Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fenomenalno izveden penal.
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Mislim da plasman Liverpoola u top 4 vise ne treba dovoditi u pitanje ,niko .

      Mogu da pucaju i na prvo mjesto , nemaju sta izgubiti , a 4 boda su nikakav zaostatak , 30 ih je jos u igri
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Koliko samo dignut nivo igre u odnosu na prvo poluvreme, rutinski odradjeno jedno od najtezih gostovanja. Suljo dosao sebi, imamo 2 nedelje da se spremimo za najveci derbi engleskog fudbala i da Brendo nacrta sve sto treba da se Mojzi odradi.

        Ljudi jel ima ono da se u odredjenom delu sezone brisu kartoni? Stivu je ovo 5. zuti ukupno u sezoni, ne znam da li propusta Junajted.
        sigpic

        Comment


        • Sad je granica 10 kartona, krajem marta se pomijera na 15.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Bolje drugo poluvreme, rutinski na kraju odradjeno, koliko vazna pobeda. Sad valja Moyesu izaci na megdan, pa da vidimo sta i kako dalje.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment




            • Hazard isti ja <3 , ali ne moze Fernando
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment




              • Sekunda do novog Remzija i Eduarda - faul u napadu

                fuck logic
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Ostro su isli sva trojica, Ziru je izvukao deblji kraj... ali mislim da nije postojala namera.
                  Ali opet nejasno zasto je faul u napadu sviran.

                  Comment


                  • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                    Ostro su isli sva trojica, Ziru je izvukao deblji kraj... ali mislim da nije postojala namera.
                    Ali opet nejasno zasto je faul u napadu sviran.
                    Nepostoji ostro i tupo u fudbalu, ovakve situacije nekada znace lom noge i kraj karijere za igraca u kasnim dvadesetim. Od sve trojice Giroud je najmanje isao ostro. Ovo je cist crveni karton, ali opet sudije su narkomani. KATASTROFALNO SUDJENJE cijele sezone, ne samo Arsenalu, vec svima opcenito.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • .......

                      "Nismo igrali kako smo očekivali. Ovakve utakmice moramo da dobijamo u borbi za titulu, sada će biti mnogo teže.

                      U napadu jednostavno nismo iskreirali dovoljno prilika. Bili smo loši i bezidejni.

                      Ipak, ni Stouk nije bio puno opasniji, imali su par prilika, ali ne bi postigli gol da nije bilo penala, za koji moram da kažem da je čist poklon", istakao je Venger.
                      Titula

                      Mozda grijesim , mozda ce #pjeske.
                      Last edited by Rossonero; 01-03-14, 21:30.

                      Comment


                      • Nadao sam se da cemo o Ziruu pricati kako je resio utakmicu a ne kako je mozda zamalo se ozbiljno povredio,al sta je tu je,to nam je realnost ipak....
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Rossonero View Post
                          .......

                          "Nismo igrali kako smo očekivali. Ovakve utakmice moramo da dobijamo u borbi za titulu, sada će biti mnogo teže.

                          U napadu jednostavno nismo iskreirali dovoljno prilika. Bili smo loši i bezidejni.

                          Ipak, ni Stouk nije bio puno opasniji, imali su par prilika, ali ne bi postigli gol da nije bilo penala, za koji moram da kažem da je čist poklon", istakao je Venger.
                          Titula

                          Mozda grijesim , mozda ce #pjeske.
                          Kakva si ti naivcina. Idi uzivaj u levatskoj ligi u kojoj je sve rijeseno do 25. kola. Ovdje se ipak igra do zadnjeg sekunda
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • E smesnog li starta, ne u smislu da nije za kartone, nego jednostavno smesan.
                            Giroud ovde ne znam sta je hteo, lopta mu je pobegla odavno, on pravi "spagu", pokusava da dodje do lopte do koje ne moze, sve to u padu. Mesari posle obavljaju posao, cak je Adam namerno nagazio. Ovaj drugi isao na ocigledno ispucavanje. Ali kako faul u napadu ovo da bude, nije mi bas jasno.

                            Ipak nije ono Adam, neki drugi igrac u pitanju.
                            Last edited by Freshman; 01-03-14, 22:00.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Aki nemoj da si nervozan..

                              Spoiler
                              Cuda se desavaju.

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman91 View Post
                                E smesnog li starta, ne u smislu da nije za kartone, nego jednostavno smesan.
                                Giroud ovde ne znam sta je hteo, lopta mu je pobegla odavno, on pravi "spagu", pokusava da dodje do lopte do koje ne moze, sve to u padu. Mesari posle obavljaju posao, cak je Adam namerno nagazio. Ovaj drugi isao na ocigledno ispucavanje. Ali kako faul u napadu ovo da bude, nije mi bas jasno.

                                Ipak nije ono Adam, neki drugi igrac u pitanju.
                                Adam je oko 60. minuta napravio najvecu glupost za koju je trebao da legne jos jedan crvendac. Mrtvo hladno, namjerno staje na Girouda kad je ovaj vec bio na zemlji. Sudija nista.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X