Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Ma dobro svako svoj tim podrzava, jebiga

    Ja se nadam pobjedi Arsenala
    Osim Topdzije brata,on podrzava svi da osvoje nesto...City LS,Chelsea PL,a svom timu simbolicni FA kup
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Osim Topdzije brata,on podrzava svi da osvoje nesto...City LS,Chelsea PL,a svom timu simbolicni FA kup
      Tako je to u ljubavi, sve se osim tuge deli.
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Ja pravo zelim i Chelsea i City da ispadnu iz svega zivog, pa makar Crystal Palace osvajo sve zivo, ako ne moze Arsenal, a za te ostale sve najgore im zelim
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Jos jedna stvar koju sam zaboravio da spomenem, ja ne mogu da verujem da je u ovom sistemu poremecenih cena Matic kostao Celzi samo 25 miliona.

          Ruku na srce, Pelegrini se danas naguzio Murinju.Ako tako misli da moze i protiv Barse, odbrana ce da mu kapitulira vise puta.Tacno sam pomislio da je Vidic uradio ono sto je i Nastasic, garant bi dobio crveni karton.

          Comment


          • Originally posted by Wilshere_10 View Post
            S tim stavom nam je i LS puna kapa. Ne moze tim koji juri titulu da se zadovolji neresenim na Anfieldu, ako istu hoce da osvoji.


            Nesto ne vjerujem da ima ekipa u PL koji ne bi potpisali bod prije utakmice na Anfieldu.Pa ne idete Norwich-u u goste.Garantujem da Liverpool nece vise od jedne utakmice izgubiti kuci do kraja prvenstva.

            Los batica
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Ocekujem nekih 2:2 u subotu. Liverpul nesto bolji rival, Arsenal dovoljno dobar da iskoristi poklone od odbrane Flanagan-Skrtel-Ture-Sisoko. Sumnjam u pobedu Arsenala sa ovoliko povreda.

              Uzdam se u to sto smo ove godine srusili neke lose tradicije. Dobili Totenhem posle 5 godina na WHL, Stouk prvi put otkad su usli u PL, mozda dobijemo i Vengera posle 7 godina kuci. Nije da nas ove sezone i sreca ne prati. Samo da Brendo ne izmislja toplu vodu.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Joe Cole 10 View Post


                Nesto ne vjerujem da ima ekipa u PL koji ne bi potpisali bod prije utakmice na Anfieldu.Pa ne idete Norwich-u u goste.Garantujem da Liverpool nece vise od jedne utakmice izgubiti kuci do kraja prvenstva.

                Los batica
                Kad sam znao da cete da me zaskocite.
                Meni je pobeda na Anfieldu nesto sto je sasvim ostvarivo, nije neka naucna fantastika, i zato kazem da je to neophodan rezultat, ako se hoce do titule. Ako mene pitas, jedina mesta gde mislim da Arsenal ne moze do pobede su Etihad, Bridge i OT (nema veze sto je tu Moyes ili neko drugi, tamo Arsenalu gace spadnu i uvek nas naguze). Tu su 3 boda podvig, a X na Anfieldu mi je ok da jurimo LS.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                  Kad sam znao da cete da me zaskocite.
                  Meni je pobeda na Anfieldu nesto sto je sasvim ostvarivo, nije neka naucna fantastika, i zato kazem da je to neophodan rezultat, ako se hoce do titule. Ako mene pitas, jedina mesta gde mislim da Arsenal ne moze do pobede su Etihad, Bridge i OT (nema veze sto je tu Moyes ili neko drugi, tamo Arsenalu gace spadnu i uvek nas naguze). Tu su 3 boda podvig, a X na Anfieldu mi je ok da jurimo LS.
                  Liverpul je 3. najbolji domacin u ligi. Bod svima puna kapa.
                  sigpic

                  Comment


                  • .....

                    "Da je City ostavio Džeku na klupi i igrao s još jednim veznjakom, ne bi izgubili ovaj susret", napisao je Owen na Twitteru.

                    Comment


                    • Matic veceras objasnio! Azar fantastican, prolazi Sitijeve igrace kao cunjeve. Bane takodje na nivou, ali zato je Kejhil pokidao... nisam ocekivao da ce odigrati bez greske.

                      Comment


                      • Ma dobro polako..

                        Ta tradicija od 6 godina bez poraza na Anfildu je irelevantna. Jutarnja je tekma, pa ko se bolje probudi.

                        Arsenal ove sezone slabije pocinje prvo poluvrijeme, a LFC prekucava prvo poluvrijeme. Ako se Arsenal obrani u prvih 45 min, pobjedit ce, jer ce sloziti 2 gola za 10 minuta i privesti tekmu mirno kraju. Jedinu sansu LFC-a vidim u tome, da Suljo bude bas inspirisan, ali bas protiv Kosa u posljednje vrijeme nije bio..

                        Uglavnom ima da raspravljamo jos 5 dana to te tekme
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Doslo vreme da Aki smiruje strasti
                          Arsenal najbolji gostujuci tim u ligi, a ni jedan ni drugi podatak nista ne moraju da znace. Mislim i da ste nam dobar fit u veznom redu, a odbrana vam je nekonstantna. Mi osakaceni povredama, jedino Ox moze da izvuce nesto po krilu, a ako Jack ne igra, onda ce Ox u sredinu. Ako Jack igra, bice mnogo tesko veznom LFC-a da pohvataju njega, Mesuta i Santija. Ne mislim da smo favoriti, otvoren mec skroz, ali itekako mislim da mozemo do pobede.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Samo pobjeda protiv slabasnog Liverpoola .
                            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Nerealno da Liverpul uzme bod na svom terenu?
                              Hoces u avatar batice ?

                              Comment


                              • Utakmica koja po meni moze da ode u oba smera, ili u onaj treci, nereseni.
                                Ako se LFC nalozi kao protiv Evertona, debelo ce Arsenal morati da zasuce rukave i uzme tri boda, ili jedan. Tradicija je tu da se krsi.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X