Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Chelsea zasluzeno dobio jucer,mislim da su nastavili napadati moglo je to biti i ubjedljivije.Ono sto meni smeta je vodjenje utakmice od sudije i da Chelsea dosta seljacki igra otkako je Mourinho dosao.Jeste fudbal muska igra,ali nije igra ko ce kome nogu slomiti.



    Zuti karton u najmanju ruku mada je ovo za meni crveni.



    Za mene cist penal,na stranu sto je Eto glup pa ovakve stvari radi.Ocigledno je da lopta nije ni blizu Suareza i da ide na igraca,sada je li ga dotakao to je vec drugo pitanje,ali ocigledna je namjera da se udari igrac bez lopte.



    Tvoja ekipa vodi i radis ovakav start u 90+ i opet ni zuti.

    I bilo je tu jos startova od mesarskog starta Cahilla nad Suarez-om pa nadalje.Za mene Chelsea ima najjaci tim u ligi i po meni su prvi favoriti za titulu,ali od pocetka sezone ja nisam vidio dvije njihove dobre partije plus seljacka igra na kojoj bi ponekad i Stoke pozavidio.
    Last edited by Joe Cole 10; 30-12-13, 23:17.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Ni meni se ne svidja kako Chelsea igra ove sezone, bas kako kazes ponekad seljacki igraju. Plus mi je Mourinho odvratan svojom pojavom,ponasanjem i izjavama. A ako vec Arsenal ne uzme titulu, neka je uzme City(prvenstveno zbog Mourinha)!
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Originally posted by Topdzija View Post
        Ni meni se ne svidja kako Chelsea igra ove sezone, bas kako kazes ponekad seljacki igraju. Plus mi je Mourinho odvratan svojom pojavom,ponasanjem i izjavama. A ako vec Arsenal ne uzme titulu, neka je uzme City(prvenstveno zbog Mourinha)!
        Cudo i njega ne gotivis mada prevelike torture nanosio godinama razumijem
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Nikada Mou nije bio gotivna licnost, vec susta suprotnost. Ako ga neko mrzi, to nije nista cudno. Ne uzbudjuj se Akane Ni ja ga ne podnosim, iako je vrhunski strucnjak.

          Comment


          • Cuj nije bio gotivan, bas zbog toga sto je trener "out of the box" je gotivan, pa kad se malo zarovis na youtubu o njemu ,zagotivis ga jos i vise.

            Comment


            • Ma ja sad kazem Seji meni je skroz razumljivo da ga ljudi ne vole,ali jbg ja ga bas gotivim sta cu...

              Kad govorim protiv njega to je samo zato sto mi je najvise krivo jer ne pokazuje ono sto moze,veliki je majstor posebni
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Kod njega nema sredine. Ili ga obozavas ili ga ne podnosis.
                sigpic

                Comment


                • мурињо је фудбалски геније, нема спора око тога. тренерчина и по. али је као човек велико говно и огромал лицемер. Кад му је Роналдо изнуђиво пенале у Реалу ћутао је као заливен, а овамо прича како је Веб требо да покаже жути картон суарезу због симулирања

                  Comment


                  • To stoji da je veliki strucnjak i svaka mu cast za ono sto je uradio sa Portom, ali ta njegova losija strana ljudskosti je dosla do izrazaja najvise u Realu. E od tog perioda ga ne volim. U prvom mandatu u Celsiju, a potom u Interu je bio sasvim ok.
                    A sto se Real Madrida tice, tim koji toliko ulaze, placa po 100 miliona odredjene fudbalere, a evo vec 10-ak godina unazad ih nema ni u finalu LS.

                    A kad sam vec kod LS, sto se Engleza tice Chelsea ce najduze dogurati.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Ma ja sad kazem Seji meni je skroz razumljivo da ga ljudi ne vole,ali jbg ja ga bas gotivim sta cu...

                      Kad govorim protiv njega to je samo zato sto mi je najvise krivo jer ne pokazuje ono sto moze,veliki je majstor posebni
                      Pa upravo kao sto rec Nash njega ili gotivis ili ne gotivis. Nema sredine.Al obicno ga gotive fanovi klubova koje je on trenirao.

                      Sto se tice kakva je klasa trenera, to uglavnom svi znaju. Nebitno kakvo misljenje imali o njemu kao pojavi, covek je maestralan trener i retko ko nije svestan toga

                      Comment


                      • Murinjo je pragmatik, mag svog posla i svako ko ga je potcenio prosao je vrlo lose. Bilo da se radilo o igracima, novinarima, drugim trenerima...Majstor psiholoskog pristupa. I da se ne lazemo, mnogi treneri razmisljaju, mozda cak i rade kao on, ali on to jedini sme da kaze. Preuzima na sebe pritisak koji dolazi iz medija, sa pozicija celnih ljudi(u Celziju ima podrsku), od nezadovoljnih navijaca...rasterecuje tim. Jedino je u Madridu izgubio kontrolu u nekoliko navrata, ali mislim da ce se na kraju ispostaviti da niko nije u dovoljnoj meri dorastao toj vrsti pritiska koju nosi mesto trenera Reala(pogotovo poslednjih 7-8 godina), iako je on bio najblizi...

                        Tu ponovo mozemo diskutovati oko vecitog pitanja: rezultati ili igra, neka umetnost na terenu, cak i van njega. On je izabrao rezultate, zanima ga ono sto se pise posle meca i to je to. Morao je neko takav da se pojavi, verovatno da odgovori ovim cudnim vremenima. Pogledajte kako Vengera novinari beskrupulozno napadaju, kao da je juce preuzeo premijerligasa. Murinjo je maher za takve, uzvraca silovito. Samo sto se cesto zanese pa bez razloga svojim instrukcijama ''izudara'' fer-plej, i sve druge standarde koji su u fudbalu gradjeni decenijama. Takav je covek jednostavno. Vecina ne voli njegov pristup, ali ga manjina ne postuje kao strucnjaka.
                        Last edited by Bogi; 31-12-13, 00:40.

                        Comment


                        • Sky Sports Football ‏@SkyFootball 8h
                          Fulham have confirmed the apppointment of Ray Wilkins as assistant head coach.
                          Wilkins pomosnik trener u Fulamu

                          Comment


                          • tabelica141909020131231120702.jpg Ево мало статистике. Кога интересује нека погледа. Спротски поздрав
                            Не заборави никад, да иза тебе стоји армија права, чак и на небу је војска, што је за твоје боје животе дала, и зато храбро се бори, препреке нема играј храбро до краја, јер колико год да је тешко, ВЕРУЈ УВЕК ТЕЖЕ ЈЕ НАМА!!! НАПРЕД ПАРТИЗАН

                            Comment


                            • Imaš lupu da pogledam?
                              "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                              Comment


                              • kakvu lupu, ovde treba mikroskop

                                Comment

                                Working...
                                X