Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije Njukasl slab, no su ovi prejaki
    Samo im je treba ovaj trener, a ne Mancini da se povlaci sa ovakvim timom.
    sigpic

    Comment


    • Mogao je 8 golova zabiti

      Comment


      • Nema sanse da je ovo bio ofsjad, ali dobro , dosta je i cetiri komada

        Nece Dzeka i to ti je
        Last edited by Lord Aleksoni; 19-08-13, 21:50.

        Comment


        • Какав дебил од судије.
          Где је ту он видео офсајд да ми је знати..

          Comment


          • Negredo je pravi spic za ovakvu ekipu. Samo da kupi otpatke i gura loptu u mrezu kao u ovoj situaciji. Greska sudije, evo mu - (minus).
            sigpic

            Comment


            • Babuka man of the match .Otkako je dosao u City ne znam jel odigrao bolju utakmicu,bit ce ubitacan tandem on i Aguero.

              Djeluje City impresivno,Navas ko navijen,krilo kakvo im je falilo.Napokon lice na ekipu,a ne na putujuci cirkus.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Ово није хумано било, уопште..
                Не смем ни да замислим како ће тек са Јоветићем играти.
                Што је најгоре контам да могу још много боље да играју од овога..

                Comment


                • Ovo niti je bilo najbolje izdanje Sitija niti su imali rivala na terenu, do 2:0 smo videli odlican Siti koji je posle toga igrao sa manje od 40% mogucnosti, da su hteli mogli su i do 7-8 da broje. Njukasl bas los, ovo danas je bilo na nivou nekog osrednjeg tima iz cempionsipa... Morace Pardju da napravi nesto do meca sa Vest Hemom inace bi mogao da uskoro trazi novi posao
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Originally posted by Mr.M View Post
                    Ovo niti je bilo najbolje izdanje Sitija niti su imali rivala na terenu, do 2:0 smo videli odlican Siti koji je posle toga igrao sa manje od 40% mogucnosti, da su hteli mogli su i do 7-8 da broje. Njukasl bas los, ovo danas je bilo na nivou nekog osrednjeg tima iz cempionsipa... Morace Pardju da napravi nesto do meca sa Vest Hemom inace bi mogao da uskoro trazi novi posao
                    А као нису хтели?
                    Дали им 5 комада, а код петог гола свиран офсајд који није постојао.
                    Да су имали мало среће било би 7-8.
                    Сви до једног су гризли на терену.
                    Џеко на две утакмице заједно није претрчао колико данас.

                    Comment


                    • Izgleda da ćemo gledati novog Džeku u ovoj sezoni, u jednoj novoj dimenziji. Zasluženo je bio igrač utakmice, koliko je samo pretrčao, nisam ga nikada gledao u ovakvom izdanju jednog trkača. Ostaje žal što nije probio led, imao je priliku u par navrata zatresti mrežu Krula, no nedostatak koncentracije i sreće mu to nisu dozvolili. Ipak najbitnije je da je igra na zavidnom nivou, sa ovakvom igrom će se sigurno ustaliti u prvih XI što će sasvim sigurno donositi i golove za sobom.

                      City fanstastičan, stiče se dojam da će sa ovakvom igrom u mnogim ekipama ubiti želju za fudbalom. Sve od odbrane pa do Džeke djeluje perfektno. Kakav samo bedem imaju u tandemu Toure-Fernandinho. Pellegriniu kapa do poda za ovakvu rekonstrukciju igre.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Nadam se da je uprava Junajteda gledala utakmicu...mada znaju oni kakva je konkurencija, samo se prave mutavi.

                        Comment


                        • Originally posted by DelijaHool View Post
                          А као нису хтели?
                          Дали им 5 комада, а код петог гола свиран офсајд који није постојао.
                          Да су имали мало среће било би 7-8.
                          Сви до једног су гризли на терену.
                          Џеко на две утакмице заједно није претрчао колико данас.
                          Toliko su grizli da su se u jednom periodu sredinom 2/2 dodavali veza-odbrana nekih 3 i po minute Jednostavno su cuvali loptu po 2 minute i onda upucivali neke duge lopte, naravno da su posle kornera pokusali pogoditi ali previse je staticno bilo, nisu napadali jer nisu imali potrebe...
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by Mr.M View Post
                            Toliko su grizli da su se u jednom periodu sredinom 2/2 dodavali veza-odbrana nekih 3 i po minute Jednostavno su cuvali loptu po 2 minute i onda upucivali neke duge lopte, naravno da su posle kornera pokusali pogoditi ali previse je staticno bilo, nisu napadali jer nisu imali potrebe...
                            Па наравно да ће да чувају лопту на пар минута да смире игру, нису роботи побогу.
                            Довољно ти је да видиш Џека, Забалету, Клишија, Наваса само колико су претрчали.
                            Воде 4-0 Навас јури лопту која иде у гол аут, а и он знао да је неће стићи.
                            Чак се и Компани убацивао, ал' не после корнера.
                            Не могу се сложити никако да су играли са 40% снага после 2:0 ...

                            Comment


                            • City izgleda opasno ove sezone, al' prvo je kolo, sacekajmo jos malo..
                              Dzeko igrac utakmice i zasluzio je gol, al eto nije ga islo. Nadam se samo da nije Pelegrini isti kao i Mancini pa da mu sljedecu utakmicu Dzeko prosjedi na klupi i tako da bude tokom citave sezone.
                              Sve kad se sabere izgleda jako opasno i City bi ove sezone mogao daleko dogurati i u ligi prvaka.

                              Comment


                              • Eto, kompletiralo se i prvo kolo. Po meni sve kako sam ocekivao, tj. uglavnom. I pored ovakve fenomenalne partije Sitija po meni Celsi ostaje prvi favorit za titulu, i to iskljucivo iz jednog razloga, naravno Murinjo. Celsi je \igrao sjajan presing, ubili su prvih 30 minuta, posle odradjivali posao. Ocekujem da dovedu jedno vrhunsko pojacanje, da li ce biti Runi ili neko drugi nebitno, mozda i trenutno imaju sve sto je dovoljno za titulu. Odmah iza njih je Siti, jedino sto me plasi kada naidje neka crna serija kako ce se Pelegrini izboriti sa egom igraca i da li ce moci da stekne postovanje, i da li ce igraci poput Negreda koji je dosao za ogromne pare, Nasrija i slicnih zeleti da sede na klupi, plasim se te atmosfere i pritiska i kako ce se nositi sa tim, ali ono za sada je fenomenalno. Posle njih Mancester, koji me iskreno nije bas odusevio prvo kolo, ali eto, rutinska pobeda iako nista posebno nisu igrali. To su definitino jedine tri ekipe koje ce se boriti za titulu, ostalima svima fali nesto. Ono sto me raduje jeste jacina i sastavi ovih "slabijih timova" recimo Vest Hem, Sautempton, Fulam, ocekujem jos tu Svonsi, Sanderlend, cini mi se da ostatak lige nikad jaci nije bio...
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X