Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Pozdrav za Mou-a.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • #Arsenal fans are having a go at #Jose4 Winning nothing this year..Since 1987, Wenger won 16 trophies.Since 2002, Jose won 20.Be quiet #CFC

      Comment


      • Nije to poenta
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Wenger je jasno rekao da ih treba izbaciti. Nikakve redukcije, samo ih sutnut pa dok ne regulisu knjige nek se ne javljaju. Sad ce ovi potrosit opet 100 m i iduce sezone ce samo prijavit veci prihod od ovih ludjackih tura po svijetu
          Ne sme niko da ih sutne zbog prevelikih para koje zaradjuju od televizijskih prava,mogu oni sad pucati pare osvojiti bilo koji trofej i ponovo biti kaznjeni i biti u prevelikom minusu.Jesu ovi seici ludi i imaju kintu ali nece srljati u nesto ako toliko kinte gube simple as that.
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Meni je Cityev princip objasnio jedan odbojkas koji je igrao za ekipe u Hrvatskoj i Sloveniji, inace mi dodje neka vrsta roda tako da znam da ne lupa gluposti i zna kako funkcionisu vlasnici klubova i po kojem rezonu se vode, iako je drugi sport. Uglavnom on mi je ispricao da City osvoji ligu, dize se reputacija dole Emirata i oni dobivaju veci prihod na drugim mjestima plus imaju besplatan marketing preko svjetski prepoznatljivog brenda. Cak i neke kurce oko nafte mi je objasnio, da se i drugi naftasi odozdo ukljuce u taj konzorcij i onda imas bukvalno neogranicena sredstva, strasan marketing za Emirate i nevjerovatan publicitet do kojeg je iskompleksiranim seicima mnogo stalo. Tako da, pazi sta kazem, trose oni i ove sezone minimum 70m.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Tajms prenosi da ce Arsenal poslati formalnu ponudu za Milnera i da je Liverpul takodje zaintresovan.



              Tomorrow’s Times are leading with a story regarding the future of Manchester City’s versatile midfielder James Milner.

              Both Arsenal and Liverpool are reportedly interested in the 28 year old Milner, after the player stated his desire to leave the club this summer.

              The Times report that Arsenal are to make a formal offer this week, thought to be around £10m.

              Arsenal reportedly have an £100m summer transfer budget but are likely to face competition from Liverpool for the signing of James Milner.
              sigpic

              Comment


              • A sta ce nam on?
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Pitaj Olivera Kaja, a ako je upravu Vengera .
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by KingEric7 View Post
                    Pitaj Olivera Kaja, a ako je upravu Vengera .
                    Drzi ga sampanjac od slavlja.
                    Milner, ne daj Boze...
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • http://www.theguardian.com/football/...anchester-city

                      Evo ti jos 1 pouzdan izvor za istu vest.
                      Last edited by ExEric; 19-05-14, 09:05.
                      sigpic

                      Comment


                      • Wenger se prejeo sushia i pomjesao ga sa sampanjcem. Previse cistih proteina sa pjenusavim alkoholom donosi ovakve nevolje. Klasicna patka izbacena od strane kluba da ih malo popuste sa transferima i rijese sa Sagnom posao
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Meni ovo za Milnera nije nerealno. Ja koliko znam, taj Milner moze igrati i na beku, vezi i krilu. Nama zbog brojnim povreda treba takav igrac koji pokriva dosta pozicija. Cele sezone smo imali nedostatak na krilu zbog dugih povreda Tea, Oxa i Poldija. Kalstruma smo dovodili da krpi vezu. Jos ako ode Sanja, bice potreban nama jedan igrac kao sto je Minler.

                          Comment


                          • Поједини симпатизери Арсенала су толико опседнути Мурињом да и када освоје неку титулицу једноставно морају да га спомену.

                            Колико је то дивно + псовка

                            Comment


                            • Kolko ja znam Mou je zapoceo to svakom svojom konferencijom o Wengeru. Konstantno ga je pljuvao, vi ste ga podrzavali, na kraju Wenger uzme tituli, dosadni uzme vazduh i onda kad navijaci vracaju vi se oskecate ugrozeno. To je cisto licemjerstvo, ako ste spremni da podjebajete, budite spremni i da budete podjebavani!
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Kolko ja znam Mou je zapoceo to svakom svojom konferencijom o Wengeru. Konstantno ga je pljuvao, vi ste ga podrzavali, na kraju Wenger uzme tituli, dosadni uzme vazduh i onda kad navijaci vracaju vi se oskecate ugrozeno. To je cisto licemjerstvo, ako ste spremni da podjebajete, budite spremni i da budete podjebavani!
                                Мурињо не може без Венгера.

                                Уживај у трофеју и слави га, а Муриња и Челси нема потреба да помињеш. Уживај брате..

                                Comment

                                Working...
                                X