Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ono sto Hazard radi je nestvarno.

    Comment


    • Originally posted by poacher View Post
      Редси чекају на тријумф код куће против Тобџија пуне 6 године. Надам се да ће их то мало дрмнути да откину барем бод у суботу, а што да не и сва 3
      Probudi se sine

      Comment


      • Kako je postavio Murinjo, nemam reci. Hazard, Matic, Bane, Luiz, ma svi.....
        Last edited by Jools; 03-02-14, 22:29.

        Comment


        • Sta rade Srbi, a pogotovo Matic

          Comment


          • Zajebao se deckic
            Kako bi pojedinci rekli: "pjeske" Mou

            Spoiler
            Last edited by l1m4r; 03-02-14, 22:25.
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Originally posted by PRINCE View Post
              Probudi se sine
              Nerealno da Liverpul uzme bod na svom terenu?
              sigpic

              Comment


              • Ako izadju na teren ko sto su izasli protiv WBA onda nemate sta traziti.

                Ali vrlo teska utakmica, kako god..
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Matic i Azar najbolji kod plavaca, Matic me je najvise odusevio kakve je lopte slao svojim saigracima.Imao je olaksan posao, ali nije mala stvar da se Ture pored njega ne vidi.Steta sto ga Vilijan nije ispostovao pre prvog gola kada je Hart odbranio sut Ramireza kada je Celzi imao kontru.Azar par puta fino izvrteo igrace Sitija, po meni MOTM.Od Pelegrinija sam ocekivao da ce da izadje sa jednim napadacem, jer iz mog ugla Dzeko i Negredo su jednog drugog gusili.Utakmica je bila malo zanimljivija nego sto sam iz prva mislio da ce biti.

                  Comment


                  • Ma ne idu Dzeko i Negredo zajedno to i slijepac moze da vidi. Dzeko bas los danas, traljav ,nikakav. Fali Agero nenormalno Sitiju

                    Kakve su sanse da se vrati do Barse?

                    Comment


                    • Najbolji napadac lige ide na najboljeg stopera lige(mislim na coveka sa mog avatara). Ja imam neki osecaj da ce Ozil pokidati u narednim utakmicama, jer bas se nije nista cuo u prethodnim mecevima. Santi ga je u potpunosti zasenio.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Ako izadju na teren ko sto su izasli protiv WBA onda nemate sta traziti.

                        Ali vrlo teska utakmica, kako god..
                        To sto protiv WBA nismo imali 300 sansi kao i obicno ne znaci da se igralo tako lose. Potpuna kontrola utakmice, pravovremeni gol i strpljivo cekanje. Arsenal je odigrao tako 7-8 utakmica ove sezone. Sad sto je Ture pogresio indijanski je nesto drugo, ovi do sutra ne bi dali gol i iskreirali nesto. Suljo je takodje promasio za 0:2 i cistu pobedu.

                        Najverovatnije to ide u X u subotu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Aguero prvu utakmicu propusta 99% , dok bi za revans trebao biti spreman.

                          Sto se tice Citya , vidilo se veceras da im mnogo,mnogo fali Aguero,Fernandinho i Nasri...

                          Opet to nimalo ne umanjuje tri boda Chelsea i Mourinha koja su i vise nego zasluzena.

                          Vecerasnjom utakmicom je pokazao zasto je on Special One.

                          Comment


                          • Ivanovic lagano MOTM, i bez gola.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by Topdzija View Post
                              Neko cak i 6. E sad mi u subotu makar bod da uzmemo Liverpoolu. Ocekujem dosta od Santia Cazorle, on jednostavno voli i uvek dobro odigra protiv Liverpoola.
                              S tim stavom nam je i LS puna kapa. Ne moze tim koji juri titulu da se zadovolji neresenim na Anfieldu, ako istu hoce da osvoji.
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Ma dobro svako svoj tim podrzava, jebiga

                                Ja se nadam pobjedi Arsenala
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X