Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bekovi slabi,Cadli uzasno spor. Dembele daleko od prosle sezone i ne moze on biti kreativac i desetka sto nam fali. Soldado u 2 min sutnuo na gol i nije vise pipnuo loptu. Ocekujem Lamelu u 60 minutu. Jedino Tausend nesto pokusava. I slaba kretnja bez lopte.
    sigpic

    Comment


    • Nikako mi se ne svidja ovaj Totenhem..
      Ocajni su, jedino ovaj Taunsend igra nesto.
      Kako ce AVB da izgura ovu sezonu jedva cekam da vidim.
      Bice jako, jako zanimljivo..
      Ne moze se stalno pobedjivati na penale.

      Volkot i Ziru fenomenalno saradjuju.

      Comment


      • Ali koji je Dawson neandertalac, da ne poverujes, krivac direktan, prvo za gresku u dodavanju, pa onda za sjebavanje ofsajd zamke, pa je onda ispratio fino Girouda. Vlada Drakulu treba ocekivati u sledecem kolu...

        Cini mi se da je prevelika guzva u vezi, i da krkan, Paulinho i Moussa ne mogu zajedno. Pokusava AVB da pravi od Mousse neku alternativnu desetku, ali ne ide, on je daleko bolji kada je BTB, a jos je u ocajnoj formi. Zato i treba ocekivati da jedan od trojice leti u narednim mecevima na klupu, a Eriksen ili Lamela na 10, kazem ili, jer ne verujem da ce Townsend uskoro na klupu.

        Pljuvao sam Girouda kako je primio loptu posle "ludilo" lopte Santija, ali ispravio se momak vrlo smekerskim golom.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Moyes ladno izjavio da je ovo do sada najbolji mec Uniteda ove sezone...
          Mislim realno u nekim trenucima nisu imali srece, mogli su penal da dobiju... Ali Liverpool je odlicno postavio tekmu, presing u prvom poluvremenu, u drugom su se mozda i nepotrebno povukli, ali na kraju su ostvarili cilj i to je verovatno jedino sto im je vazno. Za sada dobro deluju, a mislim da bi mogli jos bolje...

          Arsenal - Tottenhem dobra tekma za sada, pogotovo Arsenal odlicno igra, a Tottenhem mora nesto da promeni, nece valjda tri utakmice bez gola iz igre...
          sigpic

          Comment


          • Ovaj mali Townsend cini se solidan. Derbi je dobar, u svakom slucaju mnogo vise za vidjeti nego u onom proslom u pola 3. Giroud se bas zna fino snaci u sesnestercu.

            U svakom slucaju bice ovo zanimljivo pogledati do kraja.

            Comment


            • Previse strvina na sredini.

              Comment


              • Originally posted by Tony_G;1082521 [B
                Moyes ladno izjavio da je ovo do sada najbolji mec Uniteda ove sezone[/B]...
                Mislim realno u nekim trenucima nisu imali srece, mogli su penal da dobiju... Ali Liverpool je odlicno postavio tekmu, presing u prvom poluvremenu, u drugom su se mozda i nepotrebno povukli, ali na kraju su ostvarili cilj i to je verovatno jedino sto im je vazno. Za sada dobro deluju, a mislim da bi mogli jos bolje...
                Ma brate vidis da je covek popio malo vise.. Liverpul nas usrao u prvom u drugom se branili. Ali 3 boda su 3 boda.
                Last edited by l1m4r; 01-09-13, 16:56.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Ko stavlja ove ankete u ovoj temi? Najpre sramotna anketa po pitanju najboljeg strelca bez Zirua, a zatim ova anketa bez Arsenala .

                  Arsenal objasnio neke stvari u prvom poluvremenu, ali ubedljivo najjaci utisak na mene je imao komentator. Lik ladno izjavi da Sparsi nisu nijednog igraca pretplatili i da oni toliko vrede . Pa ako Soldado i Lamela vrede zajedno 60 miliona ja onda nemam pojma o fudbalu. Sve do prvog gola lik masturbira na pojacanja sparsa, i onda Ziru zabije i on krece pricu nije zlato sve sto sija

                  Comment


                  • Originally posted by Tony_G View Post
                    Moyes ladno izjavio da je ovo do sada najbolji mec Uniteda ove sezone...
                    Mislim realno u nekim trenucima nisu imali srece, mogli su penal da dobiju... Ali Liverpool je odlicno postavio tekmu, presing u prvom poluvremenu, u drugom su se mozda i nepotrebno povukli, ali na kraju su ostvarili cilj i to je verovatno jedino sto im je vazno. Za sada dobro deluju, a mislim da bi mogli jos bolje...
                    Pretjerao je malo s tim, nije da treba previse kritikovati igrace, ali ova izjava je glupost.. Po meni ona partija protiv Swansea je za 2,3 klase bolja od ove danas, pa nismo nista uradili kako treba.
                    Eh sad, jedino ako Moyes misli da je jos u Evertonu, pa da mu je ovo jedna od boljih partija

                    Comment


                    • Originally posted by PRINCE View Post
                      a zatim ova anketa bez Arsenala .
                      Svakako da Arsenal nije u uzem izboru u borbi za titulu, zato i nisu stavljeni.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Meni je ovaj Chadli najvece razocarenje do sada, mislim vidi se da decko ima tehniku ali nekako previse sili... A na sredini imaju tri ista tipa igraca, mora neko malo agilniji tu da se nadje, Eriksen bi trebalo da pokrene stvari tu, a mogli bi on i Lamela zajedno da igraju u buducnosti, posto ovaj Chadli nicim ne zasluzuje da ostane u prvoj...
                        sigpic

                        Comment


                        • Jel sutra deadline day?

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            Svakako da Arsenal nije u uzem izboru u borbi za titulu, zato i nisu stavljeni.
                            Jel to po tvom uzem izboru nije?

                            Comment


                            • Loris najbolji igrac Totenhema!

                              Comment


                              • Originally posted by PRINCE View Post
                                Jel to po tvom uzem izboru nije?
                                Po mnogim drugima, i ostalim strucnjacima, necemo se sprdati ovde, mogao sam i LFC i Spurse staviti... Zato i postoji opcija neko drugi.

                                Povukao se Arsenal, rokaju iz kontri, opametio se Wenger. Evo zamalo gol, ali Lloris lud skroz, Dawson kritican...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X