjam ja da ce tu biti icega pre leta, ali je sve moguce.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        Jel vam stize jos neko ko pravi razliku?
        S obzirom na ostatak ekipe, svako ko dodje ce napraviti razliku... Salim se malo, mada vidim spominje se Fernando iz Porta. Njemu na leto istice ugovor. Sou je svakako nerealan sada, i na leta ce biti pravo klanje oko njegovog potpisa. I ostali koji su spominju sigurno ne pre leta.

        EDIT: Komentator je bas spominjao statistiku Junajteda kada igraju Runi i Robin u tandemu... cini mi se bese oko 27-28 meceva uz 23-24 pobede uz koji remi i mislim jedan poraz. Dok bez njih dvojice to izgleda sasvim drugacije.
        Last edited by Sir Giggsy; 28-01-14, 22:49.

        Comment


        • Originally posted by Topdzija View Post
          Everton ne moze do LS u to sam siguran, bice tu borba izmedju Liverpoola,Totenhema i Man Utd-a. Arsenalu sada sledi pakleni raspored, mada uprkos svemu mislim da ne mozemo ispod 3. mesta.
          Evertonu maksimalni domet 5 mesto mada, i to je pretesko, pored ovih ostalih pomenutih koji jure LS. Ali svakako borba za Ligu Evrope njihov cilj.
          Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

          Comment


          • Lukaku ligamenti ili sta?
            It is not the violence that sets a man apart.
            It's the distance he's prepared to go.

            Comment


            • Kakva god da je povreda, koja ironija da te saigrac slucajno zakaci i zbog toga pauziras sledecih par nedelja(mozda su u pitanju meseci).Cim nije mogao da stoji, to je los znak.
              Last edited by Ricma; 28-01-14, 23:01.

              Comment


              • Originally posted by apacrow View Post
                Lukaku ligamenti ili sta?
                Martinez has revealed that Romelu Lukaku has suffered suspected ligament damage in tonight's game. #EFC boss says it looks "pretty bad" #LFC
                Izgleda da jesu, ali oni u clanku, ne ACL.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Onda 4-7 nedelja. Mozda cak i 8, zavisi od tezine povrede.
                  It is not the violence that sets a man apart.
                  It's the distance he's prepared to go.

                  Comment


                  • Dobro su doveli kosarkasa Lacinu, mada im generalno nije problem, moze i Barkley, a i Mirallas da igraju napadaca. Steta velika za Romelua, ali sreca nije koleno, sreca u nesreci tacnije.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • takve povrede u tri-cetiri dana znaju da iseku ekipu. steta za everton.
                      It is not the violence that sets a man apart.
                      It's the distance he's prepared to go.

                      Comment


                      • Javlja Di Marzio da mocni Belfodil ipak nece ici u QPR, u pregovorima njegov agent sa WBA, kud bas protiv nas potencijalno da debituje.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Sky Sports understands Newcastle United have made a 'substantial' but undisclosed bid for Lyon's Clement Grenier.
                          http://www1.skysports.com/football/n...lement-grenier

                          Uu kakvo bi pojacanje bio, ma ludilo.
                          Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                          Comment


                          • Nude 10m, Lyon trazi vise, sa razlogom, mnogo je jak Grenier.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • EPL sve zivo pokupi. Nece vise imati ko da igra po drugim ligama.
                              It is not the violence that sets a man apart.
                              It's the distance he's prepared to go.

                              Comment


                              • PSG president Nasser Al-Khelaifi says he will launch a raid on the Man City squad should City try to sign Blaise Matuidi. (Source: L'Equipe)
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X