Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • DEAL: Everton complete the signing of promising young Czech Republic goalkeeper Jindrich Stanek from Sparta Prague
    http://www.evertonfc.com/news/archiv...anek-czechs-in

    Comment


    • Comment


      • Comment


        • Sky Sports News ‏@SkySportsNews 32s

          DONE DEAL: Chelsea confirm Gael Kakuta has joined Lazio on loan until end of the season #SSN #skydeadlineday
          Vratio ga Murinjo.
          Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

          Comment


          • Berbatov presao u Monako,mislim da je pozajmica.

            Comment


            • Po meni su Cardiff i Fulham najbolje odradili posao za sada. Zaha pozajmica, Fabio transfer kod Cardiffa, a Holtby pozajmica i Mitroglou transfer u Fulhamu.

              Ajde neku bombu u poslednjih sat vremena!
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Srećno, magic touch man.

                Comment


                • Heitinga u Fulhamu

                  Last edited by Lord Aleksoni; 31-01-14, 22:40.

                  Comment


                  • Comment


                    • Dodje mi da zaplacem kada vidim kod koga je zavrsio.Smatram da zasluzuje da igra za veci i ambiciozniji klub od Fulama.

                      Comment


                      • Alan Curbishley odradio samo takav posao ovaj prelazni rok.
                        It is not the violence that sets a man apart.
                        It's the distance he's prepared to go.

                        Comment


                        • Zaboravih da prokomentarisem pozajmicu Holtbija u Fulam, cim vidim gde je presao shvatim koliko su novinari bili ''kreativni'' tokom ovog prelaznog roka i koliko su buduce destinacije sa kojima se Nemav povezivao bile nerealne.

                          Comment


                          • Kakva atmosfera na Njukasl - Sandrlend...pravi derbi...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by Maric91 View Post
                              Dodje mi da zaplacem kada vidim kod koga je zavrsio.Smatram da zasluzuje da igra za veci i ambiciozniji klub od Fulama.
                              I meni je čudno, ali možda je nekako ostao ispod radara jačih klubova. Videćemo koliko će mu se cena nabudžiti u Fulamu, a smatram da itekako hoće. Fuhlam je napravio odličan posao sa njim i Holtbijem, jedino što se ne vidi i dalje značajniji uticaj Mulenstina. Masivan taj kanal iz kog vadi igrače.

                              Comment


                              • Sad ce biti veselo.
                                It is not the violence that sets a man apart.
                                It's the distance he's prepared to go.

                                Comment

                                Working...
                                X