Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma Baldini je tu vise kumovao, zato ja npr ni Kenija ne krivim za ono leto jer je Comoli vodio biznis, a vlasnici su isto zeleli homegrown igrace. Kako se samo Comoli zaleteo za Carrolla, to nema nigde, tako da ja ne krivim AVB-a toliko, koliko ga krivim za vrlo nejasnu ideju kako njegov tim treba da igra, uz to vrlo neizbalansiran kostur tima.

    Istina je ovo, pa za Moutinha se zna da su zeznuli papirologiju ono leto, pa je dosao Moussa, koji je bio pogodak, ali isto tako drugaciji tip igraca. Ovo leto, jos dva klasicna zadnja veznjaka, stvarno sam se zacudio koji ce im toliki broj istih veznjaka.
    Eriksena niko nije precenio, pa ni oni, dosao je on za fin novac, i pokazao se u par tekmi i posle povreda, bez njega tek nisu licili ni na sta. Lamela i Soldado su kriticniji slucajevi, mogli su Bonya lagano dovesti za manju lovu, ali to je losa procena, plus njima je ocajnicki trebao bilo kakav napadac.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Sportski direktor je tu da vodi pregovore i dogovara se sa menadzerom, daje predloge ali menadzer je taj koji bira. Ja jednostavno ne mogu da zamislim da Murinju, Fergusonu ili Klopu neko dovede igraca.

      Nema potrebe braniti AVB-a. Da je izasao i rekao dovode mi igrace koje necu, ne mogu da radim, ja bih ga na avataru nosio. Ocajan lik.

      Komoli je omasio ali je Keni morao da ima svoj plan, mada nebitno je to. Bolje sto ispade tako, ne bismo dobili Brendana u suprotnom. Keni nek pomaze savetima druge vrste i motivacijom koju je evidentno imao, od njega dosta, dao je klubu i previse.

      Eriksen precesto totalno nezainteresovan lik i zato stagnira.

      Ma sta ima da pricamo kad on ovog majstora nije hteo.



      sigpic

      Comment


      • http://www.mozzartsport.com/vesti/to...lusalicu/67370

        Comment


        • Svaka cast majstore!

          Comment


          • Andros Townsend has dribbled past more opponents per game with a 4.1 average than any other player in the league this season.
            Pjeske.
            sigpic

            Comment



            • Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Pjeske.
                Djaba mu kad ne moze timu da pomogne na nacin na koji je Bale to radio..
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • BBC Sport ‏@BBCSport 13m
                  Fulham head coach Rene Meulensteen confirms Clint Dempsey has undergone a medical at the club with a view to returning on loan
                  Vertoghen, Townsend i Kaboul nece biti prisutni za mec sa Svecima...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Dobro je Mignolet ponovo siguran, iskren da budem nakon male nesigurnosti u prethodnom kolu nije bilo baš ugodno, ali majstor je to. Strašno teška će ovo biti utakmica, najgore su ove utakmice sa već upisanim bodovima.
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • Kakav je ovo majstor

                      Comment


                      • Једноставно је најбољи..

                        Comment


                        • Hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

                          Kakav je ovo doktor ..

                          Ne daj Bože da je igrao sve utakmice , bio bi blizu 30 komada vec ..
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Dosta igraca bi ovde promasilo loptu, ali njemu je ovo lakoca

                            Comment


                            • Kakav igrac...
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Van Arsenala najdrazi igrac mi je Ronaldo, ali Suljo mu je postao konkurencija.

                                Kakav majstor
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X