Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • David Moyes has never won a game at Old Trafford, Stamford Bridge, The Emirates or Anfield.
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • 3 meca,3 pobede bez primljenog gola Samo razvaljujte momci
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Junajted je izgubio utakmicu onog momenta kad je Mojes u prvih 11 upisao Gigsa i Janga.

        RVP prvu korisnu loptu dobija u 88. minutu...

        Janga treba govnavom motkom istjerati iz kluba.

        Velbeka treba samarati dok mu svi zubi ne poispadaju.

        Keriku jedna dobra samarcina za one pasove unazad i sve lopte koje je danas prodao. Ljubite vi njega u guzicu i dalje...ma nema sta, on je strasan... Hiljadu puta mu j*bem sve po spisku.


        Pojedinima nije ni cudo sto su bili nervozni kad je ono govedo od sudije imalo dvostruke kriterijume. Ponasanje nekih igraca Liverpula ne treba ni komentarisati.
        Last edited by powerslave; 01-09-13, 15:34.

        Comment


        • Da se citiram:

          Merlin - Today 00:33
          Mišljenje k'o guzica - svako ga ima. Brajkulice kakva crna dvojka, kečina k'o Avazov toranj u Saraj'vu (to ti je inače od Fahre, crnogorskog jazavca). Kečina u singlu, još dodati Sturridge daje gol, te tačan rezultat 1-0. Da napravimo hat-trick u rezultatu 1-0! Malo objektivnosti Brajkulice ne bi ti škodilo.
          Rekoh ja sinoć Brajkulici, pokloniocu žabarskog napušenog fudbala šta će biti, al' brat neće da sluša.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • Cestitke Seji i njihovoj asocijaciji navijaca na danasnjoj pobjedi!


            Mojesa, Gigsa, Velbeka i jos par deportovati u Siriju, pa neka pomognu Asadu malo, da budu od neke koristi, drva obicna.

            Mojes treba da se zamisli ne dovede li Felainija i jos tog baskijca neka se tjera u tri ljepe materine, i on i njegov cjeli strucni stap, koji je grupa amatera, dva meca su toliko bezopasni u napadu, jebali ga jalovi napadi da bi jebali, smece jedno!
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Slijedi surenje kokosaka

              Comment


              • a daj bre kakvo sudjenje marriner je sudio PERFEKTNO, i kakvo ponasanje igraca liverpoola sta pricas ti jesi li normalan jesi li gledao tekmu uopste ?

                Comment


                • Da su pametni pa da daju otkaz Mojesu na polusezoni... Brajkulicin pulen teska neznalica.
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Nisam pratio, otkud mi prvi na ta tabeli bez primljenog gola?
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Originally posted by NebojsaNS View Post
                      Nisam pratio, otkud mi prvi na ta tabeli bez primljenog gola?
                      Najlepse na svetu sve po 1-0 gospodski
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Sad mi zao sto dovedosmo dva stopera, Skrel bez greske
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Oplodi me Brendo!



                          3 utakmice,9 bodova,0 primiljenih pogodaka= savrsenstvo

                          Takticki odlicno odigrana utakmica,Rodgers je unistio Moyes-a.Sada su to jos Sahko,Moses,Illori i ko god nije ozbiljno racunao na Liverpool sada hoce.Ovih dana prelijepo je biti navijac Liverpool-a.

                          YNWA
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment




                          • Suarez, Moses, Sakho & Ilori se uskoro pridružuju Rodgersovoj mašineriji. Ako se po jutru poznaje dan, došlo je vrijeme da YNWA slušamo utorkom/srijedom. Sumnjam da je iko vjerovao da Liverpool nakon 3 kola može imati maksimalan učinak uz 3 clean sheeta.
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                              a daj bre kakvo sudjenje marriner je sudio PERFEKTNO, i kakvo ponasanje igraca liverpoola sta pricas ti jesi li normalan jesi li gledao tekmu uopste ?
                              Mariner je sudio perfektno, igraci Liverpula su se ponasali gospodski, ja ocigledno nisam normalan i nisam gledao tekmu. Nadam se da si zadovoljan.

                              Comment


                              • Bas ne volim da slusam Viska kad prenosi PL...

                                Comment

                                Working...
                                X