Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Venger ce osvojiti titulu kada Palma bude odrzao OI u Jagodini, pre toga.................tesko.
    Last edited by Mr. Wolf; 14-02-14, 21:27.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Inace ako Wenger osvoji titulu na kraju sezone to se moze smatrati uspijehom njegove karijere, jer je sagradio tim, napokon opstao, revolucionarizirao klub i na kraju u dobu naftasa dosao do titule sa najmanje ulaganja od svih..
      Potpuno se slazem,mada ne verujem da to moze da se desi,verovao sam vecim delom ove sezone,ali zadnjih nekoliko utakmica mi ubise svaku nadu da ova ekipa ima karakter da bude sampion,mozda je ipak top 3 maksimum,ako se to ipak desi,svaka cast profesoru. Koji je za mene mnogo bolji trener od Murinja,samo sto je Murinjo otkad se pojavio uvek imao jaci tim od Wengera,vise kvalitetnih fudbalera,bukvalno na svakoj poziciji po 2-3 podjednako kvalitetna igraca,pa i sada realno gledano Celsi ima jaci tim,mogu da sastave 2 tima komotno podjednako jaka,dok Wenger ionako ima tanju klupu,jos kad se dese neke povrede,neko bude suspendovan,jedva skrpi tim. Potpuno je smesno s njegove strane da nesto proziva Wengera,covek od kada je u Arsenalu ima 11 trofeja cini mi se,nije previse,ali definitivno nije gubitnik,sto se zadnjih 8 godina tice,Wenger je imao konstantno 3 nekad cak i 4 tim u ligi po jacini,tako da je sasvim normalno da nije osvajao titule,pa i dan danas Wenger nema najaci tim u ligi,tako da nece biti tragedija ako ni ove godine ne osvoji titulu. Evidentno je da je forma ekipa prilicno pala,pojedini igraci po meni i ne zasluzuju da budu u protokolu,koliko lose partije pruzaju,medju najgorima sinoc bili Wilshere,Arteta,Rosicky,treba da se stide,Ozil van forme totalno,a opet su u prvih 11,jer jednostavno Wenger nema alternative,previse fale Wolkot,Remzi,pa i Flamini.

      Ne znam sta on ovdje ima da ubjedjuje nekoga u nesto kad je cinjenica da je nastavnik gubitnik samo takav pa to je barem jasno.Ja vjerujem Mou da vodi sto puta slabiju ekipu nego sto je Chelsea on bi umro da ne osvoji neki trofej 5,a ne 8 godina.
      Taj nazovi gubitnik iza sebe ima sezonu 2004,popularnu Unbeaten sezonu,koja po meni vredi i narednih 18,a ne 8 sezona bez titule,barem sada navijaci Arsenala imaju cime da se ponose,jeste proslo puno vremena od tada,ali neka ponovi to sada Murinjo u mnogo boljim uslovima,nego sto je tada imao Wenger i sa ovoliko jakim timom,pa taman i Messija da dovede,nema teorije da osvoji duplu krunu i nanize 49 meceva bez poraza. Veci gubitnik je neko ko jednom Real Madridu zavrsi sezonu bez trofeja,a doveden je da osvoji ligu sampiona,juri je 3 godine i nista,prve dve sezone nesto i osvoji,a u trecoj totalni fijasko i onda kao poparen pobegne u Chelsea,jer zna da ce imati najaci tim u ligi,uz City. Po meni je neumesno coveka koji je uvek birao da vodi najskuplje timove,porediti sa takvim fudbalskim znalcem poput Wengera,mogu da zamislim sta bi on cinio sa onim timom Reala od prosle godine sa kojim Murinjo nije uzeo nista.
      Last edited by El Dorado; 14-02-14, 23:17.
      sigpic

      Comment


      • Ja kod Mourinha postujem jedino ono sto je uradio sa Portom i donekle osvojenu LS sa Interom. U Chelseu i Realu je imao para koliko je hteo, mogao je dovesti koga god pozeli. Neshvatljivo je kako nije uspeo da udje u finale LS sa onakvim Realom.
        Cenim njegove trenerske sposobnosti, vrhunski je strucnjak, ali ovako kao osoba mi se uopste ne svidja i uopste mi nije gotivan.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Akane ne pretjeruj. Nisi objektivan, ne volis Arsenal i to se vidi te ne mozes biti objektivan u ovoj situaciji. Izvini ali ne mozes. Ali meni fakat nekad nisu jasni ljudi koji osporavaju rad jednog Arsene Wengera. Covjek je od srednjovjekovnog kluba napravio jedan od najmodernijih na svijetu!
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by Topdzija View Post
            Ja kod Mourinha postujem jedino ono sto je uradio sa Portom i donekle osvojenu LS sa Interom. U Chelseu i Realu je imao para koliko je hteo, mogao je dovesti koga god pozeli. Neshvatljivo je kako nije uspeo da udje u finale LS sa onakvim Realom.
            Cenim njegove trenerske sposobnosti, vrhunski je strucnjak, ali ovako kao osoba mi se uopste ne svidja i uopste mi nije gotivan.
            Pitaj Manchesterove navijace kako ih je Porto izbacio u LS 2004. Plus i sa Portom je imao strasan tim, ko god kaze drugacije, debil je. Svaki mu je igrac tada dao maksimum, dobrim delom je sam za to zasluzan. Nakon toga je isao od kluba do kluba, bukvalno iskoristi jedan period neke generacije, dosegnu limit i cim krenu problemi covek ode u drugi bogataski klub. Ne znam kad je on to stvarao tim, sa malim budzetom, posle Porta.
            Last edited by Prototype; 15-02-14, 00:30.

            Comment


            • Murinjo veliki trener ali nula od čoveka
              Last edited by Lord Gangarić; 15-02-14, 00:43.
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Akane ne pretjeruj. Nisi objektivan, ne volis Arsenal i to se vidi te ne mozes biti objektivan u ovoj situaciji. Izvini ali ne mozes. Ali meni fakat nekad nisu jasni ljudi koji osporavaju rad jednog Arsene Wengera. Covjek je od srednjovjekovnog kluba napravio jedan od najmodernijih na svijetu!
                Tacno tako,pa samo uzeti u obzir 15-16 godina u nizu ucestvovanja u ligi sampiona,dok drugi klubovi imaju uspone i padove,arsenal ima konstantnost rezultata,doduse bez trofeja,ali bice i toga u skorije vreme nadamo se. Kad se pogleda koji klubovi ne igraju ligu sampiona u zadnje vreme,Valencia,Inter,Liverpula nema vec nekoliko godina,Milan isto propusta sledecu sezonu,ja ne razumem navijace arsenala koji kazu da zele da Wenger ode posle ovih zadnjih rezultata,razumljivo je razocaranje,pogotovo jer su nam rezultati u derbi mecevima ove sezone uzasni,ali verujem da ovaj tim arsenala ne bi niko bolje vodio od Arsena Wengera,pa cak ni Gvardiola,Murinho,Klop,bilo ko,u to sam 100% siguran. Da su nas zaobisle pojedine povrede igraca mozda bi nam i rezultati bili bolji,Wolkot taman se oporavio,uso u ludacku formu i krenuo da daje gol na svakom mecu,opet povreda,Remzi takodje,a to su dva vrlo bitna igraca,dvojica startera,od kada nema Remzija i Ozil se totalno pogubio,van forme skroz. Pa nije Wenger kriv sto mu je pola tima van forme,a kljucni igraci povredjeni,pocece valjda da igraju,kljucni deo sezone tek dolazi,a nista jos nije izgubljeno sto se tice titule. Pa i ako se ova sezona zavrsi u top 3,uz to osvoji FA kup bice najbolja u poslednjih 7-8 god.
                Last edited by El Dorado; 15-02-14, 04:36.
                sigpic

                Comment


                • Ја бих волео да Венгер остане што дуже на клупи Арсенала.

                  Comment


                  • Možda ne igramo 15-16 godina u nizu LŠ, al imamo titulu istog takmičenja poljubac komšije
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • Originally posted by Prototype View Post
                      Pitaj Manchesterove navijace kako ih je Porto izbacio u LS 2004. Plus i sa Portom je imao strasan tim, ko god kaze drugacije, debil je. Svaki mu je igrac tada dao maksimum, dobrim delom je sam za to zasluzan. Nakon toga je isao od kluba do kluba, bukvalno iskoristi jedan period neke generacije, dosegnu limit i cim krenu problemi covek ode u drugi bogataski klub. Ne znam kad je on to stvarao tim, sa malim budzetom, posle Porta.
                      Prvo da kazem ajnstajnu da mi ne moze govoriti da sam subjektivan u konverzaciji u kojoj on brani Wengera,znaci svi smo subjektivni samo ja tvrdim da je Wenger luzer mrtvi sto ove puste godine i potvrdjuju,ova nece biti izuzetak svakako...

                      E sad za ovo ja ne vidim druze kakav ti je argument sreca Mourinha u toj utakmici sa Unitedom ili taj odlican sastav,pa ko mu je doveo te igrace ili ko je selektirao tu ekipu ako ne on sam?Evo Wenger selektira 150 godina pa ne moze ni Miki Maus kup da osvoji

                      Druga stvar ovo cim iskrsnu problemi apsolutno nije tacno,covjek je iz Intera otisao u suzama zato sto je Real dosao i platio,iz Porta je otisao za izazovom u PL dok je iz Chelsea otjeran nakon malo losijeg starta sezone,recimo da bi po tim kriterijima nastavnik dobio 50 otkaza najmanje.Ove godine su se "sporazumno" razisli Real i on mada svi znamo da ga je Florentino otjerao zbog losih odnosa sa igracima koji nisu mogli da trpe da im on bude sef.To da on iskoristi period jedne generacije je meni fenomen jer je covjeku kuca puna trofeja,a ona tripleta sa Interom nesto nestvarno...

                      Evo i ove godine dosao je u ekipu gdje je ekipa selektirana skroz kontra njegovog ukusa i vidjeli smo kako su igrali ranijih sezone,a ove sezone su vidi slucaja prvi.Meni je najdraze kad vidim da je svaki igrac pod njim napredovao barem za 20% u odnosu na proslu sezone i vjerovatno ce do kraja da vodi bitku sa jacom ekipom Cityem za naslov dok ce Wenger da prica o narednoj kao i obicno
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Zaboravih jos nesto uspjeh svake godine se plasirati u LS i tamo kad dodje redovno skidanje gaca kome god stigne...

                        Sad ce neki da kazu pa sta hoces evo dvije godine mu dolazi najjaca ekipa na svijetu Bayern!?Jeste u pravu ste dolazi mu Bayern,a ko je kriv za to...da nisam ja mozda?Covjek prosle godine drugi ispred mrtvog Schalkea nije mogao prvi da bude,evo godine dodje i u Napulj i odigra kao sisa ona najveca dosao da ne igra fudbala umjesto da je odigrao normalno partiju i uzeo bod ili cijeli plijen jer su jaci od Napolija jok on se sasrao ziv jadnicak i popusio i normalno opet zbog toga sto je takav kakav jeste dolazi ti kao nagrada Bayern...

                        Joj jadva cekam da ovaj mart prodje da bude kuku meni...ja kad sam rekao plakat ce za jednim Gustavom na startu sezone ma nece sta ti je igraju vrh,kad sam rekao treba jaci napadac od http://www.njuskalo.hr/image-bigger/...a-22148151.jpg kazu ne treba zvijer je Giroud,e pa neka ga.Pogledaj i sad u januaru sta je radio daje 40 miliona eura za Drakslera koji mu ne treba uopste,a zadnjeg veznog i napadaca normalno ne dovodi,ekstra sefe da si ziv i zdrav jos sto godina da vodis Arsenal,a los covjek Mou ce da osvaja trofeje kao sto nas je i navikao

                        #One Wenger
                        Last edited by AK47; 15-02-14, 11:15.
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Inace ako Wenger osvoji titulu na kraju sezone to se moze smatrati uspijehom njegove karijere, jer je sagradio tim, napokon opstao, revolucionarizirao klub i na kraju u dobu naftasa dosao do titule sa najmanje ulaganja od svih..
                          To se nece desiti, presudila vam je utakmica protiv Junajteda i sledi svima poznat scenario koji se ponavlja svaki put kada se borite za titulu.Da ste pogodili smatrao bih vas ozbiljnim konkurentom, jer ste neke psihicke barijere probili ali nije takav slucaj.Nije problem sto ste izgubili tamo od njih, mnogo veci je sto ste taj mec trebali da dobijete.Cim se poveca pritisak i povecaju ocekivanja i kada se trazi od Arsenala pobedi kada se sezona lomi, pucate po savovima.Vec od februara pocinje malo da puca, a pravi brodolom se desi u martu/aprilu.Istina sada malo ranije zbog nezgodnog rasporeda, ali ekipa koja slabo odigra derbi(mislim generalno) protiv najjacih timova manje zasluzuje da osvoji titulu pogotovo u ovakvoj situaciji gde imas TOP6 timova.Samo pogledaj kakav skor sada Arsenal ima kada su derbi utakmice u pitanju i to ce da pravi razliku izmedju vas i Murinja.

                          Comment


                          • Venger je izgubio finale jebenog Karling kupa od jos jebenijeg Birmingema i ostrvskog sablonera MekLisa. Takmicenje gde ima ubedljivo najmanje pritiska, najlakse za osvojiti, oni igraju finale najpanicnije moguce iako su 30 klasa jaci i gube u 89. minutu. Toliko kardinalnih gresaka i panike bez potrebe se retko vidja. Najbolji pokazatelj svega onoga sto je Venger u ovoj novijoj eri i najbolji moguci argument. Ozbiljan trener i covek sa toliko jacom ekipom to sebi nikada ne bi dozvolio, posebno jos ako ti je suparnik pripadnik ostrvske skole. Da ga je dobio Martinez sa Viganom pa ajde da progutas ali ono je nesto najsramnije moguce. Pritom gomila alibi prica, obmana navijaca, neko glumljenje smekera prilikom davanja izjava, mnogo izvestaceno. Protiv Arsenala nemam nista, cak naprotiv. Gotivim vecinu igraca ali nastavnik svojom pojavom i potezima te bukvalno tera da navijas protiv njih.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ja sam mozda lud, ali zivi bili pa vidjeli.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Moram se sloziti sa vecinom... ne pamtim kada je Venger poslednji put dobio neki mec koji je predstavljao prekretnicu pre svega za klub. Kada je najvaznije on je uglavnom gubio.

                                Comment

                                Working...
                                X