Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni stvarno nije jasno zasto nekada ljudi gledaju slijepo pravo ispred sebe?

    Niko da skonta poentu ostavstine ovdje, al eto jebiga svi su materijalisti sta cu vam ja kad ste takvi..
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment




    • Колико се дечко спрда.

      Comment


      • SLOMLjENO SRCE

        Oduvek sam moj odnos prema Newcastle United-u posmatrao, kao odnos prema devojci koju volim.

        Šta da vam kažem, bila je to ljubav na prvi pogled. Zaljubio sam se u taj klub zbog boje dresova, napadačke igre, igrača kao što su Andy Cole, Les Ferdinand, Alan Shearer. Traje ta ljubav, evo bezmalo, dvadeset i kusur godina.

        Svega je tu bilo. Baš kao u pravoj vezi sa devojkom. Nekad je ljubav bila uzvraćena a nekada ne. Imali smo ja i moj Newcastle United i uspeha i padova u toj vezi. Voleli se uzajamno veoma mnogo kroz napade na titulu u Premier League, kroz Champions League, kroz Uefa Cup (Europa League) i mrzeli se kroz ispadanje iz Premier League, kroz blamaže od Stevenage-a, Brighton-a, sunderland-a, Liverpool-a, Manchester United-a.

        Eh, kad se samo setim kako mi je moj Newcastle United uzdahe mamio, kada je punio mreže svojih protivnika i igrao lep fudbal pod Keegan-om od 1992. do 1997. godine i pod Sir Bobby Robson-om od 1999. do 2004. godine. Kako sam ga tada samo voleo.

        A danas? Osećam se kao da me je devojka ostavila. Kao kad te devojka izneveri i prevari sa najvećim gubitnikom u gradu, kojeg smo zajedno ogovarali.

        Osećam da i moj Newcastle United mene još uvek voli ali onako, kao ljubav iz dosade, iz navike, onako reda radi.

        Znate za onaj osećaj, kada vas devojka napusti a vi je još uvek volite i onda je vidite u gradu? Još je volite i nadate se, da će vam se ona vratiti.

        Tako i ja i moja ljubav prema Newcastle United-u. Tu je ta ljubav, u srcu je, volim ga, ali moj Newcastle United je trenutno otišao od mene. Izneverio me je, ostavio me, napustio.

        Ja još uvek čekam da se moj Newcastle United vrati meni, da se vrati na staze stare slave, kako bih ga ponovo neizmerno, bezrezervno, onako dečački ludo voleo, jer ovo stanje sada je patnja, tiho umiranje...


        Vladimir Savić - autor bloga nufc.blog.rs

        "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

        Comment


        • ZVANICNO: "Premijer Liga je odlucila da termin subotom u 16:00 vise ne bude dostupan za TV prenose."

          Jel istina ovo? SK objavio na svojoj fb stranici. Ja kontam da je sprdnja, posto bi PL bila u velikom gubitku, ako je ovo stvarno istina, pobunili bi se klubovi, nastao bi haos.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Originally posted by Topdzija View Post
            ZVANICNO: "Premijer Liga je odlucila da termin subotom u 16:00 vise ne bude dostupan za TV prenose."

            Jel istina ovo? SK objavio na svojoj fb stranici. Ja kontam da je sprdnja, posto bi PL bila u velikom gubitku, ako je ovo stvarno istina, pobunili bi se klubovi, nastao bi haos.
            U zooloskom vrtu nastao je haos valja se vutra, koka, kser i pajdo
            Spoiler


            Ispeglace to oni, bacaju Englezi kosku a i da bude tako odmoris malo subotom pa si u nedelju odmoran za Italijane <3
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Možda je i tačno, jer u rasporedu za subotu 1.3.2014. ne vidim niti jedan prenos Premier League od 16h (CET).
              "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

              Comment


              • Originally posted by Mags Serbia View Post
                Možda je i tačno, jer u rasporedu za subotu 1.3.2014. ne vidim niti jedan prenos Premier League od 16h (CET).
                a?

                http://www.premierleague.com/content...ateSeason.html
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • A sada te vesti na FB stranici SK-a vise nema, lazna uzbuna verovatno.

                  Taj blackout i dan danas vazi za UK only, ali ne i za ostale ljubitelje PL sirom sveta. Jer jednostavno nema logike ukinuti za ostale osim samo za UK, veliki bi to bio gubitak novca, uostalom tesko da ce se stadioni napuniti ako ukines za ceo svet, ko ce iz Australije dolaziti u UK svake subote da gleda mec. Za UK to vec ima neki smisao.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Suština je da će biti prenosa... Preko streamova ćete moći gledati...

                    U SK više ne verujem za ovaj termin...
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Originally posted by Topdzija View Post
                      ZVANICNO: "Premijer Liga je odlucila da termin subotom u 16:00 vise ne bude dostupan za TV prenose."

                      Jel istina ovo? SK objavio na svojoj fb stranici. Ja kontam da je sprdnja, posto bi PL bila u velikom gubitku, ako je ovo stvarno istina, pobunili bi se klubovi, nastao bi haos.
                      Evo vecina medija pise o tome,a cujem da nece biti ni strimova.

                      Comment


                      • Eh, baš ste razmaženi vi mladi , pre 30 i kusur godina ja sam Kigena mogao videti samo u Večernje Novosti-ma, a sada 5 termina po kolu uživo ispada malo.....
                        Malo se šalim, ali ako i bude tako verujem da su čelnici dobro razmislili i imaju računicu za takvu odluku, na kraju krajeva baš se i ne sećam da se neki derbi skoro igrao u tom terminu
                        Last edited by somborac; 22-02-14, 12:15.
                        ¡Si Señor!

                        Comment


                        • Originally posted by somborac View Post
                          Eh, baš ste razmaženi vi mladi , pre 30 i kusur godina ja sam Kigena mogao videti samo u Večernje Novosti-ma, a sada 5 termina po kolu uživo ispada malo.....
                          Malo se šalim, ali ako i bude tako verujem da su čelnici dobro razmislili i imaju računicu za takvu odluku, na kraju krajeva baš se i ne sećam da se neki derbi skoro igrao u tom terminu
                          Jbga uvek je bilo teze imati pa nemati(barem po meni )

                          Sto se tice te racunice ja je ne vidim, ali se slazem da je sigurno imaju, nisu oni zecevi, meni je zao sto prisustvujem jos jednom okrnjavanju cistog uzivanja kod pracenja sporta i za mene jedan od poslednjih bastiona - PL liga.

                          Sve me nesto hvata osecaj da kroz par godina necu vise ni pratiti sport, a ranije sam gledao snuker, ragbi i ostale nebuloze sa paklenom strascu
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Uh, kako fino odigrano od strane Evertona, da je bomba Osmana ušla vjerovatno jedan od najljepših golova sezone. Otvoreno se igra za sada, visok tempo, vidjećemo dokle će Everton moći parirati.
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • Ајде Оскар матори почни да играш фудбал.

                              Већ пар утакмица је посвађан са лоптом. Сви учествују у нападу, он дечко трчкара, приђи мајку му прими лопту.
                              Ето бољи плејмејкер од њега..
                              Last edited by Avramovic; 22-02-14, 13:18.

                              Comment


                              • Originally posted by DelijaHool View Post
                                Ајде Оскар матори почни да играш фудбал.
                                Previše komplikujete pred golom Evertona, lako prenosite loptu, al' onda ide problem - bezidejnost, a individualno je jako teško napraviti nešto protiv čvrste odbrane.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X