Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Interesantan pokušaj Zahe, ima materijala u njemu

    Comment


    • Klasican nabijacki fudbal igra Utd, nidje igre, nicega. Koliko su losi bez Rooneya, msm da nema potrebe opisivati, a i sa njim, to slabo izgleda.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Jos ne mogu da vjerujem da United ovako prosipa bodove na svom stadionu.

        Comment


        • Da je danas Fergi na klupi, bio bi penal, Anita bi dobio crveni i RVP ne bi bio u ofsajdu.

          Comment


          • Originally posted by spira View Post
            Da je danas Fergi na klupi, bio bi penal, Anita bi dobio crveni i RVP ne bi bio u ofsajdu.
            Da je danas Fergi na klupi Everton bi bio 10. na tabeli
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Originally posted by spira View Post
              Da je danas Fergi na klupi, bio bi penal, Anita bi dobio crveni i RVP ne bi bio u ofsajdu.
              Bravo za tebe.

              Hajde što loše igramo, nego nas ni sreća neće, a i sudije zajebavaju.

              Comment


              • smešno mi je što navijači odlaze sa tribina u 87. minuti...valjda se klub voli i kad gubi ?

                Comment


                • Sudije zajebavaju Man Utd...e kakva vremena došla.

                  Comment


                  • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                    smešno mi je što navijači odlaze sa tribina u 87. minuti...valjda se klub voli i kad gubi ?
                    Nekoliko puta je spomenuto da domace utakmice posecuju dosta turista, tako da mislim da su oni ti koji odlaze a ne neki lokalci iz Mancestera.

                    Comment


                    • Lepo Visko rece, posle 30 godina uzeo ih WBA, posle 20 Everton, a posle 40 ce ih uzeti Svrake, na Old Trafordu.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Maric91 View Post
                        Nekoliko puta je spomenuto da domace utakmice posecuju dosta turista, tako da mislim da su oni ti koji odlaze a ne neki lokalci iz Mancestera.
                        da, baš turiste nose kape šalove dresove trenerke čarape- sve od Manchestera...

                        Comment


                        • Mislis da turisti ne dolazi u salovima i ostalim rekvizitima i da ih ne pokupe ispred stadiona ili okolini?

                          I jedni i drugi odlaze, ali siguran sam da su turisti vecina.

                          Comment


                          • Tipujem na to da ce se Fergi vratiti da zavrsi sezonu, pa ce se traziti novi trener.

                            Comment


                            • trebalo bi na domacim utakmicama da bude velika vecina pretplatnih sezonskih karata a to nisu turisti nikako
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X