Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto ga zavuce lepo Benteke...konacno i on da proradi...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Soladao dao GOL!?!

      Ni on sam ne moze da poveruje...uhvatio se za glavu cim je video da je lopta usla....
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment




      • Koji trip

        Comment


        • Dajte neke strimove za Junajted danas!

          Comment


          • Opet igramo jedno veliko NISTA ! Jao samo da metliramo Mojesa. Pomozi Boze...
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • Viskovic:- Distan iskusna lisica, zna kako da reaguje

              Comment


              • To je znak da čita forum, to su ti termini.

                Comment


                • Dobro je , na vreme dat gol. Sad pamet u glavu i valjda neće nešto zabrljati Mojsi u međuvremenu. Dati još jedan gol i biti miran. Mada nikada nisi načisto sa ovim WBA, poređenja radi prošle sezone u poslednjem meču igrali smo sa njima 5:5 kada se penzionisao Fergi.

                  Comment


                  • Ono je bio cist crveni za Fostera, kako sudija nije video ono nije mi jasno.

                    Comment


                    • Gol Jonesa

                      Comment


                      • Svakako da mi je drago zbog gola za nas i da nas je krenulo
                        al` da vam sapnem nesto u poverenju (u dubini duse molim da nas sada WBA nakanta)...
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • 0:2
                          Ipak magicni ostaje na klupi, posle velike pobede nad WBA nece ga srusiti ni zemljotres ni poplava.
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Što je Vidić rezerva?
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Što je Vidić rezerva?
                              Zato sto je od sledece sezone igrac Intera.
                              sigpic

                              Comment


                              • Bas tako, ja podrzavam, neka barem uigrava ove druge da vidi na cemu je sa njima.

                                Comment

                                Working...
                                X