Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kao sto sam rekao ocekujem kiks nas i Citija do kraja... sad je Citi na redu... MORA DA PUKNE OVO PUKNE OVO PROKLESTVO NEGDJE MORA

    Comment


    • Ovo moze samo PL...Zao mi je Liverpula ali sami su krivi,sta su mislili da mogu da ih pobede 7,8-0? Umesto da su stali na loptu...
      sigpic

      Comment


      • Ma smiješno...kofol se ganja gol razlika...pa Aguero, Džeko, Negredo i Jovetić mogu 10 golova zabiti ako treba

        nevjerovatno, stvarno nevjerovatno kakva glupost

        Comment


        • Mislio sam da nam se sve vratilo za Istanbul, ali ne jos nije kraj karma nas i dalje jebe.

          Comment


          • Момцима није доста 0-3, они јуре гол разлику, ал то није проблем само вечерас, то је проблем целе сезоне. Уместо рутински да се игра, да се чува стечено, они се курче, па тако нам и треба, лепо нам се обило. Али и даље сам у потпуном шоку. Колико су ме одушевљавали целе сезоне, сад су ми се посрали лепо у лице.
            ОНИ ДАЈУ ГОЛ ВИ СКИДАТЕ ГАЋЕ!!!!
            Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

            Comment


            • plačem ko godina ali džaba, što neko davno reče, ostala je naša sreća u Istanbulu...

              YNWA

              AT THE END OF A STORM THERE'S A GOLDEN SKY !!!!

              Comment


              • Originally posted by Lillard View Post
                Ovo moze samo PL...Zao mi je Liverpula ali sami su krivi,sta su mislili da mogu da ih pobede 7,8-0? Umesto da su stali na loptu...
                Ne umemo mi da stanemo na loptu, nemamo odbranu, nemamo disciplinu pozadi, cvrstinu, dzaba imati napad od 100 golova, kada imas odbranu od 50 golova.
                Glava gore Scouseri, veliki zal za titulu, ali za "utehu" je sto smo glavni cilj obezbedili ove sezone.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by Freshman91 View Post
                  Ne umemo mi da stanemo na loptu, nemamo odbranu, nemamo disciplinu pozadi, cvrstinu, dzaba imati napad od 100 golova, kada imas odbranu od 50 golova.
                  Glava gore Scouseri, veliki zal za titulu, ali za "utehu" je sto smo glavni cilj obezbedili ove sezone.
                  Zadnji igrač na centru kod rezultata 1-3. Ali šta je tu je, sezone se mora smatrati uspješnom, vratili smo se na velika vrata i vrijeme Liverpoola bi tek trebalo da dolazi. Činjenica je ipak da bi 98% navijača Liverpoola u augustu potpisalo to 4. mjesto. Sve iznad toga je premija, pa i ovaj direktni prolazak u LPa.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Жал за титулом или не, колико год сви ми писали у афекту сада после овакве бламаже, морамо гледати скромно и објективно на целу сезону, јбг циљ је био да се обезбеди ЛШ, и у томе смо успели. Ово је реална слика, превише смо погубљени у одбрани, нема некакве дисциплине нема ничег. Али опет не могу се само они кривити, ја кривим менталну снагу целог тима, а и Роџерса, који курац није рекао играчима да се стане на јебену лопту. Живот је суров, превише сам утучен управо због тог малог трачка наде и шансе коју смо имали за титулом толио дуго чеканом.
                    Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                    Comment


                    • Necemo nikad osvojiti, sto se pre pomirimo bice nam lakse.
                      sigpic

                      Comment


                      • Villa gazi Sitija i uzimamo alo bre opustite se

                        Comment


                        • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                          Villa gazi Sitija i uzimamo alo bre opustite se
                          Na kontre,kao protiv Arsenala....
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Cuj LFC najbaksuzniji tim na svijetu, give me a break

                            Njuka 0-4 do 4-4.

                            Povreda, Fabregasa, Walcotta u kljucnoj sedmici.

                            Lom noge Eduarda.

                            Povreda Walcotta i Remzike.

                            Najveci broj povreda svake sezone.

                            Razmislite o tome epitetu najbaksuzniji.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Ajde sad, sta god da bude, realni da budemo, dobru je sezonu Liverpul imao. Ko je ocekivao da ce na ovakav nacin da se vrate? Sad jos malo da se dotera tim i imamo super sansu sledece godine. A ni ova jos nije izgubljena, igra se do poslednjeg minuta, secamo se kako je MC pre dve godine uzeo titulu. Ovo je PL
                              Last edited by s_hyperion; 05-05-14, 22:28.

                              Comment


                              • Pa normala, idemo opusteno, usli smo direktno u LS imat cemo sledece sezone bolju ekipu mozemo dovesti kvalitetnije igrace, ja sam naravno plakao posle ovih 3:3 ali nas cilj je ispunjen za ovu sezonu i idemo dalje.


                                If Liverpool has million fans, then I'm one of them.If Liverpool has just one fan, then I'm that one.If Liverpool has no fans , that means I'm dead !

                                Comment

                                Working...
                                X