Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni se manje vise nije odnosilo na to IF, vec na to koliko su napadaci Liverpula dali golova iako su propustili neke meceve.

    Comment


    • Pa i Aguero kad se povredio to se bas osetilo u igri City-ija. I kod njih ima ono IF

      Comment


      • Originally posted by Prototype View Post
        Pa i Aguero kad se povredio to se bas osetilo u igri City-ija. I kod njih ima ono IF
        I Felaini u Junajtedu... pored Robina naravno!

        Comment


        • Originally posted by Sir Giggsy View Post
          I Felaini u Junajtedu... pored Robina naravno!
          Da Felaini je bas nedostajao, ko lanjski snijeg Kod vas nema ko se nije povredio

          Comment


          • To IF je najgluplja stvar na svetu. Moze da se ide u nedogled. Siti je apsolutno zasluzeno sampion. Kontinuitet forme i igre, 102 gola, osvajani bodovi bez vaznih igraca, pokazan ogroman karakter u teskim mecevima. Najjaci su tim, imaju dubinu i trenera koji zna to da balansira.
            sigpic

            Comment


            • A niko da kaze IF Chelsea imao napadaca koji zna da daje golove sta bi bilo
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment




              • Najvise love od TV prava ide Liverpoolu, ali koji napredak, +40m vise nego prosle...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment




                • Krv ti yebem jesu se sastali.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Kakav mutant među pegavcima


                    Što se Sitija tiče, najlepši fudbal ove godine su pokazali u ligama petice, zaslužena titula dakle, bez zanošenja.

                    Comment


                    • sigpic

                      Comment


                      • Bice jedan manje American money u BPL posto je vlasnik Aston Vile resio da proda klub... mada tu nije ni bilo puno novca. Moguce da ce se to sada promeniti.

                        Comment


                        • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                          Bice jedan manje American money u BPL posto je vlasnik Aston Vile resio da proda klub... mada tu nije ni bilo puno novca. Moguce da ce se to sada promeniti.
                          Lerner se izuzev Benta nije "otvorio" ni za jedno pojacanje, za Lamberta i Villu je bolje da se promeni vlasnik.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Ko je najgore pojacanje? Felaini, Van Volsfinkel, Lamela...?
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by KingEric7 View Post
                              Ko je najgore pojacanje? Felaini, Van Volsfinkel, Lamela...?
                              Fellaini po meni definitivno. Van Volsfinkela nisam pre ni pratio, Lamelu sam slabo gledao u Romi, a Fellainija sam pratio celu onu sezonu u Evertonu, cak sam ga ocekivao u Arsenalu, a na kraju bolje sto nije dosao.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Originally posted by KingEric7 View Post
                                Ko je najgore pojacanje? Felaini, Van Volsfinkel, Lamela...?
                                Lamela, bez sumnje. Tu je negde i Soldado, ali je mene Lamela najvise razocarao.
                                Fellaini je doveden kao neko ko je u Evertonu igrao iza napadaca, kod vas ima sasvim drugaciju ulogu, mislim da moze da bude koristan ako mu se odredi tacno mesto i uloga u timu.
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X