Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Totenhem zaostaje 5 bodova za 4toplasiranim City-jem. Dakle, nije sve izgubljeno za njih što se tiče ove sezone i pored gol razlike od -6.
    Last edited by ognjen; 16-12-13, 15:46.

    Comment


    • Evo ni Miroslav Djukic vise nije trener Valencije. Idi AVB tamo i pokusaj osvetliti obraz.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • skybet

        Capello 4/1
        Michael Laudrup 5/1
        Guus Hiddink 7/1
        Glenn Hoddle 8/1
        Tim Sherwood 8/1
        Jurgen Klinsmann 18/1
        Ledley King at 25/1
        Harry Redknapp 40/1
        Martin Jol 40/1
        sigpic

        Comment


        • Samo ne Kapelo, samo ne on da krenem da se tripujem na petlove, Bože pomozi mi, samo ne on ! Putine udari neki veto, jači si od sveta, udari veto.

          EDIT: http://www1.skysports.com/football/n...re-villas-boas

          Comment


          • Vjerovatno je bilo, no mi ne pada na pamet da se vrcem deset strana

            Adebajor i Ekoto se sprdali bosu



            http://www.mirror.co.uk/sport/footba...ekotto-2932665
            sigpic

            Comment


            • Mocni Di Marzio javio da je Tim Sherwood novi trener Spursa. Ko god to bio.
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                Mocni Di Marzio javio da je Tim Sherwood novi trener Spursa. Ko god to bio.
                Igrao u Kenijevoj sampionskoj generaciji Blekburna za Alanom i ekipom. Kasnije bio i u Totenhemu a sada im je u klubu neki koordinator cini mi se, nesto sto je Nadj bio u Partizanu pre funkcije SD-a.

                Sumnjam da on moze nesto da uradi.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Igrao u Kenijevoj sampionskoj generaciji Blekburna za Alanom i ekipom. Kasnije bio i u Totenhemu a sada im je u klubu neki koordinator cini mi se, nesto sto je Nadj bio u Partizanu pre funkcije SD-a.

                  Sumnjam da on moze nesto da uradi.
                  Cim ga ti uporedjujes s Albertom, sve mi jasno. Top-half finish, u najboljem slucaju.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                    Cim ga ti uporedjujes s Albertom, sve mi jasno. Top-half finish, u najboljem slucaju.
                    Ma dobro tamo te funkcije koordinatora za nesto sluze ali sile nema da se taj bori sa Brendom, Martinezom i slicnima za ozbiljne stvari.

                    Njima je 6. mesto bas plafon ako ne dodje klasa tipa Don Fabio.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Ma dobro tamo te funkcije koordinatora za nesto sluze ali sile nema da se taj bori sa Brendom, Martinezom i slicnima za ozbiljne stvari.

                      Njima je 6. mesto bas plafon ako ne dodje klasa tipa Don Fabio.
                      Kako 6. mesto, zivota ti? Pa ispred njih lagano City, Chelsea, mi, vi, United i Everton. Moze i Mauricio da se kolje s njima.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Servud je valjda trenutno resenje, nece on biti menadzer 100%.
                        sigpic

                        Comment


                        • U pravu je KE7, neko prelazno resenje ova ekipa:
                          Tottenham Hotspur ‏@SpursOfficial 11m

                          We can announce that Tim Sherwood, Chris Ramsey and Les Ferdinand will take charge of the First Team whilst the Club progresses discussions.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                            Kako 6. mesto, zivota ti? Pa ispred njih lagano City, Chelsea, mi, vi, United i Everton. Moze i Mauricio da se kolje s njima.
                            Nikad im dosta penala.

                            Odvratan tim, mnogo se provlace, uvek se treba ograditi kod takvih. Oni su Stouk gornjeg dela tabele.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ma on ce biti samo interim menadzer, videcemo ko ce biti krajnje resenje...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment




                              • Nema dalje...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X