Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve je to u redu ali,ovaj dečko koji komentariše utakmicu je jako naporan.Ako ima iole pameti na SK trebalo bi mu dati neki drugi posao.Slušajući njega umorio sam se više nego igrači na terenu.

    Comment



    • Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

      Comment



      • Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

        Comment


        • Originally posted by Toza View Post
          Sve je to u redu ali,ovaj dečko koji komentariše utakmicu je jako naporan.Ako ima iole pameti na SK trebalo bi mu dati neki drugi posao.Slušajući njega umorio sam se više nego igrači na terenu.
          I to sto kazes. Spopao je sa pametovanjem za Felainija i jos po nekog
          1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
          1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
          sigpic

          Comment


          • Neka je samo UEFA udarila po Sitiju, u tom slucaju uopste mi nece biti krivo sto ce osvojiti sada titulu jer ko zna kada ce sledeci put da se desi.Sto su uradili u prethodnih par sezona uradili su, uspeli su kao brend samo malo da se odmaknu od Totenhema a miljama zaostaju za Celzijem.Ipak ima nade za evropski fudbal, kada se bahatost pojedinih klubova pocela kaznjavati.

            Comment


            • Nisam bio za otpustanje Laudrupa, ali sjajan posao radi covek. Izgleda da je zavrsen ugovor na tri godine.

              Comment


              • Ајмо Вила само храбро !!!
                Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                Comment


                • Gledam i nadam se nekom cudu, nekoj kontri...

                  Comment


                  • Kako je Liverpol glup ispao, u ove dvije Siti je bez problema mogao jednom nerijeseno odigrati

                    Comment


                    • Lambert je trenercina i mislim da ne postoji opasniji protivnik za ove najvece timove kad su domacini. X na Enfildu + bio ostecen za nepostojeci penal nad Suarezom, zveknuo Arsenal, na 1:1 sa Celsijem mu nije sviran cist penal(zveknuo ih kuci) i sad 0:0 na poluvremenu.

                      Zavrsava ovo 1:0 ili 2:0 za Siti, nece izdrzati. A za ove moje Scousere sto se nadaju, 0:0 je moguce u najboljem slucaju jer nema Gabriela i Krisa za kontru. Ako vec ne mogu da daju gol, bolje da ga Siti da i da ne slusam citav zivot kuknjavu za ispustenih 0:3 protiv Palasa.
                      sigpic

                      Comment


                      • Сити игра заиста кукавички, и доста безидејно. Док се Вила епски бранила, Ламберт учи добро од Муриња тај стил. У наставку ће Сити морати да игра много ризичније, и све што буде више нападао то ће Вила имати простора за брзе контре.
                        Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                        Comment


                        • Rekao bi nešto ali neću da uvredim Gunere ni Građane a ni Šetače.
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Jbt ovi uzimaju titulu a poluprazan im stadion.

                            Bas tuga sto smo ovo prosuli, mnogo lepsa prica bi bila da smo uzeli s ovim timom. Valjda bar Atletiko overi do kraja cisto da negde pobedi fudbal.
                            sigpic

                            Comment


                            • Сити наставља уз курац да игра. А ово мени смешно.
                              Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                              Comment


                              • bitno je da su Arapi u lozi, ko jebe navijace...

                                i eto, kraj
                                Last edited by bjelaksson[YNWA]; 07-05-14, 21:10.

                                Comment

                                Working...
                                X